Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magány válthatta ki? fórum

Magány válthatta ki? (beszélgetős fórum)


10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Fox Mulder)
2022. márc. 18. 18:19
Köszönöm, remélem, legalábbis bízok benne!
9. Fox Mulder (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 18. 16:16

Nem tartom valószínűnek, hogy a magány okozna pánik tüneteket. De nem segít rajta, az valószínű. Jót tenne neked legalább egy lelki társ, aki hasonló természetben mint te és feltétel nélkül elfogad. Az a fajta, aki ha az élet odaborít egy talicska trágyát, nem elengedi a kezed, hanem még szorosabban fogja. Sajnos az élet nem Dévényi Tibor műsora, a három kívánság. Én viszont csakazértis szívből kívánom neked, hogy ismerj meg egy ilyen embert, akire tudsz gondolni, ha nehéz pillanatok törnek rád.

Legyen szerencséd!

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Jucuska0)
2022. márc. 18. 14:28
Édesanyámmal élek, de ő szinte mindig dolgozik, és mikor itthon van akkor is mindig kell intézni valamit. Sajnos nekem nagyim hunyt el nem rég, amit soha nem gondoltam volna, lassan 2 éve és azóta vannak főként a rohamok teljesen váratlanul, gyomorideg, szédülés, néha hányinger, heves szívdobogás, menekülési kényszer korábban említettem is. Jártam pszichológushoz, de már nem tudott fogadni. Nagyon rossz már ez az érzés de nem tudok mit tenni sajnos, ezzel kell küzdenem annyira nem súlyos mert akkor nem ilyen lenne szerencsére, de azért van.
7. Sirga (válaszként erre: 6. - Jucuska0)
2022. márc. 18. 14:00

Én is dolgoztam egyedül, kb. 10 négyzetméteres helyiségben, de sosem zavart. :) Szerintem embere válogatja.

"Egyszer olvastam valahol,hogy unalomból lesz stressz abból a szorongás és abból a pánik." - ez hatalmas butaság! Nem unalmunkban stresszelünk, nem csak a stressz okozhat szorongást, és még sorolhatnám az ellenérveimet. Ne terjeszd, mert rendkívül sértő: pontosan azt sugallja, amit sokan (rosszul) gondolnak, hogy jó dolgában lesz pánikbeteg az ember. :/

2022. márc. 18. 12:55

Én is így vagyok, munkából adódóan a nap 80%-ban egyedül csücsülök egy 12m² szobában és már nagyon elegem van.

Csak magammal vagyok elfoglalva,nem érdekel más csak a testem figyelem


Egyszer olvastam valahol,hogy unalomból lesz stressz abból a szorongás és abból a pánik.

Te miért vagy magányos?

Egyedül élsz ?

Miket érzel ?

Mik a tüneteid?

Dolgozom valamit ?

5. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 18. 11:37
Ezek a pánikbetegség tünetei. Ugyanazt tudom ajánlani, amit adepresszióval foglalkozó fórumon is: csoportterápia. Magány soha nem jó.
4. cc7a88f96d (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 18. 11:37
Ezt sok minden kiválthatja.Van ismerősöm akinek spontán jön elő.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2022. márc. 18. 11:25
Gondoltam hátha járt már valaki hasonló helyzetben, de akkor nem.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 18. 11:23
Te ismered magad annyira,hogy tudd erre a választ.2leírt mondatból mi honnan tudjuk?
2022. márc. 18. 11:20
Régebben is küzdöttem pánikbetegséggel, de mióta egyedül vagyok, azótq újra felbukkant. Ilyenkor hevesen ver a szívem, gombócot érzek a torkomon, illetve menekülési kényszerem van. Lehetséges hogy a magány okozta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook