Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magánélet? fórum

Magánélet? (beszélgetős fórum)


1 2
41. Muszócska (válaszként erre: 40. - Matyera)
2020. máj. 10. 11:15
Igen, meg mi van ha később a szememre vetné hogy mástól van a baba.. :/ szóval azthiszem inkább "egyedül" maradok.
40. matyera (válaszként erre: 39. - Muszócska)
2020. máj. 9. 10:46
Óóó,értem. Azt hittem csak azért mentetek szét mert nem sikerült a baba. De ha más probléma is volt, akkor igazad van, nem érdemes újra kezdeni.
39. Muszócska (válaszként erre: 38. - Matyera)
2020. máj. 9. 07:36
Megfordult a fejemben bele is menne úgy gondolom de én most úgy érzem h nem kezdeném újra sokminden történt köztünk nem érzem h szeretem és ujra akarnék vele lenni. Biztos h sokkal könnyebb lenne vele de beláttam h ő olyan amilyen nem fog változni és sajnos én sem :( Bár még nem tudja a hírt úgyhogy nemtudom h fog reagálni rá
38. matyera (válaszként erre: 35. - Muszócska)
2020. máj. 6. 23:25
Férjeddel nem akarjátok így újrakezdeni? Tudom hogy nem az ő gyereke, de az a 8 év biztos sokat jelentett mindkettőtöknek. Hátha elfogadna így.
37. Ildi (válaszként erre: 33. - Muszócska)
2020. máj. 6. 20:31
Fog menni egyedül.
36. pteri (válaszként erre: 35. - Muszócska)
2020. máj. 6. 20:29
Gratulálok. Aki végig tudott csinálni így 8 évet, annak van ereje, akarata, minden rendben lesz! Nincsenek véletlenek , ez a baba téged választott anyukának, sok boldogságot!
35. Muszócska (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 5. 14:57

Szia!

Igen átment rajtam a pánik és már én is így gondolom :)

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Muszócska)
2020. ápr. 29. 08:51
Szerintem jobb egyedül,mint egy rossz kapcsolatban,mèg ha gyerek is van.Ràadàsul sok fèrfi azt vàrja el ès azzal is van megszokva,hogy minden a seggük alà van tève,kaja,tiszta ruha,jòformàn semmire sincs gondjuk(tisztelet a ritka nèhàny kivètelnek)...szòval most jobb lenne ha talàn ott lenne a baba ugye,mellette apuka,akit talàn szintèn körbe kène ugràlnod.Szòval nèha jobb egyedül.Te alakìtod a napi rutint,azzal foglalkozol amivel akarsz..
2020. ápr. 28. 16:48

Sziasztok!


Lassan 7 hetes kismama vagyok, remélem nem bánjátok ha írok pár sort mert igazán jól jönne egy kis bíztatás.... 8 éve próbálkoztunk a férjemmel mindent megtettünk.. volt 2 sikertelen lombikprogramunk is nagyon szerettünk volna egy picit... de annyira megviselt minket az egész hogy januárban úgy döntöttünk elválunk. :( Februárban megismertem egy aranyos fiút úgy voltunk mindketten, hogy kicsit elleszünk együtt, hogy ne legyünk olyan magányosak. Én elmondtam neki, hogy nem lehet gyerekem sajnos.. sokat beszélgettünk erről.. erre márciusban spontán jött a baba... azthittem elájulok mondanom sem kell van iróniája az életnek..XD a fiú így 2 hónap ismeretség után megfutamodott nem is várhattam mást tőle sajnos.. de szerencsére eddig minden rendben van a babával bár amennyit sírtam már a helyzet miatt ez is csoda.. nem így terveztem a várva várt babázást..de ez a pici élni akar....a szüleim a testvérem mellettem állnak örültek még így is mert tudták hogy mennyit szenvedtem már hogy gyermekem lehessen.. próbálják terelgetni a gondolataimat de csak arra tudok gondolni hogy nem fog menni egyedül :(

32. pteri
2020. ápr. 24. 22:13
Nyugi. Majd lecseng idővel. Te meg most ideges vagy a hormonok miatt. Ne törődj vele.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Auróra2010)
2020. ápr. 20. 19:21
Huh azèrt ez is durva🙄
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - 81a714361e)
2020. ápr. 20. 19:20

Közel àllnak egymàshoz,legalàbbis normàlis testvèri kapcsolatban,de soha nem ment ez az àllandòan ìrogatàs,kèp küldözgetès.

Nincs is bajom a testvèrèvel,szò sincs erről,sőt èn is nagyon jò kapcsolatban vagyok vele,de ettől függetlenül nem tetszik ez az èletünk minden mozzanatàròl valò beszàmolàs.Tùl is reagàlom,tudom,azòta le is higgadtam,pròbàlom màs szemmel nèzni a dolgokat.Pàrom örül,tökèletes,odaadò apa ès maximàlisan segìt mindenben.Majd idővel alàbhagy ez az egèsz.Nem bàntom meg az èn ostoba gondolatom miatt.Nem èrdemli meg,illetve nem èr annyit az egèsz,hogy sèrtődès kerekedjen belőle.

Felhùzott a dolog,de a nap folyamàn àtgondolva az egèszet,igyekszem màskèpp làtni a dolgokat.

2020. ápr. 20. 19:18

Büszke a babára, örülj neki. Egyébként jól kijössz a sógornőddel ?


pl az én férjem azt mondta, még a szülőszobán voltam, hogy ő majd akkor fog a gyerekünkkel foglalkozni, ha már lehet vele beszélgetni...

28. 81a714361e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 17:51

Eddig is ilyen szoros volt a testvéri kapcsolat köztük vagy csak most kommunikálnak a baba születése óta ilyen gyakran egymással?

Szerintem amúgy ne haragudj a párodra emiatt, hanem próbáld megbeszélni vele. Nyílván én sem tolerálnám a helyedben, de ha megbeszélitek az mindent megoldhat, főleg abban az esetben ha a baba előtt nem beszéltek ilyen sokat.

27. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 17:40

Nemhogy örülnék!

Nagyon sok nő, anyuka össze tenné a kezét, ha ilyen párja lenne, aki ennyire odáig van az újszülöttől.

Ha nincsen probléma, kreálsz magadnak....

26. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 14:01

Szerintem örülj, hogy csak virtuális örömködés megy és nem adják egymásnak a kilincset a rokonok 😀 még "békeidőben" sem olyan szívderítő az!

Ha a férjed viszi a karodba a babát a szoptatáshoz, cserél pelenkát, részt vesz a fürdetésben, lábujjhegyen mászkál két szoptatás között, hogy tudj pihenni ... Akkor panaszra semmi okod. 😌🌷

2020. ápr. 20. 13:34
Örülj neki,imádja a babát,büszke apuka.én Nagyi vagyok,de eszméletlen mennyiségű fényképet csinálok az unokáimról. Nincs ezzel semmi baj.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - _Berry_)
2020. ápr. 20. 13:16

Ez is megfordult a fejemben,plàne ott is 2kicsi gyerek van.Mindenki elvan a sajàt èletèvel,nemhogy màsèt hallgassa àllandòan..


Na el kell hesegetnem a negatìv gondolatokat.

23. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 13:13
Gondolj bele, a párod most a fellegekben jár, viszont ki tudja, a másik oldalon lehet, hogy a tesójának is sok ez már.
22. 184481d874 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 12:54
igen
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Matyera)
2020. ápr. 20. 12:54
Igen igazad van,meg mindenkinek akinek ez a vèlemènye.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Cc7ca607e0)
2020. ápr. 20. 12:53
Igen nekem is ès nem tudok ùgy tenni,mintha minden rendben lenne.Igyekszem ezentùl nem tùlagyalni.Alap nem vagyok ilyen,plàne ha tesòiròl van szò,gyerekekről.Talàn a hormonok miatt vagyok most ilyen kibìrhatatlan.Alap az a sìròs fajta sem vagyok,most egy ideje pedig mindenen el tudnàm magam sìrni.
19. cc7ca607e0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 12:41

Nekem van az a rossz természetem, hogy ami szívemen az a számon.

Már sajnálom azt hogy bele kotyogtam ebbe a témába, bocsánatot kérek, ez az utolsó hozzászólásom.

18. cc7ca607e0 (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2020. ápr. 20. 12:31
Befogtam.
17. michelle.r (válaszként erre: 14. - Cc7ca607e0)
2020. ápr. 20. 12:30

Jajjj, ezt itt most ne, pls! 🙃

Más se hiányzik, mint hogy most ettől is elkezdjen stresszelni.


Fórumindtónak:

Az, hogy te hogy látod normálisnak, a te dolgod. Az meg az övé, hogy ő hogy örül, hogy büszkélkedik a gyerekével. Ne akard a saját normáidat ráerőltetni, abból csak konfliktusforrás lesz. Így is lesznek feszültségek közöttetek, amíg ti hárman össze nem csiszolódtok, ne tetézd.

16. matyera (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 12:28
Hát akkor meg ki a gond?? A babatokat fotózza,mert imádja.❤️❤️❤️ Ez nem égbekiáltó bűn.😊
15. cc7ca607e0 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 12:15
Már ne haragudj, de azt gondolom hogy aki anonim néven indít valami "beszégessünk"-témát, hmmm....befogtam és kész.
14. cc7ca607e0 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 12:13
Vannak dolgok dolgok amiről jobb nem tudni.
2020. ápr. 20. 12:10
Lehet la hormonok is bezavarnak nálad. Ha ennyire zavar beszélj a pároddal. Büszkélkedik a babával örülj neki 😚
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Matyera)
2020. ápr. 20. 12:09
Ezeket nem tudom,mert soha nem nyùlok a telefonjàhoz,vagy kèrdem kivel miről beszèl.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook