Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet ez anyagcsere zavar? fórum

Lehet ez anyagcsere zavar? (tudásbázis kérdés)


3. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2. - Mkjudit)
2011. febr. 27. 10:23

ha nagyon durván megvinod minőségileg, és mennyiségileg is magadtól a kaját, akkor a szervezet a vizet fogja visszatartani, avgyis ödémásodsz! Egyél jó sok gyümölcsöt, salátát, azok hajtják a vizet, és figyelj oda, h mennyiségileg is, és minőségileg is megfelelő kaját vigyél be naponta!!!!!!

És nem mellesleg, ha tornázol is, akkor se csodálkozz a pár dekányi súlygyarapodáson, hisz az izom nehezebb, mint a háj. Ha pedig torna után közvetlenül méred magad, pláne többet mutat amérleg.

Illetve, az se mindeyg, h a ciklusod melyik részében állsz mérlegre, mert ugye a női szervezet, peteéréskor, és menses előtt is hajlamos kőkemény vízraktározásra, ami bizony 2-3 kg is lehet....

2. 06bfdda89d (válaszként erre: 2. - Mkjudit)
2011. febr. 26. 18:33

Hát,csak tippelni lehet:

1.a mérleg megviccel

2.más ruhában méred magad

3.más talapzaton

4.közel vagy az ideális súlyhoz és ilyenkor már inkább a mozgással jobb eredményt érsz el,nem annyira a drasztikussággal.(Ez kicsit gyors ütem)

Az eddigi eredményekhez gratula!

5.esetleg a választott ételek ismeretlenek,tehát esetleg rejtett kalóriájuk is van

6.szerintem 80dkg még simán lehet mozgó súly,szóval nem annyira jojózás kezdete.Lehet új,profibb mérleged van és korábban is így voltál,csak nem jött ki annyira és te nem tudod?


Mindent egybevetve,szerintem ha valóban 1200kalóriát tartasz,az van annyira kevés,hogy nehéz lenne mellette még anyagcserezavar mellett is hízni.Ha mégis híznál,tuti számolási hiba van(akár rejtett kalória képében is)Én erre tippelnék.

2011. febr. 26. 12:02
Sósat sem ettem,a menses is kb. 1 hete múlt el,úgyhogy ez nekem rejtély

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook