Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Margit-sziget fórum

Margit-sziget (beszélgetős fórum)


1 2
2023. aug. 3. 21:08
Tudjátok erős a gyanúm, hogy senki nem gondolja ezt komolyan. Én csak akkor mennék, ha tuti jönne még valaki. Azért nem fogok 200 km-t utazni, hogy egyedül sétáljak. Szóval válaszoljatok!
11. Maruszja (válaszként erre: 10. - Hold3)
2023. aug. 3. 21:00
Én szívesen jelentkezem, bár 200 km-re lakom Budapesttől. Remélem lenne még más is!
10. Hold3
2023. aug. 1. 11:34
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de most minden itt van fehéren -feketén.Vajon most jelentkezik valaki?
9. Channa* (válaszként erre: 8. - Hold3)
2023. aug. 1. 08:36

Egyébként, sehol nem írtad, hogy sétához keresel társat.

A másik fórumodon is beszélgetni akartál, itt meg ezt kérdezted: "Van még aki szintén gyakran sétálja végig a Zenélő kúttól-a Szökő kútig?"


Ebből senki nem fog rájönni, hogy sétához keresel partnert.

8. Hold3 (válaszként erre: 7. - Maruszja)
2023. aug. 1. 06:19
Összehoznék én olyan embereket akik szívesen járnának velem ki a Szigetre, hiszen ezért indítottam ezt a fórumot.De senki nem jelentkezett.Sajnos
7. Maruszja (válaszként erre: 1. - Hold3)
2023. júl. 31. 20:05

Én is imádom a Margitszigetet. 2 éve voltam, mert már nem bírtam magammal. A Margitszigetre és a Várba akartam már menni. Persze már vidéken élek. Fiatalkoromban, amikor Pesten laktam sokszor mentünk ki sétálni a barátnőmmel. Klassz volt a szigeten végigmenni.

Gyerekek miért nem hozunk össze egy találkozót és irány a sziget együtt??

6. Hold3 (válaszként erre: 4. - Barai)
2023. júl. 31. 05:24
Ha régen jártál ott, nagyon megleoődnél.Minden megváltozott.Télen-nyáron karban vannak tartva az utak és mindíg lehet sétálni.Mindenhol vannak WC-k, ami régen nem volt.Csodálatos a rózsa kert és az egész növény világ.Ha szerencséd van még mókust is láthatsz.Sajnos a kis állatkertből valahova elvitték az állatokat, nem tudom miért.Egyszer a Margit Szigeti Szabadtéru Szinpadon is meg kell nézni egy előadást.Nyáron nagy élmény.Háttérnek a kiviilágíttott Viztorony szolgál.Körbe zöld fák övezik.
2023. júl. 31. 05:14
Én is rég.
2023. júl. 31. 01:45
Régen jártam arra.
2023. júl. 30. 22:48
Sokáig éltem a XIII. kerületben. Gyalog is kimentünk a szigetre. Barátaimmal gyakran vacsoráztunk a Holdudvarban.
2023. júl. 30. 21:54
Mi gyakran végig bicajozzuk;)
2023. júl. 30. 21:20
Nagyon szeretem Budapest ékességét a Margit Szigetet.Sokat járok oda.Van még aki szintén gyakran sétálja végig a Zenélő kúttól-a Szökő kútig?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook