Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lea contraceptivum-tapasztalatok fórum

Lea contraceptivum-tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. okt. 16. 17:15

Sziasztok!


Én most rendeltem meg a Leát, epekedve várom, h megérkezzen. Viszont lenne egy kérdésem, amit azért teszek fel itt, mert már kifolyt a szemem a sok keresgéléstől, és egyszerűen nem találok semmi érdemleges választ. Érdekelne, hogy van e valami káros hatása a méhszájra? Nem árt e neki a kialakuló vákuum hatás? Lehet, hogy buta kérdés, de nagyon kíváncsi lennék tapasztalatokra, tényleg nem találtam erről semmit. Még nem szültem, de majd szeretnék gyereket, és hát nem szeretném, h probléma legyen később! :)

61. Nelyca (válaszként erre: 60. - Szempillanat)
2013. okt. 13. 15:17
Én is megrendeltem, nagyon bízom benne, hogy valóban biztonságos. Féltem, hogy elmozdul, vagy ilyesmi, de tényleg a helyén marad, alig bírtam levenni utána. Rendeltem mellé a spermicid krémet is, remélem, hogy jó lesz. Ha több tapasztalatom lesz majd írok. Kényelmetlennek tényleg nem kényelmetlen, nem lehet érezni, először éreztük néha-néha párommal közben. Szerencsére az ő tetszését is megnyerte, féltem tőle, hogy kényelmetlen lesz a korábbi hozzászólások alapján, mert írták páran, hogy a párjuk ,,nem fér el mellette".
2013. okt. 12. 09:06
Engem meg mindig erdekelnek a tapasztalatok a biztonság szempontjából:-)
59. Nelyca
2013. okt. 4. 17:17
Nektek rendeléstől számítva mennyi idő után érkezett meg?
58. vkatka (válaszként erre: 57. - Nooora)
2013. okt. 4. 14:21

Olyan esetekre viszont tökéletes, amikor elfogy az óvszer :)

De nekem az a legnagyobb bajom vele, hogy utálom azt hogy nem lehet 8 órán keresztül levenni. Általában nem alszom 8 órát, és a Leával együtt kell bemennem a munkahelyemre, és ki kell bírnom úgy egész nap... Nem fáj meg nem zavaró, csak a tudat, hogy mindig ott van.

57. nooora
2013. okt. 2. 12:38

Sziasztok!

Abba hagytam a NuvaRing gyűrű használatát 6 év után, mert szerettem volna valami hormon mentes dologra lecserélni. Keresgélés közben találtam erre a Leára. Nagy reményekkel beruháztunk rá a párommal,igaz még csak egyszer próbáltuk ki, de akkor én is azt éreztem, hogy mélyebb behatolást nem tesz lehetővé az eszköz. Ráadásul a párom átlagon felüli mérettel rendelkezik..Nem fáj, nem kellemetlen közben, de jónak se jó.. Nem tudom beválik-e, majd még kísérleteni fogunk, hátha van olyan póz amiben nem érezzük..

Felhelyezni könnyű volt, kb. a 3. próbálkozásra sikerült egy kis síkosítóval. A levételéhez kellett a páromsegítsége. Én vettem még hozzá pharmatex krémet is.

Nagyon remélem, hogy használható lesz a Lea, és nem az ablako dobtunk ki 20.000 Ft-ot..

56. Nelyca (válaszként erre: 54. - Szempillanat)
2013. szept. 22. 20:34
Én meg vettem és benne van valóban a kupon :)
55. vkatka (válaszként erre: 54. - Szempillanat)
2013. szept. 19. 13:55

Szia!

Nálunk úgy működik, hogy csak ritkán használom, olyankor amikor érezni akarjuk egymást :) Viszont az a hátránya, hogy a mélyebb behatolást lehetetlenné teszi... Mi meg inkább azt szeretjük. Na de valamit valamiért... Én nem láttam a kupont, mert nem szoktam újságot venni.

2013. szept. 19. 07:17

Kedves vkatka!


Nalunk volt egy elhúzódó gyulladás, (lekopogom) lassan kilabalok belole. Nálatok még mindig működik? Elvileg a nők lapjában most van akciós kupon, de kell ismerőst vadászni?aki megvette az újságot. Ti láttátok már ezt a kupont?

53. vkatka (válaszként erre: 52. - Szempillanat)
2013. szept. 16. 22:39
Úgy tűnik, nagyon kevesen vagyunk, akik kipróbáltuk. Én is várom a további tapasztalatokat!
2013. szept. 15. 08:37

Sziasztok!

Sajnos az elmúlt időszakban nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettük volna, így még mindig csak készülünk a lea megrendelesere. Azota esetleg vannak új tapasztalatok? Szívesen vennem őket:)

51. vkatka (válaszként erre: 50. - Szempillanat)
2013. jún. 17. 18:30
Sok sikert és majd gyere ám a beszámolóval :)
2013. jún. 17. 09:21

Azt hiszem, mi is belevagunk a parommal:) megszakitassal es spermiciddel nem lehet nagy baj.

Az lenne a kérdésem hogy Ti honnan rendeltétek? Illetve milyen spermicidet hasznaltok mellé? A contra grunt vagy a gyogyszertarban beszerezhetot?

49. vkatka
2013. jún. 9. 19:48

Sajnos a férjem nagyon utálja a leát :-(

Nem értem, mi lehet a hiba, a többség azt írta h nem érzik egyáltalán. Most nálam túl kicsi a hely? Változhat ez még? Pl. szülés után?

48. Mitzi
2013. jún. 7. 15:52
Elvileg nincs sebem, és nem is fáj, nem kellemetlen, csak többször előfordult már és nem tudom miért.
47. vkatka (válaszként erre: 46. - Mitzi)
2013. jún. 7. 12:48
Közvetlen mensi előtt volt benne vér. Nincs véletlen méhszájsebed?
46. Mitzi
2013. jún. 6. 19:42
Nektek szokott benne vér lenni, mikor kiszeditek a leát? nekem néha igen.
45. vkatka
2013. máj. 24. 12:39
Nekem elég nehezen fér el a párom mellette... Akkor vagy nálam túl szűk a hely, vagy a páromnak van átlagon felüli mérete.
44. vkatka
2013. máj. 23. 15:48
Megérkezett a Lea. Már fel is "próbáltam". Feltenni még könnyű, leszámítva a méretét, ami egy kis síkosítóval megoldható. A levétel már nehezebb, mert valóban helyén tartja a szívóhatás (tényleg nem erős), viszont elképzelni sem tudom, hogy férhet még ott el a férjem... Akik használják, a férjetek nem érzi???
2013. máj. 20. 20:43
Tudom hogy nincs 100 százalékos módszer, de én szkeptikus vagyok kicsit a hatékonyságàval kapcsolatban. Pedig jó módszernek tűnik, de azt hiszem nem tudnék nyugodt lenni mellette.
42. vkatka
2013. máj. 19. 15:58
Na meggyőztetek, rendeltem egyet. Ha megérkezik és kipróbálom, jövök a beszámolóval.
2013. máj. 10. 17:43
Több mint 3 hónapja használom. Miért kéne figyelned a termékenxy napokat? Hisz akkor is lehet használni.
2013. máj. 9. 19:00

Idus13: Köszi a biztatast.Te/Ti miota hasznaljatok?

Az az egyik problema hogy en meg soha nem figyeltem a ciklusom,a"termekeny napjaim" csak a biologia konyvben meghatározott idopontbol tudom meghatarozni es nekem nem 28 napos a ciklusom. Akkor hogyan szamoljam a legtermékenyebb napokat?

39. ildus13 (válaszként erre: 35. - Szempillanat)
2013. máj. 8. 14:05

Szia Szempillanat!

Neked és azoknak a lányoknak-nőknek üzenem, akik szintén tartanak tőle, hogy egyszerűen szuper ez az eszköz. Semmilyen hátrányról nem tudok vele kapcsolatban beszámolni. Imádom! :)

38. Hajnalhasad (válaszként erre: 37. - Szempillanat)
2013. máj. 7. 15:12
Vagy elkerüljük egymást, vagy csak óvszer. Akkor nem használjuk a leát. Annyi még, hogy ha leát használunk, akkor tovább fent hagyom mint 8 óra. 24 órára biztosan. Addig csak nem marad semmi a kis fickókból. És használjuk a leához ajánlott sperma ölő krémet is.
37. szempillanat (válaszként erre: 36. - Hajnalhasad)
2013. máj. 7. 08:58
A termekeny idoszakban ovszerrel is vedekeztek?
36. Hajnalhasad (válaszként erre: 35. - Szempillanat)
2013. máj. 6. 20:57

Szia, én figyelem a ciklusom, és az aktus befejeződik, nincs megszakítás. A lea nem csúszik el, a vákuum a helyén tartja, levenni se könnyű emiatt.

Szerintem megbízható termék.

Az előző hozzászólónak, pedig, elfér mellette a párod, a hüvely rugalmas. És ahogy más is említette egy baba feje is kifér ott, nehogy más meg ne férjen be

:)

2013. máj. 6. 14:02

Sziasztok kedves Lea hasznalok!

Mar hosszabb ideje szemezek ezzel a fogamzásgátló eszkozzel,de parommal meg bizonytalan vagyunk. Kerdesem az lenne,hogy megszakitott kozosulessel alkalmazzatok vagy figyelitek a ciklusotokat? Illetve hogyan talalja meg a helyét a Lea?nem csuszkal el?

Parommal olyan megbízható fog.gatlo modszert keresunk, ami nem csak kenyelmes hanem biztonsagos is. Hormonális fog.gatlas kizarva, mehen belüli eszkozt nem szeretnenk. Jelenleg gumival vedekezunk, de szeretnenk egy kicsit spontanabb modszert is megprobalni.

Varom valaszaitok:-)

34. vkatka
2013. máj. 2. 18:54
Most akkor mi van? Tényleg akkora, hogy nem fér el mellette más? Ezt azért jó lenne tudni, mielőtt renelek...
33. eszterxx (válaszként erre: 25. - Natus87)
2013. ápr. 19. 17:20
sztem írj privit az info@lea-fogamzasgatlas.hu ra, én onnan rendeltem, személyes átvétellel. :)
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook