Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Masszázsra miben? fórum

Masszázsra miben? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 2. 20:07

Megvolt a masszázs :) Leírom, itt mi volt a menete:


Ez olajos volt, amíg a hölgy kiment a szobából, le kellett vetkőznöm bugyira és hasra feküdni az ágyon. Mikor bejött, leterített egy törölközővel.

Háton fekve is a törölköző volt rajtam (kivéve mikor a mellkast masszírozta).


Végén kiment, én utána szálltam le az ágyról és ott a szobában le is tudtam zuhanyozni :)

Végül felöltözve elhagytam a szobát.


Az előtérben - hogy ne siessek rögtön vissza a napi rohanásba - kaptam egy csésze teát és sütit :D

14. kinni (válaszként erre: 2. - Mkriszti81)
2012. márc. 2. 13:23
A tradicionális thai masszázst mindig ruhában csinálják. Vagy adnak vagy ha nem adnak akkor laza kényelmes tréningruha vagy cicanadrág pólóval a legmegfelelőbb.
13. ina87 (válaszként erre: 1. - Mkriszti81)
2012. márc. 2. 11:58
fehérnemübe,de a kuncsaftol függ...
2012. márc. 2. 11:26
köszi még egyszer mindenkinek!! :)
2012. márc. 2. 10:53
Fehérneműben mentem eddig.
10. wanda8 (válaszként erre: 9. - Mkriszti81)
2012. márc. 2. 10:41
Akkor kapsz ruhát és törölközőt !!!Törölközővel fogod körbe tekerni magad és be is takarnak vele.Legalábbis nálunk így van!!! :-)
9. mkriszti81 (válaszként erre: 7. - Wanda8)
2012. márc. 2. 10:33
olajos lesz!
2012. márc. 2. 10:33

köszönöm a válaszokat!


akkor fehérnemű, aztán lehet kapok karate-ruhát :D

2012. márc. 2. 10:32
Thai masszázsnál mindenképp adnak egy fehér garnitúrát.De úgy tudom rendes masszázsnál is adnak,vagy levetkőzöl és kapsz egy nagy törölközőt és abba vagy betekerve...persze attól függ hogy a masszázs amire mész száraz vagy olaj masszázs???
6. Audrey79 (válaszként erre: 1. - Mkriszti81)
2012. márc. 2. 10:32

Fürdőruha, majd ha hason fekszel kikapcsolják a melltartót és a végén bekapcsolja.

Csipkés melltartóban elég ciki, ha átsejlik...

5. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Mkriszti81)
2012. márc. 2. 10:12

a thai-nál kapsz egy fehér, alsó-felső szettet:)

olyan karatés feeling


sport maszinál meg egy szál bugyingó:)


jó lazulást!

2012. márc. 2. 10:08

Szia!

Amikor én thai masszázson voltam, akkor ott adtak ruhát. Ez mondjuk egy fürdőbe volt, és az öltözőbe a fürdőruhát le kellett venni, és csak az a ruha volt rajtam.

Mindenesetre szerintem kényelmes ruhába menj, vagy ha nagyon bizonytalan vagy, hívd fel a masszőrt, és kérdezd meg tőle :)

2012. márc. 2. 10:06
Fehérnemű (nem az a féltenyérnyi :D) és két törölköző: egyik alád, a másik a csípődre. Én legalábbis így jártam.
2012. márc. 2. 10:02

Sziasztok!


Egész test-masszázsra miben szokás manapság menni: alsóneműben vagy inkább fürdőruhában?


nem szoktam ilyen helyekre járni, ezért vagyok bizonytalan :)

Amúgy thai masszázs lesz, adnak esetleg ők ruhát? Mert ilyenről is olvastam már...

2012. márc. 2. 10:00
Masszázsra miben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook