Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magzat szívhang fórum

Magzat szívhang (beszélgetős fórum)


4. libikóka (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2022. dec. 3. 20:39

A konkrét problémához nem tudok mit mondani.

Viszont légy okos ,ne olvasgass mindenfélét,,szinte hetente van ijedt kismama itt ,,mert mindent is olvasnak.Az orvosra halgass,ha kell menj többször.

Ha te ideges vagy az nem jó a babának,,nyugi..Minden jót nektek 😊

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2022. dec. 3. 20:25

Családban volt ilyen. Kiderült az édesanya szívével volt a gond, ezért pörgött fel a magzat szíve is. Őket megfigyelték, a baba EKG-ját, hetente továbbították Milánóba. 16 éve történt, azóta lehet itthon is megoldható a megfigyelés, diagnosztizálás.


Születése után a baba egészséges lett, helyre állt a normál tartományba a pulzusa.

A helyedben rákérdeznék másik orvosra is. Mondjuk , ha budapesti vagy Hajdú Krisztinára. Már akkor ú kísérte végig a várandósságot, kitűnő szakorvos.


[link]


Jó egészséget!

2. halao12 (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2022. dec. 3. 19:19

Én csak annyit tudok tanácsolni hogy ne hallgass másra.


Anno amikor UH-ra mentem, mondta a doki hogy a gyerek úgy fekszik hogy nem látszódik a jobb oldala.

Mikor ezt elmeséltem a szomszédasszonynak, a szájához kapott hogy hogyan lehetek ilyen nyugodt, mert lehet hogy hiányzik a gyerek teljes jobb oldala. 🙈🙈

Természetesen egészségesen született.


Amit a doki mond, vedd komolyan kis fenntartással. De amit a neten olvasol(vagy a szomszéd sugall), azt oszd el minimum nyolccal.

2022. dec. 3. 16:52

Sziasztok!


28 hetes aggódó kismama vagyok. A baba szívhangját nézték NST-vizsgálaton,és nem igazán maradt a normál (120-160) tartomány között. Szinte folyamatosan 160 fölött volt és mikor mocorgott,volt,hogy 180-ra is felment. Nem tudok semilyen betegségről ,nem voltam lázas,viszont nagyon kevest iszom,most arra ráállítottak. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Nagyon megijedtem 1000 hülyeséget olvasni a neten erről...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook