Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Másoddiploma állami finanszírozással fórum

Másoddiploma állami finanszírozással (beszélgetős fórum)

2010. jún. 24. 14:47
12 félévet finanszíroz az állam, ebbe két diploma is belefér államiba! A csoporttársam így csinálja, először Tanító 8 félév, most óvodapedagógusnak tanul, és 2 félévet fizetett, most a maradék 4-et az állam fizeti!
2010. ápr. 23. 21:43
11 éve szereztem az első diplomámat, utána még ráhúztam egy két éves kiegészítőn. Mindkettő államilag támogatott volt. Most szeretnék egy mesterképzést elvégezni, és még így is van lehetőség állami támogatásra. Nem tudom, mitől függ.
2010. ápr. 23. 21:16

Én még régi rendszerben végeztem, aztán jött a baba, és most jöttem rá, hogy még tanulni akarok, ezért kérdeztem :)

És egyre több helyen olvasom, most, hogy igen, lehetséges, mivel ktg-esen végeztem az első diplomát.

2010. ápr. 23. 21:12
én az első diplomámat fizetősen, a másodikat államin szereztem. ha a 10 félévet túlléped, akkor mindenképp kell fizetned. ha államis szakra vesznek fel, akkor a félévek száma a döntő, hogy mennyi ingyenes belőle.
2010. ápr. 23. 21:11
A felvételi jelentkezési lapon fel kell tüntetni, hogy eddig hány félévedet finanszírozott az állam, és az alapján dől el hogy hány félévet vehetsz még igénybe.
2010. ápr. 23. 21:10
Igen, lehet államin! Csak vegyenek fel! Manapság ez a legnehezebb! Most fog változni a felvételi rendszer! Én most kezdem el a másod diplomát államin, ha felvesznek. Arra még várnom kell 3 hónapot!
2010. ápr. 23. 21:09
Ha az elsőt költségtéritésesen szerezted akkor lehet állami finanszírozású a második!
2010. ápr. 23. 21:09
Én úgy tudom,hogy ez nem lehetséges.
2010. ápr. 23. 21:07
Sziasztok! Eszembe ötlött a gondolat, hogy jó lenne egy másoddiploma, csak éppen azt nem tudom, hogy mivel költségesen szereztem az elsőt, így a másodikat lehet állami finanszírozással? Régebben szó volt már róla a hírekben, és most nem tudom, mert mindenki mást mond.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook