Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Megnevelhető" egy 35 éves pasi? Női praktikára van szükségem! fórum

"Megnevelhető" egy 35 éves pasi? Női praktikára van szükségem! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 10. 08:08

Szerintem pontosan fogalmaztál: egy agglegény életébe csöppentél bele.

És mióta agglegény?

Mert ha régóta, akkor ő kialakított magának egy önálló életet, és sztem elég nehéz azt "megtörni".

14. 274c9996b8 (válaszként erre: 13. - Zstimi)
2010. febr. 9. 18:06

Ez nagyon kenyes tema hogy "meg kell beszelniuk..." majd menetközben kialakul velemenyem szerint :)

Maskulönben könnyen megeshet hogy a pasi fenyegetve erzi magat es odebball !

13. zstimi (válaszként erre: 11. - 274c9996b8)
2010. febr. 9. 17:30
Így van. Ezért írtam, hogy meg kell beszélniük, mennyire gondolkodik a srác komolyan, mit akar ettől a kapcsolattól. Kuszkusszal teljesen egyetértek, ezért írtam, amit írtam. Nem normális dolog egy friss kapcsolatban ez a "langyosvíz" állapot, ennek az időszaknak kellene a legszebbnek lennie, a "dolgoznak mind a ketten" kifogás és szerelemben ez nem létezik. Ez az én véleményem.
2010. febr. 9. 17:29
köszönöm a válaszokat, remélem azért alakul majd vhogy a dolog!:)
11. 274c9996b8 (válaszként erre: 9. - Zstimi)
2010. febr. 9. 17:20
Azt irja a forumindito hogy mind a 2-en dolgoznak , akkor gondolom meglehetössen faradtak hetvegen , nem ? Csak ½-eve ismerik egymast , az hogy mi lessz,mive alakul nem a legjobb siettetni ! Nem lehet tudni hogy , mit akar a srac es hogy akar-e ettöl többet ? Gondolom ez menetközben ki fog ugy is alakulni :)
10. kuszkusz (válaszként erre: 1. - Hunter-erdei)
2010. febr. 9. 17:16
Sziasztok!Neharagudj az őszinte véleményemért,de szereintem neki így jó,és nem is veszi figyelembe,hogy nektek mi lenne jó.Félév még nagyon a kapcsolat eleje,főleg hétvégi találkozásokkal,hogy ő ezt így megengedje magának!Neki még ilyenkor ha igazán fontosak vagytok neki,akkor pedáloznia kellene!Egyébként meg ha ezt a kapcsolatot igazán komolyan gondolná,akkor nem kellene nevelni,hanem szívből jönne:Mert aki szeret,annak fontos a másik boldogsága!
9. zstimi (válaszként erre: 8. - 274c9996b8)
2010. febr. 9. 17:06
Hát...nem tudom, mennyire nevezhető ideálisnak, ha fél év után a tévézés a fő program. Nekem kellemesebb élmények jutnak eszembe egy féléves kapcsolatról. "Nevelni" őt már nem lehet, legfeljebb csiszolni kicsit. Tisztázni kell vele, mennyire gondolkodik komolyan és hosszú távon és ennek megfelelően alakítani a kapcsolatot.Nem?
8. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Hunter-erdei)
2010. febr. 9. 16:59

Szerintem ez egy idealis kapcsolat , amit itt leirtal :)

½-ev nem sok idö , gondolom mind a 2-tötöknek ettöl több idö kell hogy , összeszokjatok es esetleg komolyabbra forduljon a dolog !

2010. febr. 9. 16:50
35 éves ember nem nevelhető.
6. caffi (válaszként erre: 1. - Hunter-erdei)
2010. febr. 9. 16:11

Szia!!Tudom írtad h má beszéltél vele...

Ak beszélj még 1x,és mond el még 1x,h te mit szeretnél,ami mindkettőtöknek jó!

Játékosan is megoldhatod,Pl.add fel neki "házi feladatnak"H találja ki a hétvégi programot....és ajánld fel neki h a következőt,te találod ki!Ha valamit esetleg kitalál,azt viszont tudatosítsd benne h tetszett,és jól érezted magad....ettől talán a kedve is megjön:)

5. survivor3 (válaszként erre: 1. - Hunter-erdei)
2010. febr. 9. 16:04
Változzatok együtt!
2010. febr. 9. 15:57

ez az én bajom, hogy nem hiszem, hogy meg tudna változni...nem teljesen....csak egy kicsikét!:)

jajj, de szeretnék olyan igazán okos nő lenni!:)

3. 4c4743ec7d (válaszként erre: 1. - Hunter-erdei)
2010. febr. 9. 15:42

Én nem vagyok nagyon jártas a témában. Volt idősebb barátom meg fiatalabb is. DE az idősebbek nehezebben alkalmazkodnak és változnak, mint mondjuk egy fiatalabb.Persze ez nem általános, de sok esetben másnál is ezt látni.

A tapasztaltabb idősebb nők nagy része idáig mindig azt mondta, h egy pasi 30 fölött már nehezebben "idomítható".Jobban szeretek a kényelmesebb dolgokat.

2. Chrissy28 (válaszként erre: 1. - Hunter-erdei)
2010. febr. 9. 15:35
Hat talan szervezz te programot, az meg nem udvarlas, csak egy jo kozos aktivitas. Talan jobban megismeritek egymast is, mint tv nezessel.
2010. febr. 9. 15:32

Szeretem a párom, fél éve vagyunk együtt...Vannak apróbb problémák, amiket csak én veszek észre, neki a történések a kapcsolatunkban teljesen természetesek.

Jelzem, már próbáltam beszélni vele erről.

Pl: csak hétvégén találkozunk, amivel nincs is probléma, mert dolgozik ő is, én is, nekem van egy kisfiam. Kicsit messze is lakunk egymástól, kb 40 km-re. A probléma az, hogy néha napokig nem keres, hétköznap csak odabök egy sms-t, hogy jól vagyunk-e, hiányzom, mikor találkozunk a hétvégén... Szereti a fiam, jól elvannak...

Programokat nem nagyon csinálunk, inkább tv-zünk. Ez tudom vhol az én hibám is, csak nem akarok én udvarolni egy férfinak.

Kicsit úgy érzem hogy egy agglegény életébe csöppentem bele.

Szerintetek változhat vala a dolog, lehet az ilyen kapcsolatot szorosabbra fűzni?

Előre is köszönöm.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook