Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Le akarom tenni a cigit fórum

Le akarom tenni a cigit (beszélgetős fórum)


27. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 3. 18:49
Ha erős dohányos vagy, majdnem reménytelen. Ismerőseim mind visszaszoktak, akik erős dohányosok voltak. Ha nincs elhatározásod és akaraterőd, akkor nem fog sikerülni.
26. krisztikrisz (válaszként erre: 15. - 6b4c154f13)
2023. szept. 3. 18:47
Ez egy kicsit önellentmondásos, akkor most dohányzol vagy sem? 🙂
25. c4da557d31 (válaszként erre: 9. - Soufflet)
2023. szept. 3. 14:34

Mi a gond az e cigivel?

Mondjuk én nem szívom, rövid ideig próbáltam csak.

24. bozsu55 (válaszként erre: 19. - Regin_a)
2023. szept. 3. 03:53
...és gondolom utána szépen beállnak a húsospultba,kézmosás nélkül... Na ez a gusztusos.
23. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 22:03

Ez is olyan függőség mint bármilyen más.Persze van aki már a korán reggelt is cigivel kezdi és napi 1 doboz el is megy.

Nem elég elhatározni és akarni,ki kell végig tartani addig ,amíg már nem fogod kívánni.Ha ezt sikerül elérned,akkor már nem fogod kívánni.A napi adagot csökkentheted gokozatosan,majfmd elhagyod teljesen.Vagy hírtelen abba hagyod,de nem túl gyakran jár sikerrel(szerintem).

22. globus (válaszként erre: 5. - SzuzyF)
2023. szept. 2. 21:38
Férjem ugyanígy. Egyszerűen nem vett többet és kínálást sem fogadta el. Nagy fába vágta a fejszéjét, mert akkor még nem volt tiltva a dohányzás, és munkahelyi pihenőben rengetegen szívták. Most már ő az, akit legjobban zavar a füst.
2023. szept. 2. 21:34
Tedd le! Hajrá!
20. Regin_a (válaszként erre: 18. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 20:55

Vörösbor is kellemes, a régi nagyméretű "polgári" kádban ketten elfeküdve a száraz pezsgő ami dukál/t/

Ahhh, mennyit megittunk anno....

Költözködtem, a pezsgősdugókkal tele dunsztosüvegeket közösen borítottuk a kukába, mint a múlt emlékeit :(

19. Regin_a (válaszként erre: 15. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 20:51

Ja,, ha úgy értetted akkor egyetértek veled, kávé ügyben is

A napokban majdnem rátelefonáltam egyik szomszédomra aki dohányzik valami ürüggyel, hogy segítség kellene erő ügyben. Francokat, majd megevett a fene a bagóért. Ebböl is látszik hogy ilyenkor már csak pszichés dolog

A kávézást egész jól megoldom/élvezem bagó nélkül is

A vörösbor, ami igencsak itatja magát velem :(


Közeli közért pár női dolgozója cigizik. Ha odaérek és kint vannak a bolt elött akkor üres a bolt, nincs vevő. Mindig mondom hogy szivják csak végig, megértem a helyzetüket :)

2023. szept. 2. 20:05
A habzó sör haveri társasággal az igazi, meccsnézés közben, vagy esetleg ha egyedül nézel meccset. A fanyar, savanykás, hideg vörösbor meg egyedül, egy kád habos vízben, relaxáció gyanánt, kiélvezni minden egyes fanyar kortyát. 😉😉
17. 6b4c154f13 (válaszként erre: 14. - Regin_a)
2023. szept. 2. 20:00
Érdekes amúgy, mert a kávé-szeánszhoz meg pont egyedüllét kell szerintem. Kiélvezni a kávé lágy aromáit, a textúráját, az élénk illatát. Nem lehet csordában csinálni.
2023. szept. 2. 19:59

3.hónapja nem szívok hagyományos cigarettát csak hevítőset. Addig három doboz cigit füstöltem el naponta. Ebből fél doboznyi megy el... Már nem köhögök.

Ugyan a hét végi estéken pipázni szoktam viszont azt ugyebár nem tüdőzom le.

Nem mondom, hogy olykor nem hiányzik egy jó erős slukk normál cigiből viszont már undorodom a szagától is.

Hozzá kell tennem, hogy ez idő alatt felszedtem 8 kilőt.. Folyamatosan tudok enni. 🤪

15. 6b4c154f13 (válaszként erre: 14. - Regin_a)
2023. szept. 2. 19:58
Mert valahogy adja magát, ha spanokkal találkozunk és akkor rágyújtunk. Ezzel magyarázom, hogy nem cigizem egyáltalán, mert nincsenek barátaim.
14. Regin_a (válaszként erre: 11. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 19:45

Szerintem a cigizés az társasági műfaj"

Akkor ,már rég abbahagytam volna. Miböl gondolod hogy egyedül otthon nem szívja az ember?


3kemény hónapja nem szívom, de rendszeresen odanyúlok ahol heverni szokott, mert az elintézetlen ügyek miatti stressz

13. bozsu55 (válaszként erre: 10. - Soufflet)
2023. szept. 2. 19:15
...és?Látom.
12. Soufflet (válaszként erre: 8. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 18:57
Te milyen sportot muvelsz?
2023. szept. 2. 18:56
Szerintem a cigizés az társasági műfaj.. Haverokkal csapatás közben mondjuk. Legalábbis én így tudom elképzelni.
10. Soufflet (válaszként erre: 7. - Bozsu55)
2023. szept. 2. 18:55
Nev nelkul van.
9. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 18:54

kb. 20 eve cigizek, soha nem szoktam le, meg nincs is tervben.

Nalam nagy az ingadozas. A "sok" 10 szal korul volt, 5 a "visszaszoktam", es a normal a ragyujtok 0-1-2-ketszer.

En betegen csak a munkahelyemen cigiztem. "Csak egy kis kohoges", de remelhetoleg a bakteriumok elobb halnak meg, mint en.

2 het szabadsag alatt feldobozt sem szivtsm el. Ha nincs penzem, akkor meg nem fustolok.

De a fuggoseg csak fuggoseg.


A volt ferjem tapaszt hordott, es hogy a tarsasgbol ne maradjon ki, jojozott, amig masok slukkoltak.

Ketszer elhagyta mellettem evekre. amikor egyutt toltottuk az idot, nem cigiztem. Mindig a munkahelyen kezdte ujra.

Aztan megint letette elvileg, de vegem bagozott.


De es mar regen volt.


En e-cogit hasznaltam egy darabig, hogy ne legyek budos, de mason bukott a dolog valaki massal. Inkabb ennek homokot.

8. 6b4c154f13 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 18:41
Váltsd fel valami ártalmatlanabb függőséggel. Például olvass könyvet, kezdj el egy nézni egy sorozatot, sportolj, ilyesmi. Ezek kevésbé káros függőségek.
7. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 18:40
Nem kell ezt hirdetni,jelenteni. Elhatározod, és csinálod.
2023. szept. 2. 18:18

Vajon hova repült el az idő?

2 Forint volt egy csomag Munkás, amikor loptam az Apámtól, voltam vagy 8-éves.

5. SzuzyF (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 18:11

Akkor tedd le!

Az apukám 35 év cigizés után egyik reggel azt mondta, hogy többet nem szív, és így, egyik napról a másikra hagyta abba. Attól fogva sosem gyújtott rá. Akarat erő és elhatározás kérdése!

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 17:50

[link]


Én így csináltam, szépen, fokozatosan. Lassan már 13 éve, azóta egyetlen szálat sem szívtam el, de nem is kívánom. És még az sem zavar, ha körülöttem többen füstölnek. Csak a büdös zavar, de rágyújtási ingerem nincs.

Olvasd el, ha kell, közben szívesen segítek. Hajrá, mindent bele! :))

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 16:52

Itt sokak történetét elolvashatod.

[link]

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 16:43

Nekem sikerült, '96-ban. Nem az anyagiak miatt, hanem kezdtem sokat köhögni tőle.

14-éves koromban kezdtem szívni, mert nagylegénynek akartam látszani.

Elhatároztam, kellett pár hét mire végleg abbahagytam.

2023. szept. 2. 16:37
Hónapok óta ezen jár az agyam,le szeretném tenni a cigit. Anyagiak miatt is meg eléggé köhögök tőle éjszaka. Tudom nagyon nehéz lesz. Ha esetleg valakinek sikerült megírná nekem? Hálásan köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook