Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Már egy hete késik a menstruációm, a terhességi teszt negatív, mi lehet? fórum

Már egy hete késik a menstruációm, a terhességi teszt negatív, mi lehet? (tudásbázis kérdés)


2020. jún. 23. 07:46
Sziasztok . 1 éve hagytam abba a fogamzásgátlót mert babát szeretnénk egy fél évig fellborította a hormon háztartásomat . Aztan egy jó ideje semmi problémám nem volt , de most 8 napja késik, csinaltam mar egyszer egy tesztet kb 4 napja de negatív volt , viszont sokszor van hanyingerem es faj a derekam . A két menstruacio közt barnáztam is . Volt valakinek hasonló gondja ? Remélem baba van megis a dologban
2020. márc. 30. 12:13
Az a baj, hogy ráadásul 2 fajta vérnyomáscsökkentőt szedek, félek,hogy a magas vérnyomásom miatt nem jön össze a baba.
2020. márc. 30. 11:53

Lehet mostanra ürült ki teljesen a gyógyszer a szervezetedből és összekeveredett a hormonrendszered.

Még várj 1 hete, ha nem jön meg újabb teszt, utána doki, ha fogadnak most valahol.

2020. márc. 30. 08:58
Nekem múltkor a stressztől kesett 1hetet.
2020. márc. 30. 06:42
Emlékszem, mikor a kisfiammal voltam terhes, akkor is ilyen mindjárt megjön érzésem volt. Szinte 100%-ban biztos voltam benne szombaton, hogy terhes vagyok, kicsit rosszul is esett, hogy negatív lett az eredmény. Igaz, a munkahelyemen már egy ideje stresszes voltam a járvány miatt (gyomorideggel mentem dolgozni stb..) , de régebben is volt , hogy stresszeltem, mégse késett, max 1-2 napot.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Capslock)
2020. márc. 30. 06:31

Szerintem a hormonok stb miatt kèsik.3,4napos kèsèsnèl màr minimum halvàny teszted kène legyen.

Sok minden miatt kèshet.

2020. márc. 30. 06:17
Már egy hete késik a menstruációm. Szombaton végeztem egy terhességi tesztet, de az eredmény negatív. Viszont egy hete görcsölök, hol gyengébben, hol erősebben. Azt tudni kell, hogy novemberben hagytam el a fogamzásgátlót (velgyn). De az abbahagyása óta megjött minden hónapban. Van egy 5 éves kisfiam, és szeretnénk kistesót, de kezdek félni, hogy nem fog emiatt összejönni. Természetesen orvoshoz is megyek, de egy kicsit várok még, hátha megjön..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook