Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Másoknak mintha könnyebben menne a fogyás fórum

Másoknak mintha könnyebben menne a fogyás (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. Mazsinka (válaszként erre: 9. - Kuszkudina)
2015. márc. 9. 11:44
Persze, hogy ritkán vagy éhes, ha egész nap eszel. Időd sincs megéhezni.
32. csillagom2 (válaszként erre: 23. - Vacsa)
2015. márc. 9. 11:35
Van pár tuti tipped??
31. f3000dc5ef (válaszként erre: 29. - Csillagom2)
2015. márc. 9. 10:59
Így tovább!!!! :D miden számít! :D
30. csillagom2 (válaszként erre: 28. - 388b941089)
2015. márc. 9. 10:57
Köszi😃
2015. márc. 9. 10:57

tegnap végig olvastam amiket írtunk és arra gondoltam hogy nem akarok akarat gyenge lenni.

Így ma reggel amikor tejszínhabo Osztogattam kávéba a sajátomat kihagytam

Kis lépés de mára jó érzés

2015. márc. 9. 10:44
Hajrá csajok!
27. f3000dc5ef (válaszként erre: 26. - Csillagom2)
2015. márc. 9. 10:43
Az bizony :D
2015. márc. 9. 10:39
Megnéztem 😃 ha a kabátos kép az akkor csini
25. f3000dc5ef (válaszként erre: 24. - Csillagom2)
2015. márc. 9. 09:53
Hát nézd meg milyen csini!!!! :DDD
24. csillagom2 (válaszként erre: 23. - Vacsa)
2015. márc. 9. 09:30
Hú le a kalappal😳és tartod??
23. vacsa (válaszként erre: 15. - Csillagom2)
2015. márc. 9. 07:12
20 kilót. Évekkel ezelőtt...
22. ancsika688 (válaszként erre: 19. - Csillagom2)
2015. márc. 8. 23:46

Amikor a családnak sütsz-főzöl,akkor csináld meg magadnak is ugyanazokat,csak diétásan,és azt edd.Kóstoltasd meg velük,a tiedet.

Még az is lehet,hogy rá tudod őket is beszélni a váltásra.

És a plusz evés helyett,inkább igyál egy-egy pohár vizet,vagy mást,ami kalória szegény,pl.kefirt.

21. csillagom2 (válaszként erre: 20. - F3000dc5ef)
2015. márc. 8. 22:16
Teljesen igazad van hogy nem kellene ennem belőle és ilyenkor kellene vmi amiért lerakom és nem azt mondom hogy ez most nem számít!hát próbálkozom mert nem szeretem én se hogy nem haladok egyről a kettőre.
20. f3000dc5ef (válaszként erre: 19. - Csillagom2)
2015. márc. 8. 22:08

Ne próbálkozz. Csináld.

Nagy közhely, de így van. Van csinálsz valamit, vagy nem.

Kövess egy módszert, amit kigondolsz. Amit jónak érzel, változtass rajta, ha egy-két hónap alatt nem hatásos, de ne drasztikusan, mert akkor megint nem tudod, hogy mi működik mi nem. Nem fogsz gyorsan lefogyni, ne is akarj. Ha nagyobb a súlyfelesleg akkor beindul, majd leáll, majd újra beindul. Igaz itt nem egy-két kilókban kell gondolkodni.

És tök mindegy, hogy rendszeresen sütől-főzöl, nem kötelező ám neked abból enni.


Jelzem, citromos víz jó, de nehogy azt várd, hogy majd attól nem fogsz enni.

19. csillagom2 (válaszként erre: 17. - Tavasz007)
2015. márc. 8. 21:38

Elolvastam nálunk az üres hűtő nem megoldás sőt sütök főzök rendszeresen!

így elég nehéz ám

Kávét már üresen iszom teáròl inkább leszoktam napi egy zsemle reggel több pékárú szinte nincs kivéve amikor elmegy a kedvem az egésztől!

most próbálok citromos vizet inni azt írják étvágy csökkentő.

18. csillagom2 (válaszként erre: 16. - Spinneli)
2015. márc. 8. 21:32

Azt kellene tudom de leginkább a családnak sütök ők meg az eredeti sütiket szeretik

én csak potyautas vagyok :-)

17. tavasz007 (válaszként erre: 14. - Csillagom2)
2015. márc. 8. 21:29
és elolvastad, amit írtam, vagy pörög ugyanaz a lemez?
16. spinneli (válaszként erre: 14. - Csillagom2)
2015. márc. 8. 21:23
Miért nem sütsz egészséges/diétás sütit?
15. csillagom2 (válaszként erre: 5. - Vacsa)
2015. márc. 8. 21:19
Mennyit sikerült fogynod?
2015. márc. 8. 21:16

Azt hiszem a mérlegre állás a legnagyobb ellenségem

Januárban fogytam 3 kgot februárba semmit

Utána két napig ettem és kapásból 0,8 kg plussz

Ez olyan elkeserítő pesig akarom és a kajába többnyire visszafogott lettem de ha sütit sütök már kész nem tudok egy kockát enni!

ezt nem tudom más mit érezhet ilyenkor,pedig szeretnék lefogyni :-(

2015. márc. 8. 21:09

Jaaa, és találj olyan recepteket, amik könnyűek, és nincs benne cukor. ÉS legfőképpen szeresd! Én most kezdtem el salátát enni, citromos ecettel, és különleges! jobb ,mint a csoki, pedig nagy csokizabáló voltam! Olyan, mintha más ízekből megtelnének az ízlelőbimbóid!

Lehet, h nem eszel olyat, amire a szervezetnek igazából szüksége lenne, és csak kér és kér és kér még! Nem jó a sok üres kalória...!!

2015. márc. 8. 21:04

találj ki mást helyettte.

Evés nyilván pótcselekvés. Vezesd le a feszültséget máshol. Dolgozz, vagy csinálj egy vállalkozást, keress hobbit, varrj, légy kreatív!


Én üresen tartom a hűtőt, rajtam röhög mindenki! Nyilván azért üres, h ne járjak rá! Amikor kinyitom és látom, h üres, akkor lusta vagyok lemenni a botlba. Nyilván legyen egy reggeli (pirítós valamilyen pástétommal plusz kis saláta, és főtt ebéd, amit kint milyen jó megenni egy kifőzdében és nem marad belőle semmi. És nem főzök nagy adagokat így:)


Keresd meg módját.

Amúgy erre is jók az önismereti csoportok, alternatív terápiák. Ez magától nehezen múlik, akár, mint az alkoholizmus. A lelki görcsöket kell feloldani, és akkor elmúlik a kényszeres evés is.

11. lilibe (válaszként erre: 1. - Csillagom2)
2015. márc. 8. 20:47
Benned is benned van az a plusz, csak meg kell találni. Van akinek tényleg egy kattanás kell, valakiknek némi trükkre van szüksége. Trükk alatt azt értem hogy például megjutalmazza magát valamivel menetközben. Pl. egy hét betartott diéta és mozgás után eltesz valamennyi pénzt az új ruhatárra. Vagy fokozatosan kivonni a cukrot, lisztet, krumplit, helyette keresni valami olyan finomságot, ami egészséges is.
10. f3000dc5ef (válaszként erre: 9. - Kuszkudina)
2015. márc. 8. 20:40

Ha folyamatosan eszel, akkor nem csoda, hogy nem vagy éhes.

Igen, egyébként lehet. Automatikus, ami kitölti a napod. És hozzá a ch függés, ami nagyon erős tud lenni, és folyamatosan kaját kíván.

9. Kuszkudina (válaszként erre: 8. - F3000dc5ef)
2015. márc. 8. 20:38

Nem, nem éhségből szoktam enni, az nagyon ritka, hogy éhes vagyok.

Egyszerűen csak eszek. Csak úgy. Mint ahogy mások cigiznek, vagy isznak. Ez is tud szenvedélybetegség lenni.

Alkoholizmus - kajaizmus. Vagy ilyesmi.

8. f3000dc5ef (válaszként erre: 4. - Kuszkudina)
2015. márc. 8. 20:27

Az a kérdés, hogy miért gyengülsz el?

Mert enni akarsz, nem? Ergo: éhes vagy :DDDD

7. f3000dc5ef (válaszként erre: 3. - Csillagom2)
2015. márc. 8. 20:26

Akkor végül is, megvan a válasz a saját kérdésedre.

De megértelek, én is sokáig így voltam.

Majd ahogy vacsa mondja, teljes kattanás, és váltás. És abban is igaza van, hogy sokkal de sokkal jobb így!

Lehet mondani, hogy fogadd el magad...blablabla...de akinek rendszeresen eszébe jut, hogy fogyni kellene, az tuti nem fogadta el magát.

2015. márc. 8. 20:25

Én is elgyengülök akaratilag... Meg túlságosan szeretem az édeset. :( És utálok mozogni is :DD

Így azért elég nehéz. Járok edzeni de gyűlölöm, tök más ha valaki kedvtelésből vagy kényszerből csinálja. És nekem is nagyon nehezen megy. Régebben akkor sikerült amikor bele tudtam élni magam abba, hogy menni fog, most valamiért nem tudok hinni benne... Dehát addig kell próbálni amíg nem sikerül :)

5. vacsa (válaszként erre: 3. - Csillagom2)
2015. márc. 8. 20:24

Kattanás kell:-) Akarni kell. Nagyon.

Nem kapkodni, nem feladni.


Teljesen más így az élet:-)

2015. márc. 8. 20:21

Én nem az éhség miatt szoktam feladni.

Ez nálam jellemhiba :D elgyengülök akaratilag :P

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook