Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás....többször...bosszú? fórum

Megcsalás....többször...bosszú? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
55. 22faff5807 (válaszként erre: 47. - 7fb29bdf03)
2014. jún. 13. 17:45

Simán! :-)

A képlet nagyon egyszerű. Van egy pasi aki szereti a nejét, mert nem vált el tőle. Az most mellékes, hogy a dugás fontosabb neki. Namost, ha a szeretett személy úgy lép ki, hogy szevasz csillagom ott az ajtó, majd az gondodat viseli, széles vigyorral a képén, akkor a fasziban önértékelési gond lép fel, hogy ennyi év után csak így? Nem is válaszol, nem is keres, meg sem magyarázhatja, stb.

Jó kis fínom dolog ez. :-DDDDDDD

54. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 50. - Gribedli***)
2014. jún. 13. 17:44

A válás nem rövid idő, ha azt akarják.


Én csak azt nem értem, miért kell a gyereket terhelni a mi problémánkkal? Nem elég,hogy tudja?

Rendben, nem akarja látni. De valami más megoldás nem lenne?:))

2014. jún. 13. 17:43

Ja, ezt azert irtam, mert eleve abbol indulok ki, hogy a pasi "nem fogad szot":)))


Ha meg igen, de csak erdekbol teszi es tovabbra is jar felredugni, nem tudom, megette a fene, nem? Milyen bosszu ez? Aki idegeskedni fog ezek utan is, az meg mindig a forumindito lesz, mert a pasi ugysem fog hazajarni tobbet, megy a masikhoz, nem jobb akkor ha kulon vannak?

2014. jún. 13. 17:42
De igy van ha megszokta,h gondoskodnak róla nem teszi meg egyből. Akkor meg fizessen takaritőnőt vagy vigye a "viszonyához" a szennyest.
51. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 50. - Gribedli***)
2014. jún. 13. 17:41
Jó igaz,de mindig mindig mindig a nő b...ik rá! Akárhonnan is nézzük. És változzon már ez meg!
50. gribedli*** (válaszként erre: 49. - 0f332c4ec9)
2014. jún. 13. 17:39

En biztos nem neznem a kupit az tuti, vagy koltozzon el o, vagy ha nincs mas mod, elkoltoznek en. En nem is tudom, nem tudnek egy fedel alatt lenni ilyen szituban, eleve idegesitene a jelenlete. Es nem hiszem, hogy egyik naprol a masik neki fog allni takaritani, mosni, fozni, ha elotte nem tette.


Mivel nem jott le, hogy kinek a hazarol van szo, nem vilagos, hogy kozos vagy a pasije vagy a felesege. De nem maradnek egy fedel alatt. Ha kozos, es o nem akar elmenni, inkabb kernem a ram eso osszeget, ennyi.

49. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2014. jún. 13. 17:33
Nem kell nézni. Ki kell jelenteni,hogy nincs kosz és kupleráj ha félre tudott kefélni akkor takaritani is tud maga után. De nehogy már a nő menjen el abból házból va lakásból ahol ő élt,nevelte a gyerekeit ő aki nem lépett félre egyszer sem!
48. 3da8f53e4a (válaszként erre: 44. - 22faff5807)
2014. jún. 13. 17:32
dehogynem...
47. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 44. - 22faff5807)
2014. jún. 13. 17:31
:) Te tudsz valamit.
2014. jún. 13. 17:31

A legnagyobb bosszú az ha akkor is boldog vagy ha belül éppen összeomlassz.

Sajnos ez fáj az emberek legtöbbjének.

Persze lehet menni durvába is,ha kacérkodsz más férfiakkal,de akkor oda kell figyelni,hogy ne tegye magat nevetsegesse az ember.Mert akkor az mar szanalmas.:)



Én annak idejen amikor szakitottunk baratommal,azaz vegulis o szakitott velem,akkor a bátyjával csókolóztam egy bulin,ahol ő is ott volt a már új barátnőjével(régi ,mert viszonyt folytattak a kapcsolatunk alatt is).


Azt biztosra tudom h fájt neki,mert láttam az arcán amikor meglátott minket,h rosszul esett neki,lehet inkabb a tesojaba csalodott de nekem akkor megis jol esett ,hiaba nem volt szandekos,mert en kint voltam,exem meg bent.

45. kriszta773 (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2014. jún. 13. 17:30

azért szerintem ez nem feltétlenül van így, egy hosszú házasságban nincs olyan, hogy mindig mindenben megfelel a másik. az érzelmek is hullámzóak, bőven elég, ha egy rossz periódusban jön valaki, aki izgis kaland, és rászoknak. a pasi előélete is mutatja, hogy nem az az egy nő mellett hűségben éldegélő típus


persze sokszor azért szoktak félrelépegetni, mert két ember nem passzol valamilyen téren, de általában akkor idővel megtalálják azt, aki igen, és válnak érte. de ha nincs nagy gond, és kényelmesen lehet kalandozgatni is, akkor nem szoktak borítani, és ha lebuknak, akkor tepernek ezerrel, mert ugye a másikban sincs meg ezek szerint az, ami jó lehetne :)

44. 22faff5807 (válaszként erre: 1. - 1de546fb16)
2014. jún. 13. 17:29

Az fog neki a legjobban fájni, ha úgy mész el, hogy le se sz.rod!

Neválaszolj semmire, egyszerűen átlépsz rajta. Ettől nagyobb bosszú nem létezik szerintem.

43. gribedli*** (válaszként erre: 40. - 0f332c4ec9)
2014. jún. 13. 17:27

De igy nem is erdemes visszamenni. Minek, hogy nezze a koszt, amit a masik termel? Nem mennek vissza a helyeben. De szerintek nem jo "zsarolas", hogy nem mos ra, nem foz ra, mert a kornyezet mindkettejuke, becsukni a szemet nem tudja. Gondoskodni rola meg hulyeseg mert nem erdemli meg, szoval mindenkepp ugy NE gondoskodjon rola, hogy azt is mas lakasban:)))


Lezarni es kesz, nem is eloszor csinalta, irta, hogy mar volt egy ilyen huzasa.

42. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2014. jún. 13. 17:24
Útóbbit akartam én is irni,de nem mertem:)))) le kell húzni a ...ba. :DDDD
41. gribedli*** (válaszként erre: 38. - 0f332c4ec9)
2014. jún. 13. 17:22
Persze, hogy nem az, csak ilyenkor mar mindig azt mondja az, aki csalt, amit a masik hallani szeretne. Szinjatek.
2014. jún. 13. 17:22
Ha nem akarsz vissza csalni,többen irták a levegőnek nézést. Szerintem is ez jó. Várj még pár hetet a vissza költözéssel,had szenvedjen csak egyedül..."egyedül". Majd bizony ha vissza mész,ne gondoskodj róla,mosson magára és főzzön és takaritson vagy csináltassa akivel akarja. Te legyél szép,új frizkó,új parfüm néha legyen esti progid barátnőkkel,gyerekeiddel,rokonnal bármi. Ne jelentsd be,hogy elmész v. hová mész. Nézd levegőnek. Nézz vicces filmeket és nevess jó hangosan ha otthon van. Érezze úgy(mégha nem is igy van),hogy k..ára nem visel meg téged,magasról le..od őt és,hogy ő mit csinál és kivel. Ne is beszélgess vele. Ha kérdez valamit amire muszáj válaszolnod vagy ne is válaszolj néha mintha nem is hallottad volna vagy azt is megvetően,lenézően. Ha esetleg megkérdezi hová mész miért vagy csinos és jókedvü akkor határozottan állitsd le,hogy mégis ,hogy képzeli,hogy ilyesmit kérdezzen tőled . Na kicsit hosszú tanács volt,és kegyetlen,de hidd el megéri :))))
39. gribedli*** (válaszként erre: 20. - 1de546fb16)
2014. jún. 13. 17:19

Tudunk. Egyszeruen nem az vagy, aki mindenben jo neki, maskukonben nem csalt volna meg. Ez alatt nem azt ertem, hogy nem vagy eleg odaado vagy barmiben nem vagy jo tars (hiszen ilyen keves infobol nem tudhatjuk, masreszt 17 ev nagyon szep ido, nem futo kaland), csak azt, hogy megsem ez kell neki, vagy idovel valtozott, masok lettek az elkepzelesei. Ha minden szep es jo, nem csalt volna meg.


De te nem fogod magad jobban erezni egy bosszutol, sot, nehez ugy bosszut allni valakin, hogy nem igazan erinti, hiszen, ha erdekelned, nem tette volna ezt veled. Csak sajat magadat emeszted, magadnak igenis artasz vele, hogy bosszus vagy! Legyel kozombos, jol tetted, hogy elkoltoztel, ennel tobbet nem tehetsz, lepj tul.


Egyetlen "bosszu" letezik, amit ilyenkor altalaban kejes mosoly kiser: anyagilag tonkretenni a masikat. De nyilvan nem mindig a hibas felet teszi tonkre a masik, mert hibasnak mindketten hibasak. Az, hogy te vagy a sertett fel, meg nem jelenti azt, hogy nem vagy hibas. Persze, ettol meg nem mentem fel ot, mert o is kilephetett volna, ha valami nem jo, csak ha mindenaron bosszut akarsz allni, erzelmileg nem nagyon tudsz, max anyagilag, ha van ilyen vonatkozasa is a valasnak. Ha nincs, akkor anyagilag sem. A durcaskodas siman lepereg rola, nincs ertelme, csak neked lesz rosszabb.

38. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 6. - 1de546fb16)
2014. jún. 13. 17:15
Hazudik. 2 éves viszony az nem érzelem nélküli dugás. És bocs,hogy ez fájt most. Az érzelem nélküli dugás azt nyilván nem kell magyaráznom mi. Az csak az. Egyszer. Néhányszor max. De nem 2 évig! Szemét mert te voltál /vagy neki a kényelem és ezt akarja vissza kapni.
37. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - 1de546fb16)
2014. jún. 13. 17:14

A gyerekeidhez költöztél? És ő maradt a lakásotkban?

Nekik van család, vagy csak már külön laknak tőletek? :))

36. gribedli*** (válaszként erre: 22. - 342402de6d)
2014. jún. 13. 17:08
Es megint koszi! Mar a legutobb is te juttattad eszembe!:))))
2014. jún. 13. 16:06
A továbblépés a legjobb bosszú.
34. 3da8f53e4a (válaszként erre: 28. - 1de546fb16)
2014. jún. 13. 14:42

Nagyon sajnálom, hogy visszatérő emlék :(


...de próbáld most valahogy lefoglalni, bár a sírás és a tombolás is sokat segíthet!

33. 3da8f53e4a (válaszként erre: 11. - 1de546fb16)
2014. jún. 13. 14:40

...persze,hogy nem.

De szúrni lehet vele...

32. 3da8f53e4a (válaszként erre: 20. - 1de546fb16)
2014. jún. 13. 14:39

...egyszerű: valamiért csak megcsalt.

Két emberen múlik minden. Boldog volt veled? Megkapott tőled mindent? - pl. érzelmileg....


Ezt nem tudhatom, csak ti ketten. Mi, miért történt meg?

31. kriszta773 (válaszként erre: 28. - 1de546fb16)
2014. jún. 13. 14:38
a bosszútól sem éreznéd jobban magad. hidd el, idővel attól fogod magad jobban érezni, ha most szó nélkül tovább állsz
2014. jún. 13. 14:33
Köszi csajok!Egy kérdés:laptopon hogy kell frissíteni a beszélgetést fórumozás közben?eddig "egeres" képem volt,de itt a fiamnál laptop van,és ezt még nemigazán tudom kzelni.Bocs,hogy offoltam!!!
2014. jún. 13. 14:28
A bosszú semmit nem old meg, hagyd ezt az életre vissza fogja kapni,amit veled tett.A legrosszabb ilyenkor a közöny, éld az életed mintha mi sem történt volna, mosolyogj akkor is ha sirni tudnál,és tényleg nézd levegönek.
2014. jún. 13. 14:27
Vissza semmiképp nem megyek.Olyan szinten undor van bennem,ha meglátom,hogy majd el hányom magam.Azért fáj ennyire mert én agyon szerettem a férjem,és amiről tudtam,egy viszonyt már megbocsájtottam neki kb 4 éve.Erre most megint ez a szar!
27. moonlight13 (válaszként erre: 23. - 1de546fb16)
2014. jún. 13. 14:23
Vagy: visszaköltözöl, és levegőnek nézed! Nem főzöl, nem mosol rá, nem beszélgetsz vele...
26. moonlight13 (válaszként erre: 23. - 1de546fb16)
2014. jún. 13. 14:22
Ha a hiányodtól nem szenved, akkor hidd el, mástól sem fog! Várj!
1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook