Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Másnaposság fórum

Másnaposság (beszélgetős fórum)


1 2
7. agis (válaszként erre: 6. - Borcsika)
2009. okt. 14. 15:10

Nem mindennapos, sőt elég ritkán fordul elő, de akkor ez a hármas életet ment :)


Gyomorrontásra is ugyanezt veszem be. Sőt, még vagy 100féle gyógyszerem van itthon, tudom, mikor mire mit kell bevenni....legyen szó fejfájásról vagy alhasi fájdalmakról....


Alapvetően a xilox, a cerucal meg a noacid is vényköteles, nem valami algopiryn-féle népgyógyszer...

2009. okt. 14. 15:03
De jó, hogy hírből sem hallottam holmi xilox-ról, cerucal-ról meg noacidról. Eddig azt sem tudtam, ezek léteznek. Talám mert másnaposságot sem kellett kezelnem soha...
2009. okt. 14. 14:40

a másnaposságot túl kell élni...:)

anno, mikor még kisjány vótam és a pohár fenekére néztem, másnap sokat aludtam, ittam a vizet mint félőrült és megint aludtam...

és vártam a másnapot....:)

4. agis
2009. okt. 14. 14:39
Én a másnapok alkalmával a következő reggelivel indítok: 1 dl vízben feloldott xilox, és ezzel veszek be 1-2 szem cerucalt, illetve egy noacidot. Ettől teljesen helyrejövök, engem az érdekelt volna mások ezt hogyan oldják meg?
3. angyal1971 (válaszként erre: 2. - Uracsvivi)
2009. okt. 14. 14:38

Nem rúgok be.

Na jó, viccen kívül, sok okosságot találsz a neten ezzel kapcsolatban. Sok-sok folyadék, lehetőleg buborék mentes ásványvíz, Aspiryn pezsgőtabletta a fejfájás ellen. Más nincs.

Az a legegyszerűbb, ha akkor vigyázol, amikor iszol. Eleget és zsírosat kell enni előtte, és sok-sok ásványvizet kell inni közben. Állítólag a zsír és a víz oldja az alkoholt.

2009. okt. 14. 14:35
soha nem iszom,nem ismerem ezt az érzést
1. agis
2009. okt. 14. 14:34
Te mit teszel ellene?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook