Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Luxus, mint szolgáltatás a fővároson kívül fórum

Luxus, mint szolgáltatás a fővároson kívül (beszélgetős fórum)


2014. máj. 14. 14:51

Nézd meg a KSH adatait, nagyon sok olyan adat van, hogy bizonyos régiókban hogyan alakul az életszínvonal, mire mennyit költenek az emberek.


Őszintén szólva nem tudom, mi lehet luxus kéz-, és lábápolásban. A fodrászom mesterfodrász, van olyan jó mint a tv-ben látottak, de negyedannyiba sem kerül. A kozmetikusomhoz olyanok is járnak, akik 150000 forintos krémeket vesznek, de a szalon tök átlagos, viszont oka lehet annak, hogy egy hónapra előre kell bejelentkezni hozzá.

2014. máj. 14. 13:58
Konkrétan arra gondoltam, hogy fodrászat,kozmetika, kéz- és lábápolás egy helyen. Nem jól használtam az idézőjelet, csupán azért tettem ki, mert nem csak a szolgáltatás színvonalára és az alkalmazottak szakmai tudására gondoltam ezalatt, hanem a helyiség kialakítására, berendezésére is, valamint magára a szellemiségére és arra, hogyan fog élni a köztudatban. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ezt meg lehet-e máshol is valósítani a fővároson kívül úgy, hogy életben maradjon és jövedelmező legyen?
2014. máj. 14. 13:46

Ha te magad is idézőjelbe teszed a luxust, szerintem bele se vágj. Ennek a világnak az az egyik sajátossága, hogy bármire van esély.

Fizetőképes kereslet is van, a kérdés, hogy találkozik-e a kínálatoddal.


A kérdés így értelmezhetetlen, milyen szalonról beszélsz, kozmetika, fodrászat, autószalon?

2014. máj. 14. 11:50
Életképes lehet-e szerintetek egy luxusszalon, ha azt nem a fővárosban nyitják meg, hanem mondjuk egy nagyobb megyeszékhelyen? Ki lehet-e alakítani egy fizetőképes vendégkört, aki hajlandó megfizetni a minőséget és a "luxust"? Úgy veszem észre, hogy Budapesten az ilyen helyeket többnyire az ország hírességei tartják el, de mi lenne akkor, ha valaki ezt elérhetővé tenné a nagyobb városokban is azok számára, akik megengedhetik maguknak? Láttok erre a mai világban esélyt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook