Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Levél a nőgyógyászatról.... fórum

Levél a nőgyógyászatról.... (beszélgetős fórum)


15. Lencsy
2012. jan. 31. 20:42
Régebben nálunk is kiküldték a cito eredményt és vele együtt a gyógyszer receptet is ha kellett ! Kb 1 éve , nem tudom miért , de a vizsgálat után egy hónappal vissza kell menni, és személyesen közlik az eredményt , majd a további teendőket . Úgy látszik ez mindenhol máshogy van , így tippem sincs mit írhattak neki !
14. Milup2 (válaszként erre: 12. - Doryyy)
2012. jan. 31. 17:23

:D


Amúgy a citológia eredményét is így küldik ki, levélben...

13. Milup2 (válaszként erre: 6. - Doryyy)
2012. jan. 31. 17:22

Nem...

Nekem is anno tökéletes volt a vérvétel eredménye, mégis nagyon rossz lett a citológiám..

12. Doryyy
2012. jan. 31. 16:42
Beutalót kapott ujabb citológiára-közben kiderült.
11. Doryyy (válaszként erre: 9. - Era06)
2012. jan. 31. 16:24
Persze semmiképpen...Elég ha én meg vagyok ijedve...
2012. jan. 31. 16:23
Én legutóbb, amikor nőgyógyásznál voltam, a vizsgálat eredményeit kaptam meg levélben + receptet.
2012. jan. 31. 16:22

citológia eredmény, csak egy "cetlire" van írva (nekem)

Nem kell felhívni és megijeszteni a munkahelyén!

8. Doryyy (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2012. jan. 31. 16:18
Hát valami kis cetli van a borítékba,legalábbis ugy látom...Szerintem az nem lelet...
7. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Doryyy)
2012. jan. 31. 16:16

nyilván a citológiai eredméynt kapta meg, nem?

vagy ha tenyésztésre küldték, akkor annak az eredményét

2012. jan. 31. 16:14
Mindenképpen várok vele...Csak nagyon meg vagyok ijedve...De ha baj lenne,az kiderült volna a vérvételen is?! Neem??
2012. jan. 31. 16:12

Sztem inkább várjál vele, míg hazaér..

Lehet, hogy vmelyik lelete rossz lett, s visszahívják újabb mintavételre...Legalábbis ekkor küldenek értesítőt ki...

2012. jan. 31. 16:11

Szia! Nyugi!

Elsősorban ez rá tartozik, nem nyithatod csak úgy ki. Fordított esetben te sem örülnél, ha hazaérkezvén valamelyik családtagod által felbontott leveledet találnád az asztalodon.

Ez bármi lehet.

Ha ennyire parázós vagy, hívd őt fel, és tájékoztasd, hogy levele jött. Talán megengedi hogy kinyisd!

2012. jan. 31. 16:11
Nem mertem eddig felhíni,nehogy felidegesítsem...a leletei megvannak....Úgyhogy az nem lehet.
2. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Doryyy)
2012. jan. 31. 16:10

hívd fel, hogy kibonthatod-e


Lehet,hogy csak ottfelejtette a leleteit és visszapostázták neki

2012. jan. 31. 16:08
Sziasztok! Tesóm ma kapott egy levelet a nőgyógyászatról....De ő még dolgozik,így én láttam meg először a borítékot....Szivem szerint kibontanám,mert olyan ideges vagyok.De mégiscsak ő kapta....Ez bajt jelenthet?1 hete volt orvosnál,2nél is....nem találtak nála semmit,de kisebb gyulladása volt,arra kapott kúpot...Korábban volt már cisztája is,anno arra is kapott valamit.1 hete vérvételen is volt,ahol csak annyi derült ki,hogy vérszegény...De én szó szerint nagyon be vagyok sz.rva,hogy nehogy....Nyugtasson meg,akivel történt már hasonló!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook