Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtörtént aminek nem kellett volna megtörténnie, lefeküdtem a legjobb haverommal, volt benne alkohol, emlékezni fog, mi történt? fórum

Megtörtént aminek nem kellett volna megtörténnie, lefeküdtem a legjobb haverommal, volt benne alkohol, emlékezni fog, mi történt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. jan. 1. 22:31
Megbeszéltem vele a dolgokat, de ebből nem lesz kapcsolat, talán a másikkal, aki volt osztálytársam, de vele csak csókolóztam :D
45. 80ASIQ (válaszként erre: 44. - Pirosalma)
2009. jan. 1. 21:59
Lehet, hogy nem mindenki tud más neművel barátkozni. Ezen kár vitatkozni.
2009. jan. 1. 21:54
Aki azt mondja, hogy nem létezik, az nem tudom, mi alapján mondja ilyen biztosan. Semmi nem zárja ki. Minden egyéb feltételezés, a tévedés lehetőségével.
2009. jan. 1. 21:06
Létezik nő és férfi között barátság,nekem több férfi barátom volt mint nő,valahogy jobban ellehet velük beszélgetni,de nem feküdtem le velük.Szerintem a barát maradjon meg barátnak!
42. haaeen
2009. jan. 1. 19:54
szerintem simán létezik nő és férfi közti barátság. nekem több jó férfi barátom is van, de sosem tudnék férfiként nézni rájuk.
41. 80ASIQ
2009. jan. 1. 19:11
Azzal tudok barátságot elképzelni aki mint nő nem tud hatni rám, de egyébként jó megértjük egymást. Ilyen 20 éves koromban is volt.
40. 8ee31e318f (válaszként erre: 37. - Merci234)
2009. jan. 1. 15:15
van fiu lany kozotti baratsag. nekem van. pedig en is eleg szexmanias vagyok, es a nok tarsasagat keresem folyton. volt hogy napokig egy szobaban laktunk, es nem tortent meg.
2009. jan. 1. 14:41

Húú két évvel ezelőtt pont szilveszterkor gabalyodtam össze a legjobb barátommal, aki azóta a pasim, és remélem egyszer a férjem is lesz :)

Szilveszterkor mindketten sokat ittunk, aztán lefeküdtünk egymással, amikor mindenki hazament. Másnap reggel katasztrófa volt, igaz visszajött még hozzám segíteni takarítani. Utána kész pokol volt az egész, vagy három hónapig. HÉtköznap haverok voltunk, hétvégén meg állandóan szexeltünk, Mindig jött dvdzni. Húsvétig bírtam, mondtam neki, hogy vagy lesz kapcsolat, vagy nem, de én nem leszek a szeretője. Szóval olyan, hogy pasi és nő között barátság, nincs. Max. a mesében. Soha nem bírtam elképzelni, hogy olyan pasival járjak, mint ő, és ő sem gondolta, hogy olyan nője lesz mint én. Nyugi, ha úgy van eleve elrendelve, hogy összejöttök, akkor úgyis összejöttök. Csak várni kell egy kicsit. Amúgy életem egyik legjobb időszaka volt ez a várakozás. Mindig azon voltam, hogy elcsábítsam! :) Kitartást! :)

38. 1b0d9e235c (válaszként erre: 36. - 80ASIQ)
2009. jan. 1. 14:36
Na-na.Ma màr vannak olyan korkülönbségek ,hogy én nem csodàlkoznék...
2009. jan. 1. 14:14

Ez már nem barátság..

Én amúgy se hiszek a fiú lány közötti barátságban.Ha van is rövid ideig csak.Előbb utóbb szerelem vagy szex lesz belőle.Ami szerintem normális ebbe a korba.Én is voltam ennyi idős :)

Nekem csak fiú haverjaim voltak 15 éves koromig.Aztán rájöttem nem mükődik.Vagy ők belém vagy én lettem valamelyikbe szerelmes...Ez így normális.

Szerintem még nagy szerelem is lehet belőle...Sok sikert!!

36. 80ASIQ (válaszként erre: 35. - A1baa7edcc)
2009. jan. 1. 14:07
Jobb egy 20 éves mint egy 52! :D
35. a1baa7edcc (válaszként erre: 34. - 80ASIQ)
2009. jan. 1. 14:06
Tobb, mint 30 evvel fiatalabb ez a lany nalad....
34. 80ASIQ
2009. jan. 1. 13:55

Néztem a képeid. Ilyen csajt én sem hagynék ki! Irigylem a haverod!

(Szóval nyugi! :))

33. 80ASIQ
2009. jan. 1. 13:53

Hogy nekem nem volt olyan szerencsém, hogy a havernőkkel le tudtam volna feküdni! :(

Csak nem olyan hülye, hogy ne emlékezzen rá!

Most valami rettenetes dolog történt??

Hidd el, létezik ennél rosszabb dolog is!

Legszivesebben sok boldogságot kívánnék nektek! Kívánok is!! :)

32. csipike4 (válaszként erre: 29. - Júlia*)
2009. jan. 1. 13:27
Ez is benne van a pakliban,már az iskolában is tanítják,minden okos nagy lány tudja,hogy ebből lehet az a bizonyos"harmadik"!Akkor már nem a haverság lesz a legnagyobb gond!
2009. jan. 1. 13:26
Annyira nem lehetett matt reszeg, ha tudott teljesiteni... valoszinuleg tudni fogja, hogy tortent valami.
2009. jan. 1. 13:24

neem, nem hiszem...


:)))

2009. jan. 1. 13:14

"Késő bánat eb gondolat".


Még hogy alkohol befolyás alatt bután viselkedtetek,...

mi lesz, ha egy harmadik fog kijózanítani benneteket?

2009. jan. 1. 13:10
Szerintem várd meg míg a havernak teljesen kitisztul az agya és ne halogasd tovább hanem tisztázzátok most már,hogy haverok vagytok vagy nem vagytok haverok?Ha haverok vagytok,akkor nem szabad többet együtt piálni,mert akkor megint baj lesz!
2009. jan. 1. 13:06

Legjobb, ha az ember szerelme a legjobb baratja is egyben.Ezt mar visszacsinalni nem lehet, semmi sem lesz ugyanolyan. Miert baj az, ha mar nem a baratod, hanem a szerelmed?

Ha pedig csak szex volt es TENYLEG IGAZI BARAT, akkor sincs semmi, kolcsonos oromszerzes volt:)

De azert vele is illene megbeszelni, hogy megis melyik verzio all fenn...

2009. jan. 1. 12:59
most már nem mindegy ?
2009. jan. 1. 12:59

A múltkor egy csók, most pedig lefeküdtetek egymással, szerintem ezt nem lehet az italra fogni, mert ha ő esetleg nemis, de te emlékszel mindenre, szóval ha nem akartad volna akkor nyilván nem történt volna semmi!

Biztos, hogy csak baráti érzelmeket táplálsz felé?

2009. jan. 1. 12:49
hmm...NANÁ h fog emlékezni:)
2009. jan. 1. 12:45
Emlekezni fog..de miert baj az....lehet tobbet akartok egymastol..es az alkohol elgyozte a gatlasokat es az erzelmek feltortek...:)
22. 1b0d9e235c (válaszként erre: 20. - 8ee31e318f)
2009. jan. 1. 12:42

Persze szép lenne ez igy,kérdés:

Mindkét félnél vannak igazi érzelmek?

Vagy csak a kaland,az alkohol,a buli....

Kicsi làny!

Vàrd az sms-t,vagy a telefonhivàst.

Talàn nem csak kaland,lehet az alkohol segitett egy tovàbbi lépést tenni a kapcsolatotokban.

De a negativ oldalàt is nézhetjük...

Hisz csak haverok vagytok,jot szorakoztatok...

2009. jan. 1. 12:40

Azt hiszem Te lennél a legjobban megsértődve, ha nem emlékezne rá.


Igen beszéljétek meg, hogy hogyan tovább, de legyetek magatokhoz öszínték, hogy mit is akartok a másiktól.

2009. jan. 1. 12:39

ez mar reg nem arrol szol hogy haverok vagytok.

ez mar testi lelki vonzalom, ha folyton uton utfelen osszegabajadtok. nincs mar visszaut, mar a multkor kielemeztuk a csoknal. most mar szeretkeztek is. hagyjatok elotorni az erzelmeitek. mast mar nem tehettek. ha nem jottok ossze vegleg, most mar mindenkepp elveszititek egymast, ha most huzzatok be a kezifeket azert, ha nem , es nem jon ossze azert. legyetek boldogok :)

19. csipike4 (válaszként erre: 17. - A7f41877f6)
2009. jan. 1. 12:37
Lehet,hogy már nem is haverság az a "haverság"?
18. csipike4 (válaszként erre: 15. - 1b0d9e235c)
2009. jan. 1. 12:36
Esetleg majd felfrissíti az emlékezetét a következő adandó alkalommal!he-he-he...
2009. jan. 1. 12:36

Szerintem jobb, ha minél hamarabb beszéltek a dologról. Ha tényleg olyan jó haver, akkor lehet erről lazán dumálni.

Aztán majd meglátjátok mi lesz.


Nem lehet, hogy te többet szeretnél tőle?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook