Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Már régóta babócára várunk! fórum

Már régóta babócára várunk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. nov. 30. 16:49
Sziasztok!Látom már senki se látogatja túl sűrűn az oldalt de gondoltam megírom hogy végre SIKERÜLT!!!tegnap töltöttük a 9. hetet. Nagyon boldog vagyok.Kitartás mindenkinek higyjétek el megéri kitartani.Egyébként természetes úton sikerült,figyelve az ovulációt.Hát ha beválik nálatok is.Puszi
408. Évi anyuka (válaszként erre: 407. - Morc Mancs)
2011. szept. 5. 09:29

Távoli unokatesóméknak már van két fiúk. 5 éves elmúlt a kisebbik. Szeretnének harmadikat már egy jó ideje, 3x lombikoztak, mind3x elhalt az embrió.

Aztán spontán teherbe esett, karácsonyra van kiírva! :))


Ez jó hírnek számít?

2011. szept. 4. 16:08

Sziasztok,


Valakinél valami jó hír? Én még parkolópályán a következő lombikos nekifutás előtt. Gyűjtöm az erőt.

2011. szept. 4. 09:31
Sziasztok!
405. Tinda84 (válaszként erre: 404. - B.betty86)
2011. szept. 3. 10:50

Drága vagy!!!


Szép napot!!!!

Pusza

404. b.betty86 (válaszként erre: 403. - Tinda84)
2011. szept. 3. 10:50

Kitartás! Hidd el megéri! ;)


Jó munkát! Pussz!

403. Tinda84
2011. szept. 3. 10:48

Ne haragudj, mennem kell :((

Fürdés, ebéd aztán irány a jól megérdemelt munka :(((

Nincs kedvem semmihez!!!!

Már megint a clostitól vagyok ilyen depis tuti...

Az első hónap is ilyen volt, a múlt havi nem, de ez most.....

Robbanni tudnék

402. Tinda84 (válaszként erre: 401. - B.betty86)
2011. szept. 3. 10:44

Remélem nekem nem lett semmi problémám. 13-án megyek nődokihoz...

Remélem minden klappol.

Viszem neki is az eredményeimet.

401. b.betty86 (válaszként erre: 400. - Tinda84)
2011. szept. 3. 10:41
Igen tudom nehéz... mi december elején döntöttünk úgy,hogy szeretnénk babát. Hát sajna nem hittük volna,hogy ennyit kell várni a csöppünkre. De igyekszem optimista maradni! És valóban néha elég nagy próba mindkét félnek! Az a sok nega teszt...de majd csak alakul valahogy! Hétfőn újabb intenzív kezelést kapok (stimut). Két ciklus pihi volt mert clostytól lett két cisztám. :/ Ismét..
400. Tinda84 (válaszként erre: 398. - B.betty86)
2011. szept. 3. 10:38

Szegényem!!!

Nekem endometriozisról eddig nem szóltak a hírek, de mindent meg fogok most nézetni..

Nekem ez a 3. colstis hónapom, ha most sem sikerül irány vissza a dokihoz..

Mi sem adjuk fel, csak már nehéz lelkileg!!

4 év nagy idő...

399. b.betty86 (válaszként erre: 397. - Tinda84)
2011. szept. 3. 10:36
Majd feldobjuk! ;)
2011. szept. 3. 10:35
Röviden rólam: 3éve(kb) derült ki,hogy endometriózisom van. Túlvagyok már 2 műtéten és egy 10 hónapos hormonkezelésen is. Na és két hó clostys és choragonszuris "dolgon" is. Sajna a baóca még várat magára! De nem adjuk fel!
397. Tinda84 (válaszként erre: 395. - B.betty86)
2011. szept. 3. 10:34
Hogy vagy ma??
396. Tinda84
2011. szept. 3. 10:34

Szióka!

Elég kihalt már ez a fórum is :(

2011. szept. 3. 10:33
Sziasztok!
394. Évi anyuka (válaszként erre: 392. - Sabina 1987)
2011. aug. 24. 08:21

Igen ezt értem. Nem értettelek félre. Csak leírtam hogy az én esetemben mi volt a megoldás.


Már csak a fórum címéből is gondoltam, hogy ide azok jönnek inkább akik szeretnének. Meg azért követem az eseményeket :)

393. 51b2bacbe3 (válaszként erre: 382. - 8f3c54052d)
2011. aug. 23. 22:24
Hajna, a férjed eredményei kapcsán mi a teendő?? Mert gondolom, vele is kell valamit kezdeni, h jobbak legyenek az eredményei. Érintett vagyok én is, azért kérdezem.
392. sabina 1987 (válaszként erre: 391. - Évi anyuka)
2011. aug. 23. 19:11
Szia!Lehet hogy félre értettél vagy én téged.Én véletlenül se szeretnék fogamzásgátlót szedni,mindenképp babát szeretnénk.
391. Évi anyuka (válaszként erre: 389. - Sabina 1987)
2011. aug. 23. 13:08

Én erre a problémára a Mirénát kaptam. Nekem már van két gyerkőcöm, szóval fogamzásgátlónak is kitűnő, és megszűntek a barnázásaim.


Fogamzásgátlót soha nem szedtem. Egyszer próbáltam, de folyton görcsölt a hasam és egyfolytában véreztem. Szóval nem jött be a hormontabletta, és férjem is mondta, hogy akkor marad az óvszer, neki mindegy, én ne szenvedjek.


Aztán ez a nagyon kis hormonmennyiséget tartalmazó spirál jött be. Ebben a tablettákhoz képest jóval kevesebb a hormon, kifejti a spirál és a tabletta együttes hatását.


Szóval én is a barnázásaim miatt jártam az orvosom nyakára, ő meg csak legyintett. Míg ez a másik orvos rögtön mondta mi a megoldás. És így két legyet ütöttünk egy csapásra. :)

390. sabina 1987 (válaszként erre: 387. - Babára_várva)
2011. aug. 23. 13:05
Szia!Ne aggodj ezen,mert mi majdnem minden másnap össze tudtunk bújni,mégis megjött sajnos.Igaz,hogy pont csak abban a két napban nem voltunk együtt amikor ovulációm volt.Ez van.Mindent bele,itt egy következő hónap,új lehetőség,új remény...
389. sabina 1987 (válaszként erre: 388. - Évi anyuka)
2011. aug. 23. 13:02
Szia!Én most 1-jén megyek egy új orvoshoz,Ő lesz a 4.Remélem mond valami okosat.Itt az oldalon egy lány azt írta,hogy neki is ilyen tünetei voltak és kiderült,hogy valami hormon probléma,kapott gyógyszert és egy hónapon belül terhes lett.Bár én is így lennék...De köszi hogy írtál,kicsit meg nyugodtam.
388. Évi anyuka (válaszként erre: 364. - Sabina 1987)
2011. aug. 23. 10:10

Szia! Most olvastam, hogy menzesz előtt barnás vérzésed van a vetélésed óta, és szerinted ez nem normális.


Nekem is volt ilyen. Igazából a menzesz "minősége", vérzés mennyisége, megjelenése, fájdalom, ez mind-mind változik egy-egy szülés, vetélés, egészségügyi kaparás után.


Én mindhármon átestem, és mindig máshogy volt a menzeszem. Volt olyan ideális, hogy 3 napig se tartott, és picit fájt a hasikám. Volt 7 napos menzeszem iszonyú görcsökkel.

Legutóbb olyan volt, hogy 10 napig barnás folyás, majd 1 hét vérzés, majd újra 1 hét barnázás. Azután volt 3 nap semmi, majd kezdődött előlről. Azt hittem már falnak megyek, mert hónapokig csak betéttel jártam. És az orvosom csak legyintett. Illetve a VOLT orvosom.


Szóval csak annyit, hogy igen, a barnázás normális, tehát semmi szervi bajra nem utal.

2011. aug. 23. 09:34

Sziasztok, szép napot mindenkinek.


A napokban sajnos nagyon eltűntem a munkám miatt, de lassan majdcsak rendeződnek a dolgaim.


Velem azóta se semmi jó sajnos. Ez a hónap teljesen elúszott, mivel apácska munkaideje miatt ebben a hónapban MÉG nem is tudtunk együtt lenni. És két nap múlva itt a mensi, szóval ez egy siralmas hónap volt. Már teljesen kivagyok testileg és lelkileg egyaránt. :(

386. sabina 1987 (válaszként erre: 385. - Zsana83)
2011. aug. 21. 14:43
Szia!Mi még nem voltunk semmilyen vizsgálaton,mert a dokim azt mondta,hogy amí nem telik le az egy év,addig semmit nem csinál.Én is remélem hogy meg leszek vele elégedve,ennyi pénzért...Jó nyaralást nektek.(egyébként azt mondják sokan hogy a kikapcsolódás alatt estek teherbe).
385. zsana83 (válaszként erre: 384. - Sabina 1987)
2011. aug. 19. 21:52

szia!

Remélem meg leszel vele elégedve.Én nagyon szeretem őt.Nekem a ciklus 3. illetve 21. napján kell mennem vérvételre.Hormonvizsgálaton voltál már?Nekem azzal kezdi a kivizsgálást meg a férjem is megy andrológiára.Ha bármi kérdésed van a dokival kapcsolatban írj.Annyi hogy mi holnap megyünk a Balatonra.Hétfőn már leszek akkor visszaolvasok.

Jó hétvégét lányok!

384. sabina 1987 (válaszként erre: 380. - Zsana83)
2011. aug. 19. 15:30
Szia!Bejelentkeztem a Dokidhoz Szeptember 1 -re kaptam időpontot 18 órára.Csak azon gondolkodtam hogy ha bármolyen kezelést vagy gyógyszert felír,akkor azt nem mindjárt a ciklus elején kéne elkezdeni?Remélem nem veszítünk még egy hónapot.Egyébként nekem tegnap megjött.Ahogy számítottam is rá.Ez van sajnos...
2011. aug. 18. 15:55
Sabina, én szintén generali-s. :)
2011. aug. 18. 15:52

Sziasztok lányok! Csatlakozhatok?

Magamról pár mondat: 36 éves vagyok, és négy éve szeretnénk babát. Túl két lombikon. Második sikerült, de 5. héten elhalt a terhesség. Utána magamtól elmentem inzulinrezisztencia vizsgálatra és kiderült, hogy IR-es vagyok. A doktornő azt mondta, ilyen eredményekkel esélyem se volt a lombikra :( De a meddőségiben soha nem kérték ezt a vizsgálatot. A TSH-m mindig baromi magas volt (4,6-4,8), de erre sem kaptam soha semmit, mert tartományon belül volt. Most az IR-re és a TSH-ra is gyógyszert szedek. Amíg nem lesznek jók az értékeim, nem is megyek újabb lombikra. A TSH-m már szépen javult, és októberben megyek újra inzulint terheltetni. Nálunk inszem nem is volt, mert a férjem eredményei nagyon rosszak voltak. Írta itt valamelyikőtök, hogy a férjével nincs gond, mert tavaly volt vizsgálata. Erre azt tudom mondani, hogy az semmit sem jelent sajnos, mert nálunk a meddőségi előtt másfél évvel elment a férjem andrológiára és szuperek lettek az eredményei (160 millió). Mire a meddőségibe kerültünk, leromlottak az értékei több, mint a tizedére (9-10 millió). Nagyon megdöbbentünk. De nálam is biztos van valami gáz, lehet, hogy pont az IR, mert amikor az ő értékei rendben voltak, én akkor sem maradtam terhes.

381. Tinda84
2011. aug. 18. 10:30

Sziasztok!!

Hogy vagytok?

380. zsana83 (válaszként erre: 378. - Sabina 1987)
2011. aug. 18. 10:27
szia.Velem semmi most várom hétvégére.Terhes tuti nem vagyok mert szerintem peteérésemsem volt.Sem a hőgörbém szerint sem a nem volt szurka egyik olalon sem.De én nagyon bizakodva várom a következő hónapot met megyünk kivizsgálásra mindketten.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook