Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megszülhetem természetesen...? fórum

Megszülhetem természetesen...? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. okt. 19. 18:49
Eddig azt írtad, ikreid lesznek, most meg egy babáról beszélsz. Vagy ketten együtt négy kilósok? Nem mindegy...
2014. okt. 19. 18:48
Hátra van még minimum ezek szerint 6 hét..nem lehet most már 4 kg. Kizárt. Szerintem decemberre becsüli 4 kg-ra...
2014. okt. 19. 18:48
Egyik nagybátyám négy kiló felett volt és nagyanyám természetesen szülte meg, pedig keskeny volt a csípője. Ennyit tudok mondani.
2014. okt. 19. 18:47
Ha a medencéden átfér a baba feje,megszülheted természetes úton is.Ha jól tágulsz,nem lesz baj.Bár,ha már most 4 kg...meglátjátok a szülésszel.
2014. okt. 19. 18:43
Decemberben fogok szűlni a doki szerint nagy a baba és lehet nem tudom megszűlni természetesen. Eddig 4 kg körülire becsüli. Azt mondta döntsem el, hogy megpróbálkozom e a természetes szüléssel, és ha nem megy akkor császár, vagy ezt elvetve sak a császár marad. Én hajlok afelé, hogy meg próbálom természetesen. Nagy babát világra hozó mamik vélemény? Ti, hogy szűltetek? Mekkora volt a baba?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook