Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mamma mia! fórum

Mamma mia! (beszélgetős fórum)


1 2 3
30. Klimpírozi (válaszként erre: 29. - Gpetra)
2008. aug. 12. 21:41
a kérdésedre igen a válasz, már ami az éneklést illeti, a többit megválaszoltad:)))
29. gpetra (válaszként erre: 28. - Klimpírozi)
2008. aug. 12. 21:40
A filmzene cd-n is ők énekelnek? Bár ez egy elég hülye kérdés...
2008. aug. 12. 21:37

édes,aranyos örömfilm..lélekemelő, nem gondolkodni, csak magad elengedni való..százszoz megnézném, végigbőgném, nem a nagy beltartalma miatt, az nincs ugyanis...inkább a helyszín, a szeretett színészek jutalomjátéka, felszabadult örömjátszása okán, élvezetből..a zenéért, amit mindig szerettem, az isteni Merylért, acsakazértis jól éneklő Brosnanért, Colinért, és a többi kevéssé ismert, de nagyszerűen, lubickolva játszó színészért...ahogy vége lett, senkinek sem akaródzott kimemnni a teremből, könnyes szemű indenfajta korú hallgatta a végefőcímdalokat...ennyi, és a zene már a lejátszóban, afiolmet meg nagyon várom...

Mindhalálig Abba, és Meryl, meg a többiek

27. gpetra (válaszként erre: 26. - Daroki)
2008. aug. 12. 21:37
Nálunk hála az égnek a közelben nem énekelt senki. Viszont volt egy nőci, aki végigviháncolta a filmet.:)
26. daroki (válaszként erre: 22. - Contu)
2008. aug. 12. 21:32
És leginkább egy nyugdíjas klubba éreztem magam,mert többségben voltak a nagyik,de nem zavart,sőt kimondottan jól éreztem magam a társaságukban:)Volt olyan hölgy is nem sokkal mellettem,aki hangosan énekelt is:)
25. gpetra (válaszként erre: 22. - Contu)
2008. aug. 12. 21:32
Én még nagyon az elején láttam, talán az első héten, amikor elkezdték vetíteni. De Te a napokban voltál, nem?
24. gpetra (válaszként erre: 21. - Contu)
2008. aug. 12. 21:31
Még így is.:)
23. gpetra (válaszként erre: 20. - Contu)
2008. aug. 12. 21:31
Engem is. Aztán anyum rávilágított, hogy ezek olyan kis semmiről nem szóló dalok, hogy mindenre rá lehet őket húzni.
22. contu (válaszként erre: 16. - Gpetra)
2008. aug. 12. 21:29
Nálunk is teltház volt, pedig matiné előadáson voltam. :)
21. contu (válaszként erre: 9. - Cskata)
2008. aug. 12. 21:28

Nem Te vagy az egyetlen. Más fórumokon olvastam negatív kritikákat többet is.


Colin nekem is nagy kedvencem és nagyon tetszett, ahogy énekelt. Annak én sem örültem annyira, hogy ilyen karaktert játszott. Mondjuk szerintem ő direkt örült neki, mivel nem akarja, hogy beskatulyázzák a szívtipró szerepkörbe. Pedig az. :)

20. contu (válaszként erre: 6. - Gpetra)
2008. aug. 12. 21:25
Igen. Muris, hogy itt a dalokra találtak ki egy történetet. Engem meglepett, hogy mennyire passzoltak az adott szituációhoz.
19. contu (válaszként erre: 5. - Daroki)
2008. aug. 12. 21:24
Én kifejezetten az Abba miatt is örültem a filmnek. Szeretem a zenéjüket.
18. gpetra (válaszként erre: 17. - Cskata)
2008. aug. 12. 20:25

Ja, hát aki előzetes tájékozódás nélkül megy moziba.:)))) Én nagyjából erre számítottam, bár ennél azért több prózára számítottam.


Én soha nem voltam ABBA rajongó, de ezeket a számokat mind ismertem, és ugye úgy vagyunk összerakva, hogy az ilyen helyzetekben szeretjük ismerni azt, amit hallunk. A koncerteken is a legismertebb nótáknál van a legnagyobb üdvrivalgás.

17. cskata (válaszként erre: 11. - Gpetra)
2008. aug. 12. 20:22

másodszorra már tudom, mire számítsak..:)

valahogy nem kalkuláltam azzal, hogy ez egy musical lesz - holott imádom a musicaleket (úgy általában)!:) de amikor az első komolyabb éneklésbe kezdtek a film kb. 3. percében, akkor azért elég vicces volt az a döbbent tekintet, ahogyan az egyik barátnőmmel összenéztünk!:D


Egyébként annyi "haszna" mégis volt a filmnek nálam, hogy előkerestem az ABBA Greatest Hits albumomat és jó pár napig csak azt hallgattam..:)

Jók ezek a zenék, szövege + dallama egyaránt.

16. gpetra (válaszként erre: 15. - Daroki)
2008. aug. 12. 20:22
Tényleg, nálunk is tele volt a mozi. Pedig szerdán mentünk. Mondjuk az is igaz, hogy a szerda nálunk kedvezményes nap.
15. daroki (válaszként erre: 14. - Gpetra)
2008. aug. 12. 20:21
Ugyeugye?:)Nekem még az is tetszett,hogy szinte teltház volt:)Ilyet legutoljára a Gyűrűk uránál láttam,az meg ugye nem mostanában volt.
14. gpetra (válaszként erre: 13. - Daroki)
2008. aug. 12. 20:17
Én anyuval láttam éppen akkor, amikor nem voltam valami jó passzban. Ráadásul aznap volt az a hatalmas esőzés, és csurom vizesen ültem be a moziba. Már le akartam mondani az egészet, de örülök, hogy nem tettem.
13. daroki (válaszként erre: 9. - Cskata)
2008. aug. 12. 20:15
Ez a beszéd!:)Én úgy ültem be a moziba,hogy jobb lesz,mint itthon poshadni:)Kicsit kijönni a megszokott,monoton hétköznapokból.Persze én sem tettem be a filmet a kedvenceim közé,de akkor arra a két órára jó volt egy ilyen zenés filmre beülni:)És ismerem magam,hogyha meglesz DVD-n,akkor megveszem és megint megfogom nézni:D
2008. aug. 12. 20:14
na én is letöltöttem már ugyh ha lesz szabad másfél órám megnézem..... :)
11. gpetra (válaszként erre: 9. - Cskata)
2008. aug. 12. 20:13

Szerintem ez nem figyelem kérdése, nem tetszett, és kész.;) Valószínűleg másodszorra sem fog, de ha Te úgy érzed, hogy egy próbát megér... :))


Colin Firth karakterével egészen addig nem volt komolyabb gondom, amíg homoszexuálist nem csináltak belőle. Azt azért egy kicsit sajnáltam.

10. daroki (válaszként erre: 8. - Gpetra)
2008. aug. 12. 20:11
Én is!:)
2008. aug. 12. 20:09

huh Lányok, sztem én vagyok az egyetlen ember a Földön, akinek nem tetszett ez a film..:) eddig mindenki naplójában csak pozitívat olvastam róla..

komolyan kezdem szégyellni magam..;))


akkor a negatívumok - szerintem:

- bugyuta a sztori..

- nekem mindenki (kivéve a 20 éves kiscsajt és a vőlegényét) olyan nagyon öregnek tűnt.. és az egész fimben csak egy rakás középkorú, öregedő ember (sztár) ugra-bugrálását éreztem/láttam..:(

- Pierce Brosnan amikor énekelt, az majdnem fájt..;)


viszont Colin Firth-nek kimondottan jó hangja van!:) ő már régóta nagy kedvencem, így a zenei teljesítménye miatt csak erősödött a pozíciója nálam - bár a karaktere nem tetszett kimondottan.. (lehet, csak azért, mert egy Mr. Darcy ne legyen már egy kétballábas tesze-tosza ember, semmilyen filmben..;))


sajnos nálam még az is probléma volt, hogy lényegében ezeken az ABBA dalokon nőttem fel (bátyám nagy rajongó volt annó) - és picit furának éreztem a feldolgozásokat, előadásmódokat, más énekhangokat..


De nem vagyok ennyire kukacoskodó egyébként, ezért is gondolkozom azon, hogy adok még egy esélyt a filmnek, hátha csak nem figyeltem eléggé..;))

8. gpetra (válaszként erre: 7. - RLindi)
2008. aug. 12. 20:07
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a véleményed.:)
2008. aug. 12. 20:07

Mi ma este fogjuk megnézni vagy holnap..

Majd beszámolok róla,hogy tetszett:)

6. gpetra (válaszként erre: 5. - Daroki)
2008. aug. 12. 20:04
Érdekes, hogy ezeket a nótákat mennyire rá lehet húzni minden szituációra. ,)
5. daroki (válaszként erre: 3. - Contu)
2008. aug. 12. 20:03
Nekem még ő is tetszett,ahogy énekelt:)Nekem is bejött az egész film,kicsit tartottam az Abba slágerek miatt,mert sosem rajongtam értük,de így a moziban szupi volt az egész!
4. gpetra (válaszként erre: 3. - Contu)
2008. aug. 12. 19:57
Viszont az ének nemtudását remekül kompenzálta az, hogy emiatt milyen vicces volt ő. Vagyis az, hogy James Bondból hirtelen énekesmadár lett.
3. contu (válaszként erre: 2. - Gpetra)
2008. aug. 12. 16:41
Nekem is nagyon tetszett. Imádnivaló film. :) Pazar szereposztás, csodálatos zene, gyönyörű helyszín. A színészek meglepően jó énektudással bírnak, kiv. Pierce Brosnan. :)
2008. aug. 12. 16:32

Nekem nagyon, szerintem egészen szuper. :)

Gyönyörű helyek, szép és tehetséges színészek, remek zene. Én imádtam.

2008. aug. 12. 16:18
Beszélgessünk a filmről! Kinek hogy tetszett?
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook