Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megérzések, csak az interneten keresztül. Lehet hinni bennük? fórum

Megérzések, csak az interneten keresztül. Lehet hinni bennük? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jan. 5. 11:46
Velem történt..csak nem esett le egyből mikor a mtàrs azt àlmodta amit én arra kérdezett rà amit elötte posztoltam,ugyanaz történt meg vele mint velem..itt olvasott..de nem csak ő màs is igy elkezdtem trollkodni vàlogassa ki mindenki mi igaz mi sem..ugyanis a mtàrs nem àrtott de egy màsik félnél lettek gondjaim hisz nem biztos mindig jo őszintének lenni..szia Béla zudom most is olvasol..reggel nem integettél 😜
3. babyapocakban (válaszként erre: 2. - Arón1)
2017. jan. 5. 11:40
Hát azt jelenti, hogy később bebizonyosodott, hogy amit éreztél, nem csak megérzés, hanem az az igazság is.
2. Arón1 (válaszként erre: 1. - Babyapocakban)
2017. jan. 5. 11:37
Igen, éreztem már ilyet. Az mit jelent, hogy beigazolódott?
2017. jan. 5. 11:35

Sziasztok!


Velem még nem történt eddig ilyesmi, csak most. Létezik olyan, hogy szinte semmit nem tudsz egy másik emberről, csak néhány bejegyzését olvasod el az interneten és mégis, szinte 100%-os bizonysággal érzel meg vele kapcsolatban valami jót/rosszat?


Történt már valakivel ilyen? Beigazolódott? Vagy hamis megérzés volt? Érdekelnének tapasztalatok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook