Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Masszírozáshoz szalon vagy mobilabban házhoz? fórum

Masszírozáshoz szalon vagy mobilabban házhoz? (beszélgetős fórum)


8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 10:22

Egy budapesti szalon nem kevés pénz, amit fixen fizetned kell, ha van vendég, ha nincs. Mobil esetében mondjuk a befektetésed az olajok, és egy jó minőségű ágy, illetve az odajutáshoz a benzin, de ha már menned kell, akkor pénz is lesz a végén.

Én mondjuk kimondottan nem szeretem, ha a lakásomba jön, sőt ha jön is a férjemhez, engem sosem masszíroz. Nekem nem jön össze az otthonommal, és szívesebben mennék szalonba, ha mennék :)

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 08:28

Ha gépkocsival jársz, számold bele a borsos parkolási költséget, benzin árat is, valamint a vállalkozásból adódó költségeket is.

Egyik kolléganőm, aki vérprofi, visszaadta a vállalkozását, csak az igazán megbízható régi kuncsaftjaihoz jár.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 08:24

Ha önálló albérletben laksz, akkor ott is fel tudod állítani a masszírozó asztalt, és hívásra házhoz tudsz menni.

Amikor több napra haza mégy Ceglédre, az asztalt (összecsukható) is viszed magaddal, és ha igény van rá, minden oké.

2022. nov. 4. 08:20

Az a baj én Budapesten dolgozom,tanulok de nem konkréntan a fővárosban lakom.

Ceglédi vagyok.

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 08:16

Saját lakásodon egy fél szobában. Akkor csak a krémek, és a fűtési költséged merül fel.

Akik szeretnék, hogy házhoz menj, elsősorban idősek lesznek, akik nehezen mozdulnak. Ott már fűtési költség helyett bejön az üzemanyag.


Külön szalont nem javaslok addig, míg valóban nincs egy olyan stabil törzs vendégköröd, akikre alapozni tudsz. A bérleti díj, annak állandó rezsije, stb. felzabálja a hasznot.

3. Alnisa (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2022. nov. 4. 08:01
szolgáltatás
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 08:00
Sztem mind a kettőt kellene. Én pl nem szeretném, ha hozzánk jönnél, nem lehete nyugiban lenni. Szívesebben mennék szalonba, de van aki örül, hogy nem kell kimozdulnia otthonról és házhoz jön a szoláltatás.
2022. nov. 4. 07:56

Svéd,gyógy és sport masszőr tanfolyamokat csinálom jelenleg is. A csoportban mindenki saját szalont tervezne nyitni, én inkább mobilabb lennék. Leginkább a fővárosban hirdetnem magam, és ott alakítanék ki egy vendégkört akikhez kocsival mennék.

Szerintetek melyik az okosabb megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook