Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megvadult a számitógépem fórum

Megvadult a számitógépem (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. globus (válaszként erre: 3. - 35d45e2ed1)
2017. máj. 29. 19:11
Megvadult :)
3. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2. - Margaret Margret)
2017. máj. 29. 19:11
no ez most mi és mi köze a gépemhez??
2017. máj. 29. 19:09

55. rész: Sam agyonveri Garyt akit letartóztatnak. Gary bevallja Samnek hogy idős asszony adta el neki a képeket. Samnek minden világos lesz.

56. rész: Sam megtudja hogy Júlia néni Shania Twain koncertre ment. Arról is tudomást szerez hogy hőgy ő adta el Garynek gyerekei képeit.

57. rész: Sam csapdát akar állítani Júlia néninek. Az asszony ellopja China láncát, karóráját és hajszárítóját. A pénzből sikerül megvennie a jegyet.

58. rész: Júlia néni jól szórakozik. A koncert után észreveszi Samet és Chinát akik beviszik egy otthonba.

59. rész: Júlia néni találkozik Faith-tel. Összebarátkoznak. Faith elvesztette a családját egy tűzben.

60. rész: Faith magával akarja vinni Júlia nénit a szökésbe. China és Sam belátják hogy hibáztak az asszonnyal kapcsolatban.

61. rész: Vendég felakasztja magát Sam boltjában. Faith és Júlia néni megszöknek a zárt osztályról.

62. rész: Faith és Júlia néni menekülnek, de Faith infarktust kap és meghal. Júlia néni felhívja Samet.

63. rész: Kiderül hogy Chjna az idegosztályról szökött veszélyes rabló. A lány bekattan.

64. rész: Sam terveit elfogadják. China lop Júlia nénitől. Sam mindent megtud, ráadásul Eltiempo a lakásban van. Veszekszik Chinával. A férfi hogy megfékezze az őrült lányát lelövi a puskával.

65. rész: China meghal. Eltiempo eltűnik. A rendőrség letartóztatja Samet. A férfi rájön hogy Júlia néni tette tönkre az életét.

66. rész: Mivel Sam börtönben van Júlia néni az utcára kerül. A lakást elvette a bank.

67. rész: Júlia néni a járdára költözik. A járdaszigeten nyaral. Összebarátkozik a helyi csövesekkel akik befogadják.

68. rész: Samet felmentik mert Eltiempo mindent bevallott. Júlia néni értesül erről.

69. rész: Sam megtudja hogy a lakást elvette a bank. Eltiempo végez magával és mindenét Samre hagyja.

2017. máj. 29. 19:08
Járt már igy valaki és ha igen mit csináltatok? Napok óta kaptam a google-tól figyelmeztetéseket a gépemre, hogy jelszavakkal próbálkoznak belépni a gépemre, gyenge a tűzfalam ezt azt telepitsek rá de gondoltam valami ósdi reklámszöveg lehet. Ma este bekapcsoltam az itthoni gépet a google chrome villogott és nem tudom hogy a fenébe de a több száz db családi stb, fényképem elkezdett sorokban cikázni ki a mappáimból, a netet nem tudom megnyitni stb. Szerintetek mi lehet ez és ti mit csinálnátok ilyen esetben (most a fiam laptopjáról pötyögök)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook