Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Madame Tussaud érdekes világa fórum

Madame Tussaud érdekes világa (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Madame Tussaud érdekes világa

2023. nov. 6. 16:57
az ára túlzás szerintem is
2023. okt. 30. 19:00
Valakinek esetleg friss tapasztalata a budapestiről?
2023. aug. 22. 09:09
Londonban jártam a panoptikumban, érdekes volt, én Schwarzeneggerrel fotózkodtam.
2023. aug. 7. 10:06

Londonban voltam kb 20 évvel ezelőtt, gondolom azóta sok változás történt. Akkor volt egy horror része is, ahogy mentünk be arra a részre, már ott is voltak bábuk, de némelyik élő ember volt, és ahogy mentünk el mellettük, megmozdultak, mintha ránk akarnának ugrani. Félelmetes volt, de jókat szórakoztunk.

2x voltam, egyik alkalommal valahogy bekeveredtünk egy csoporttal a kulisszák mögé, ahol készítik a figurákat, megnézhettük pl hogyan készül a hajuk, szemük.. Érdekes volt.

2023. júl. 17. 16:06
Mi 1 hete voltunk a bécsiben. Ott 26€ a felnőtt belépő. Vannak nagyon élethű viaszbábúk, s vannak, melyeknél messziről is látszik, hogy bábú. De nagyon tetszett.
2023. jún. 24. 21:47
Londonban és Koppenhágában voltam, mindkettő érdekes volt, Londonban van egy Rock Circus nevü hely, /nem emlékszem van e köze a másikhoz/de nagyon élveztem, a bejáratnál kaptunk fejhallgatót, és amerre mentünk annak az énekesnek hallgattuk a dalát, legjobban Elvist és a Gibb fivéreket élveztem. Az adatlapomon van is egy kép a londoniból, a Beatleseknél voltam "látogatóban"
2023. jún. 14. 16:39

Én voltam ilyenben. Jópofa. Közelről nagyon bábu hatásúak, de a fényképekkel lehet viccelődni. Jó pár éve volt, ültem-álltam pár sztár mellett, Marilyn, Johnny Depp, Schwarzenegger rémlik. Sportolók közül sokat nem is ismertem, azok hidegen hagytak.

Majd egyszer megnézem a magyart is, ha elül a felhajtás.

2023. jún. 13. 11:44

Jó áttekintést írtál a történetéről, számomra kedves lett a vége.

Remélem, minél előbb eljutsz valamelyikbe!

2023. jún. 13. 09:35
Madame Tussaud, aki valójában Marie, híres francia szobrászművész volt. A 18. században viaszbábu-készítéssel foglalkozott, híres és hírhedt alakokat formázott meg, amelyekből megnyitotta első múzeumát. Napjainkig több mint 25 ilyen múzeum nyílt a világon, nevét szinte mindenki ismeri.

Ugrás a teljes írásra: Madame Tussaud érdekes világa

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook