Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magányos szegediek fórum

Magányos szegediek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. aug. 29. 23:19

Szerintem sokan nem tudnak táncolni, de valahogy ez a zenére alakul, engem is csak a második italig nehéz rávenni a mozgásra :D

Dolgozok már sajnos, vagy szerencsére, nem tudom, mellette levelőn tanulok itt Szegeden. Amióta Szegedre költöztem, azóta nem igazán találom a helyem, vagy inkább azt a társaságot, amiben teljesen jól érzem magam, és el lehetne menni bárhová. A suli nem igazán jó hely ismerkedésre, a munkahelyemen meg elég vegyes a társaság, a legtöbb munkatársamnak férje van meg gyereke. Egy barátnőm van itt aki velem egykorú, de ő se igazán jön velem. 7éve él együtt a barátjával :) neki nem sok mindenhez van kedve, én meg mennék, de nincs kivel. Valahogy azok a csajos programok meg társaság hiányzik az életemből... :S

A francba, eléggé belemélyedtem, de ez van az idevágó vonalon :D

Mostmár Te is írj valamit, mert nekem nagyon sikerült belelendülni :D

449. gomboc7
2011. aug. 29. 23:10

Nem vagyok olyan bulizós, életemben egyszer voltam, egy középiskolain, és ennyi. Nem tudok táncolni sem. Ez valahogy kimaradt az én életemből.

Igen, egy nagyon régi kedves ismerősömet, vele újabban sok eseményre megyünk. Csak hát a tanév nagy részét Pesten tölti...

Te mivel foglalkozol? Tanulsz, dolgozol? Mesélj magadról, ha van kedved!:)

2011. aug. 29. 22:51

Bulizni miért nem, Nincs lehetőség, Szegeden sem szoktál?

Akkor csak sikerült valakit megfűzni? :)

447. gomboc7
2011. aug. 29. 22:48

Dehogynem, az alkalom hiánya. Jó, lett volna egy, de nem jött be, a másik meg messze van...:P

Nehéz manapság normális pasit találni. Hozzá kell tennem, hogy nem járok bulizni, nehezebb ismerkedni is.

Úgy néz ki, van társaságom a koncertre, juhé!:D

2011. aug. 29. 22:44

Azon már túl vagyok, hogy én vigyázzak rá, én már túl sokat kapadoztam, most ő jön :D

épp ez a baj az ilyen programokkal, hogy utánna nem tudod megbeszélni. Hetekig lehetne például egy jó bulit emlegetni, márha nem egyedül mennél. A rossz kapcsolatokról meg csak annyit, hogy nekem is volt elég, pedig még öreg se vagyok, csakhát ilyen az amikor valaki folyamatosan rosszul választ, és egyikből a másikba szalad :S :)

Azért április óta eltelt egy kis idő, válogatós vagy, mert gondolom nem az alkalom hiánya... :)

445. gomboc7
2011. aug. 29. 22:37

Én nemrég a Rio-t is egyedül néztem meg. Jó volt, leszámítva a végét, hogy nem volt kivel átbeszélni. :)

De ezekhez már hozzászoktam, közel 4 éve mindent egyedül csinálok. Ritka az, ha jön velem valaki.

Nincs barátom, mostmár érzem a hiányát. Igaz, hogy április óta nincs, de az egy nagyon nagyon rossz kapcsolat volt, meg voltam fenyegetve, vádolva, le voltam k...zva, de ez egy nagyon hosszú történet, és örülök is, hogy végre vége. :)

De ettől függetlenül 2 éve nem értem pasihoz:D.

Neked van barátod, ahogy írtad, vigyázz rá!:)

2011. aug. 29. 22:33

Egyedül moziba meg Nagykőrösre?

egyetlen egyszer voltam egyedül moziban, még fiatalkoromban, amikor az osztálykiránduláson mindenki aquaparkban volt, és én nagylánykodtam egyedül, nem volt rossz, de azért nem az igazi. :DD

van barátod? -hacsak nem vagyok túl indiszkrét, bár én ismerkedni vagyok itt :)

443. gomboc7
2011. aug. 29. 22:28

Öcsém, mindenki ilyen kis nyámnyila?:)

Egyedül is jó menni, de senki nem hiszi el.

Holnap moziba is készülök menni, a Frászkarikát 3d-ben, azt mondják, úgy egész jó. Még nem 3d-ztem. :)

Szombaton meg a Nagykőrösi napokra készülök, lesz Hooligans koncert (régen szerettem őket nagyon, és most is egész jók szerintem), meg Janicsák Veca (bár érte nem mennék annyit:P), meg sok sok érdekes dolog.

Aztán, hogy a terveimből mi valósul meg, kiderül. Sokszor visszalépek, lebeszélem magam, minek költsek el annyi pénzt...:)

2011. aug. 29. 22:15

Hát hogy én milyen rég voltam moziban, meg szórakozni, olyan kis idióta vagyok ilyen szempontból, nincs senki akivel mehetnék, ezért is vagyok itt... :P

Kiskőrös, Szüreti napok, kihagyhatatlan, mint minden évben... :)

441. gomboc7
2011. aug. 29. 22:10

Én még egyedül is képes vagyok rá, moziba is megyek magammal. Bárhová, ha menni akarok. De társasággal azért jobb.

Hol van ilyenkor még fesztivál?

2011. aug. 29. 22:05
Most nézem a programot, egész jól hangzik, épp csak egyedül nem sok értelme van kimenni... még a barátom se tudom rávenni, mert ő meg máshol fesztiválozik :D
439. gomboc7
2011. aug. 29. 22:01

Szegeden lesz, a Halfeszten. Már nagyon várom!^^

Igen, ott tanulok, már 4. éve, és még 3 évig ott fogok. Nem élveztem annyira, de maga a város szép, ha nem suliba kell menni.:P

2011. aug. 29. 21:58
Szegeden lesz??, nem is hallottam róla. Itt tanulsz?
437. gomboc7
2011. aug. 29. 21:57

A kettő egyben. Nem igazán vannak barátaim sem, Szegeden sokat vagyok, hol magányosan, hol társaságban. De legtöbbet magányosan.

Most a legnagyobb gondom, hogy senki nem akar Republic koncertre jönni. Pedig biztos mindenki ott lesz, csak velem nem akar senki. :P

2011. aug. 29. 21:53

Majd kiderül, mikor kezdik nálatok is... :D

És mi szél hozott a magányos szegedi fórumra? A magány vagy Szeged?? :D

435. gomboc7
2011. aug. 29. 21:47

Nálunk sosem lesz villamos, csak tram train...de az nagyon kell. Megcsinálják az utakat most, és jövőre felbontják, mert akkor kezdik el a tram train vonalát...okosak vagyunk, nem?:)

Az meg, hogy merre megy, nekem tök mindegy, marhára ráérek, csak vigyen oda, ahova akarok menni!:D És köszi!:)

2011. aug. 29. 21:42
Elvileg a 79-es busz visz el átszállás nélkül, de a jelen állás szerint tuti kerülőúton :D még jó, hogy megszüntették a CORA járatot, biztos túl sokan használták másra is... :S:D Majd amikor nálatok is villamospályát csinálnak, alig volt kész és máris garanciális javítás! Vicc kategória :D
433. gomboc7
2011. aug. 29. 21:29

:D:D:D

Nálunk is ez a helyzet, Hmvhelyen. Ha jártál erre, tudod miről beszélek...sehol se lehet közlekedni, gyalog hamarabb odaérek bárhova, mint kocsival, vagy biciklivel. Tele vagyunk körforgalmakkal, amiket most csinálnak, sétálóutcánk épül, 50-nel alig lehet bárhol is haladni, mert kint felejtették (gondolom tökvéletlenül...) a 30-as táblákat...

Elfelejtettem, hátha tudsz segíteni: melyik busz visz a Corához a Mars térről?:) Vagy onnan nem is megy? Mindig a Plázánál szálltam fel, azt tudom, hogy onnan megy valami...:D

432. anettee333 (válaszként erre: 431. - Gomboc7)
2011. aug. 29. 20:48
Szívesen felsorolnám, hogy miket kerülj el, de akkor be se jutnál a "Szeged" táblán belülre. Elvileg beköltöztem egy csendes 30as övezetbe, de erre terelik az összes helyijáratos buszt egy ideje éjjel-nappal... :D Itt már csak olyan helyek vannak... :S :)
431. gomboc7
2011. aug. 29. 20:45

Biztosan kiülnek azokra a helyekre, ahol éppen útjavítást hajtanak végre!:P

Én holnap megyek Szegedre, előre félek, merre megyek:P.

2011. aug. 29. 20:18
Atyaég!!! És mit csinlnak? Hátha merítek én is ötletet :D
429. gomboc7
2011. aug. 29. 19:45
A szegediek el vannak foglalva....:P
2011. aug. 29. 19:33
Keresek valami szegedi, meg csevegős fórumot, de látom itt is évente egy-két hozzászólás érkezik! aktív :D
427. 03e8385f6c (válaszként erre: 1. - Toprengo)
2011. aug. 6. 07:23

Én is ideköltöztem bibibi:)

Magányos nem vagyok, de ha valami nyűg van írhatsz bátran - ha tudunk segítünk!

426. Marjann (válaszként erre: 425. - Shally)
2010. aug. 30. 12:38
Köszi:D
425. Shally (válaszként erre: 424. - Marjann)
2010. aug. 30. 11:45
Közgazdász az nem rossz, össze is jöhet vmi! Majd nézegetem én is, ha látok vmit szólok! :)
424. Marjann (válaszként erre: 423. - Shally)
2010. aug. 27. 12:15

Párom miatt, bár ő most sokáig külföldön van:( Egész pontosan: a párom miatt pont Szeged, de Pécsről egyébként is elmennék.

Végzettségem szerint közgazdász/marketinges vagyok. Valami ilyesmi állást szeretnék. Jó nekem az irodai meló, kis adminisztrációval, de örülnék ha valami személyes is lenne benne, kapcsolattartás, ilyenek. Vagy szívesen elmennék rendezvényszervezőnek, az is érdekesen hangzik:)

423. Shally (válaszként erre: 421. - Marjann)
2010. aug. 27. 11:50
Akkor ezek szerint a párod miatt jössz Szegedre? És milyen állást keresel?
422. gomboc7
2010. aug. 26. 20:01

Igen, rájöttem, hogy már beszéltünk nyár közepén is!:D

Eleinte úgy volt, hogy Te is ide költözöl, és bejárós leszel majd.:)

Én főiskolai hallgató vagyok, és most kezdem el az OKJ-s képzésemet is. Mellette remélem visszavesznek takarító néninek, és bébiszitternek!:)

421. Marjann
2010. aug. 26. 16:06

Keresgélek. Küldözgetem be az önéletrajzom, aztán imádkozok.


Te mivel foglalkozol?

Barátnőm is vásárhelyi:) Sőt, párom is ott lakik.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook