Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lindynette fogamzásgátló tablettát elkezdjem-e szedni, vagy ne? Meghízok-e vagy ez már a múlté, a hízás a tablettától? fórum

Lindynette fogamzásgátló tablettát elkezdjem-e szedni, vagy ne? Meghízok-e vagy ez már a múlté, a hízás a tablettától? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 18. 15:03

Hát ezek után tuti ki sem váltom ezt a tablettát. Eddig is megvoltunk nélküle, hát marad az eddigi szokásos védekezésünk

Köszi mindenkinek

19. d'moni
2010. nov. 18. 14:16

Csak az kezdjen el fog.gátlót szedni, akinek már beállt a havi ciklusa. Nekem nem volt beállva és örültem, amikor a gyógyszer hatására rendszeresen óramű pontossággal megjött,

DE:

-Én 9 évig szedtem, és kb 7 év után erős fejfájásom lett tőle. Mondta az orvosom hogy válasszak és én abbahagytam.

-Ráadásul mivel régebben nem volt rendszeres a mensim, nem túl rendszeresen jött meg az abbahagyása után sem.

-Soha többé nem szedném, mert szerintem nem jó beleavatkozni a hormonok dolgába.

Egyébként nem híztam tőle egy dekát sem.

2010. nov. 18. 14:13

én sensonettet szedek.és jelentem -12kg-nál tartok.már lassan három éve szedek folyamatosan fogamzásgátlót.és egy biztos.nem attól hízol meg.hanem hogy többet eszel.ez lehet hogy a hormonok miatt van,de te eszel és nem a hormonjaid.

bocsi mindenkitől de az emberek nagy részénél ez egy kifogás.

van akinél tényleg meghatározó a gyógyszer szerepe az elhízásban de ritka.

kérdez meg egy orvost.vagy csak gondolj bele mennyit eszel egy nap.

17. Anname
2010. nov. 18. 14:05
Lehet off,de arra lennek kivancsi,hogy aki nem szed fogamzasgatlot,es soha tobbe nem is akar,az hogyan vedekezik?En sem szedek,es nagyon nem is akarok,de a tobbi modszer szamomra annyira eroltetett es hangulatgyilkos! :(
2010. nov. 18. 13:11
2 év fogamzásgátló szedés eredménye: nulla libido, migrén, hízás, vizesedés. Mióta abbahagytam minden helyreállt. Én sem szednék soha többet!
2010. nov. 18. 12:56

Szia!

Nekem a libidómat tette tönkre,nővéremnek pedig a máját!Én SOHA többé nem fogok fog.gátlót szedni!

2010. nov. 18. 12:18
Nekem a lindynette fogamzásgátló úgy megkeverte a hormonjaimat 1 év szedés alatt,hogy plusz 40 kg van rajtam.Abbahagytam,de azóta is csak hízok,nem áll meg a súlyom.És igazolt,hogy attól van.Most orvostól orvosig járok,hogy visszanyerjem az eredeti súlyomat.
13. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Aranka vagyok)
2010. nov. 18. 09:52

Szia.

Ez teljesen egyénfüggő.VAn aki hízik van aki éppen ellenkezőleg fogy.

Én 3 hét szedés után híztam 3 kilót,berezeltem és elkezdtem tornázni kitartóan,úgy,hogy közben szedtem a gyógyszert,így a diane335 szedése alatt fogytam a tornával 9 kilót.

De ha nem kezdtem volna el heti 5x aerobikozni,most széles ,húsi asszonyság lennék.

12. Tücke (válaszként erre: 11. - Szancsi1984)
2010. nov. 18. 09:46
persze a kivétel erősíti a szabályt.... de én is kevés olyan emberről halottam ( bocsi érte) aki a gyóghyszer mellett hízott meg és csak az volt a hibás mert akív életet élt mellette....
11. szancsi1984 (válaszként erre: 9. - Esőcsepp)
2010. nov. 18. 09:41
jól hangzik de sajnos nem igaz...
10. Tücke (válaszként erre: 9. - Esőcsepp)
2010. nov. 18. 09:41
sógórnőm is elkjezdte szedi a gyógyszert mert komolyra fordult a pasijával a dolog hát maradjunk annyiban hgy az egyébként jövős menős sógornőm napi programja az ágyban való döglés és nassolás lett a pasija mellett ... és persze hogy felszedett 10-15 kg-t.... sztem ha tornázik az ember akkor nincs gond...
2010. nov. 18. 09:34
Egyszer azt mondta egy nőgyógyász ismerősöm, hogy a fogamzásgátlótól nem lehet önmagában meghízni. A lényeg a kalória bevitel és szükséglet egyensúlyában van. Tehát ha nem viszel be felesleges kalóriát, nem lesz mit elraktározni, így nem lesz mitől hízni...
2010. nov. 18. 09:32
már tavaly is felírt a dokim egy novinette nevű tablettát (azt hiszem ez volt a neve) de azt sem kezdtem el szedni. de ezt a lindynette tablettát meg nem is hallottam sosem az ismerőseimtől, ezért egyből furcsa volt nekem
7. szancsi1984 (válaszként erre: 5. - Aranka vagyok)
2010. nov. 18. 09:27

akkor semmikép! ha már most van felesleg...

én a jó kis 48 kg-mat áldoztam fel.. most 68 vagyok... és egyre depisebb, mert nem tudok megszabadulni tőle... ne akarj ilyet főleg gyerek mellet...

2010. nov. 18. 09:26
Ja, és elolvastam a neten a gyógyszer melléhatását meg hogy kiknek nem ajánlják. Igen igen meglepődtem amiket ír.
2010. nov. 18. 09:25

Egyre több nő ismerősöm mondja hogy ne kezdjek el a tablettákat szedni.

Nekem van már egy 5 éves gyerkőcöm, így is van rajtam pár kiló felesleg. Nem szeretnék tovább hízni

2010. nov. 18. 09:23

Szerintem ez szervezet függő.

Annó nekem a yadint írta fel a doki. Én is kérdeztem, hogy fogok e tőle hízni? Azt mondta, hogy még fogyni is fogok tőle.

A francokat. 5 kiló rövid időn belül felugrott rám. Egy hónapig szedtem, utána nem kértem belőle.

Akkor az volt a szerencsém, hogy 1 havi adagot írt fel kipróbálni. Szerintem te is kezd így. Legalább teszteled.


Mondjuk én soha többén nem szeretnék fogamzásgátlót szedni. :S

2010. nov. 18. 09:22

NE!

7kg híztam tőle 2 hét alatt...

váltottunk Mercilonra... most 20kg feleslegem van...

Abbahagytam... és nem megy le:(

2010. nov. 18. 09:18
hát ez a legkisebb hormontartalmú foggátló... én nem híztam tőle ellenben 3 év szedés után köztes vérzéseim voltak ... szóval én váltottam
2010. nov. 18. 09:17
Lindynette fogamzásgátló tablettát elkezdjem e szedni vagy ne? Meghízok e vagy ez már a múlté, a hízás a tablettától?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook