Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Medencezsibbadás fórum

Medencezsibbadás (beszélgetős fórum)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2021. aug. 18. 07:50
Persze nekem se az az első
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 18. 07:04
Hát ha bármi miatt zsibbadnék hetek óta, azt hiszem az izgatna legkevésbé, hogy élvezem-e a szexet (pedig nem vagyok öreg). Nem tudom hány éves vagy, de hidd el, ez legyen a legnagyobb problémád, pedig gondolom, ha semmi másról nem írtál, akkor ez az...
2021. aug. 18. 06:54

Köszönöm szépen nektek.

Szedtem gyulladás csökkentőt 2 hétig attól elmúlt a fájdalom.

Kollegent iszok és itthon a medencében amikor az időjárás engedi tornazok én is lebegek.

Én is próbálom magam azzal nyugtatni ez hosszú idő lesz elmúlik a zsibbadás egyszer.

Olyan aranyosak vagytok, tényleg köszönöm.♥️

4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 18. 00:28

Sajnálom, hogy így jártál, de hát még csak 2.5 hete tart, ezt írod. Egy gyulladás és a csigolyák bántalma ennyi idő alatt nem jön helyre, habár a gyulladást kezelni kell.

Két és fél hét egy hőzasságban nem óriási szünet a szexben sem. Nem kötelező a gyakori szex, laz elmaradhat sokféle probléma miatt is. Erőltetni nem szabad.

Sajnos az is érthető, hogy nem tudnak a gyógyulásra időpontot mondani.

2021. aug. 17. 23:37

Sajnos tényleg csak az idő. Nem tudni mennyi.


De a későbbiekben nagyon jót tesz a kollagén és a gyógytorna.


Nekem fájt a medencém hónapokig. Észre nem vett csípőficammal születtem, amit "kinőttem" de a kor, fiatalkori intenzív sport, aztán egyetem, majd ülőmunka elég hamar meghozta a "gyümölcsét". Zsibbadásom nem volt, de nagyon kellemetlenül fajt. Ami kollagén és gyógytorna hatására jelentősen javult. A fájdalom teljesen a nyaraláson múlott el, amikor napi szinten úsztam, illetve elég sok időt töltöttem lebegéssel.

Szerencsére azóta nem jött vissza, folytatom aa tornát és iszom a kollagént

2021. aug. 17. 22:38
Holnap elolvasom a hozzászólásokat nagyon elalmosodtam.
2021. aug. 17. 22:34

Szép estét.


Alsó részén a medencémnek el van zsibbadva immáron 2,5 hete. Előzmény annyi volt hogy gerinc röntgenen két csigolya közt kopás van és kiboltosult kicsit a csigoja.

Szóval zsibbadok, nemi vágy semmi, próbáltuk a szexet de semmit nem érzek bent sem csak hogy "valami van bent"

Elkeserítő mert nehezen viselem a doki annyit mondott a gyulladás miatt lehet a zsibbadás és majd elmúlik..

..elmúlik de MIKOR?

Már valamilyen szinten elfogadtam nem sírok napokon keresztül az fáj hogy a férjemmel nincs rendes házasságunk....azt se bánnám ha azt mondanak 3 hét 3 hónap csak mondjanak egy időt...de a majd rendben lesz az olyan kitudja mikor...és rendben lesz egyáltalán? Fogok érezni bármit is ott lent ?

Tényleg hosszú ideig tart ez?

Nem mozdultam rosszul egyszerűen elkezdett fájni a derék rész alatt aztán egyik nap elzsibbadt. És azóta ez van. Már nincs fájdalmam .

Köszönöm hogy elolvastad és esetleg ha valakinek volt ilyen panasza ott lent örülnék pár pozitív tapasztalatnak.


Köszönöm


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook