Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lutra album fórum

Lutra album (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. dec. 28. 10:05
Fogalmam sincs, mivel lapkiadónál dolgozom és ingyen kapok egy csomó újságot, már 8 éve nem vásároltam újságárusnál. :)) Gondolom, ilyen helyen kellene megkérdezni. Egyet tudok, mert az kiadón belüli: NG Kids-nek van egy kis albuma, állatos matricákat lehet benne gyűjteni, és a havonta megjelenő újsághoz csatolják a matricákat. Ha van még...
5. 7934d1ac97 (válaszként erre: 4. - Moncsicsi83)
2008. dec. 28. 10:04
létezik, most legutóbb wallie-st láttam, vagy hogy kell írni, újságárusoknál lehet kapni, de volt más témájú is
2008. dec. 28. 10:01

Nekem is volt barbie-s, tom&jerry-s, Jurassyc parkos és Toy Storry-s. Ezeket végig is gyűjtöttem, de sajnos már nem tudom hol vannak. Olyan WWF-eset kaptam, de sajnos annak a gyűjtése abba maradt...


Szerintetek létezik még ilyen album?

Olyan nagyon kedvet kaptam hozzá :)

2008. dec. 28. 09:57
Én imádtam!! Nekem volt barbis, tom és jerry-s, cicás-kutyás, állatvédős,meg valami autós de azt már nem gyűjtöttem végig.
2008. dec. 28. 09:54
Nekem volt autós, Barbi babás, meg WWF-es, ahol állatvédelemről szóló cuccok voltak, azokat kellett gyűjteni. Mindegyik betelt és még meg is vannak...
2008. dec. 28. 09:52
Emlékeztek még a Lutra albumra? Ki milyen gyűjtött, milyen emlékek fűzik hozzá. Egyáltalán lehet még kapni valamilyen formában?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook