Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik Internetes szerelem? fórum

Létezik Internetes szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 12. 20:55

Én is a neten találtam társat, bár az direkt ilyen jellegű oldal volt.

De megéltem nagy szerelmet a neten, úgy, hogy sosem találkoztunk:)

Ami probléma lehet, hogy a csalódás is nagyobb, ha mégsem olyan, mint amilyennek gondoltad.

Drukkolok!:)

2011. szept. 12. 20:55

Szia!


Szerintem az a lényeg és fontos, hogy te mit érzel és gondolsz. Az, hogy másnak mi a véleménye erről nem kell, hogy befolyásoljon.

Én kívánom, hogy minden úgy alakuljon,ahogy neked a legjobb.

2. dameki (válaszként erre: 1. - Zsanna13)
2011. szept. 12. 20:52
Szia...hat nem tudom, hogy ennyi ido eleg ehez de lehetseges:-) En is a neten ismertem meg a parom..veletlenul( 9 EVE).Azota hazasok vagyunk, van 2 csodas gyermekunk es jol megvagyunk.Sok sikert:-)
2011. szept. 12. 20:49

Sziasztok


Kezdem az elején

Kb. fél éve az egyik volt munkatársam látogatást tett nálunk egy barátjával. A srácot maximum 10 percre láttam.

Folytatom a közelebbi múltban:

KB 6 hete a barátom megcsalt, én megbocsátottam neki egy pár napig ok is volt, bár ő szenvedett attól, amit tett velem, utána egyre jobban elhidegült tőlem

5 hétig a poklok poklát jártam meg, mert azt mondta, hogy nem tudja, mi legyen velem.

Azt tudta, ha elveszít nagyon meg fogja bánni, de nem tudja eldönteni ezek után hogy velem akar-e maradni, (a másik lánnyal a mai napig sms-ezik).

Én kb. egy hete meguntam felvettem egy pár régi baráttal a kapcsolatot (annak a volt munkatársamnak, akiről az elején írtam ők itt lépnek a képbe) egy közösségi oldalon az üzenő falára és ott a barátja megismert.

Fél óra teketóriázás után bejelölt. Megkérdeztem tőle ki ő és elmondta, hogy a nevezzük A-nak a barátja.

Mondtam, hogy ok és visszaigazoltam.

Kérdeztem tőle miért jelölt be azt mondta, hogy a mosolyom és az arcom nagyon megfogta.

Na, ott elkezdtünk beszélgetni aztán már csak azt vettem észre, hogy msn-en beszegetünk, nyíltan bátran, és egyre szenvedélyesebben. Addig-addig beszéltünk, hogy számcsere is lett belőle.

Valahol neki is köszönhetem, hogy elkezdtem magam nagy sebességgel túltenni a csaló pasin.

Azóta minden nap MSN, SMS megy köztünk.

Nem tudom, hogy lehetséges-e de a szívem elkezdett furcsa módon megbolondulni, szerelemnek nem merem nevezni, de nagyon közel áll hozzá, már beszéltünk róla hogy jó lenne egy találkozó és jön is 3 napot hozzám.

Félek, ha lesz köztünk valami, aminek egyre nagyobb esélyét látom akkor a távolság, ami közel 300 km kicsit közénk áll majd.

Kérdésem az lenne, hogy lehetséges e valakibe úgymond beleszeretni 10 perc és közel másfél hét alatt?

Ha valakinek volt vagy van hasonló tapasztalata kérem, segítsen, mert én már teljesen össze vagyok zavarodva.

Ja nem 13 éves vagyok, hanem egy érett nő…..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook