Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetek terhes? 14 napot késett, negatív tesztek, idő közben meg is jött fórum

Lehetek terhes? 14 napot késett, negatív tesztek, idő közben meg is jött (tudásbázis kérdés)


2022. júl. 6. 08:46
Sziasztok..ismim szedi a gyógyszert 3éve és nem volt a szünet alatt megvonásos vérzése.. azóta folyamatosan szedi a gyógyszert nem jött meg neki már a 2.hete kb teszt viszont negativ..szerintetek terhes lehet csak még korai volt a teszt esetleg???
2022. jún. 27. 18:31
Hiába írod ki mindenhová ezt a dolgot mert sajnos akkor sem vagy terhes.Sajnálom és megértem mit érzel de ez nem sikerült.
5. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 08:44
Nem vagy terhes. A barnázás a homon probléma miatt van, ezért is késett 2 hete.
2022. jún. 26. 23:53
Nem.
2022. jún. 26. 19:39

Am mar bocs de annxira egyertelmuu

Mensteualsz, negativ a teszt...

Mit kell ennnyire remegni ezen?

2022. jún. 26. 19:39

Nem vagy terhes.

Szegeny parod. A mensid jol idozit

2022. jún. 26. 18:29
14 napot késett a menstruációm (mindig pontosan jön meg), viszont tegnap megjött, miközben a párommal együtt voltunk. Volt egy kalkulátor,amibe be kellett írnom, hogy mikor volt meg utoljára, illetve, hogy hány napos a ciklusom, ott azt írta, hogy valószínűleg május 29-én estem teherbe. Megneztem a menstruációs naptáram és aznap nagyon magas volt a teherbeesés esélye, illetve elég sokszor együtt voltunk aznap (megszakításos módszer). Nyilván csináltam teszteket, de negatív volt mindig, viszont a derekam folyamatosan fájt, reggel és este hányingerem volt, nagyon fáradt voltam, és a hasam folyamatosan fájt, mindig olyan érzésem volt, mintha megjonne. Egyébként furcsa, hogy nem piros, hanem barna cucc jött belőlem, (ami eddig soha)mostmár kezd normális színű lenni, viszont alig jön valami

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook