Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakásváráslás banki kölcsönnel... fórum

Lakásváráslás banki kölcsönnel... (beszélgetős fórum)


1 2
2007. máj. 3. 18:28
Sajna mi hallgattunk az ingatlanközvetitőre, aki a BB-t ajánlotta, és ott a mobilbankár nagyon nem volt képbe rengeteget hibázott. de most már talán minden ok.
4. freshlinda (válaszként erre: 3. - 831ad879a7)
2007. máj. 3. 14:27
Látom zsanett, otthon vagy a témában, ne haragudj, hogy ilyesmivel zavarlak, de mi épp most készülünk otthont vásárolni, és sajnos az biztos, hogy banki hitel nélkül nem fog menni. Meg tudnád írni priviben, hogy melyik országos hitel tanácsadó irodának dolgozol? Van Pécsen is irodátok? Egyre égetőbbé vált, hogy körülnézzünk a "hitel-piacon".
2007. máj. 3. 14:16
Én egy hitelközvetítő cégnél dolgozom, ez egy országos iroda, és szerintem értünk a hitelekhez!! Mi 14 bankkal állunk kapcsolatban, és ha bejön egy ügyfél, a 14 ban termékei közül tudunk neki választani, személyre szabva. Minden banknál más feltételek vannak, más díjak, más százalékok. Szerintem könyebb helyzetbe van az az ügyfél, aki közvetítőhöz megy, mert ott a legjobbat kapja, és nem kell neki az összes bankba elrohangálni. Mi legalább is így működünk, a többiekről nemtudok nyilatkozni. Egy hitelfelvétel nem egyszerű dolog, de egy közvetítő iroda levesz az ügyfél válláról minden rohangásznivalót, cak a szerződéskötéskor kell megjelennie. Szerintem egyszerübb, de mindenki maga dönt, kibe miért bízik meg.
2007. máj. 3. 13:52
Véleményem szerint (hangsúlyozom ez csak vélemény) a mobil bankárok, befektetési tanácsadók nagyon minimálisan értenek a hitelekhez. Szerintem legjobb, ha direkt bemész a bankba, akár többe is, és kérdezősködsz. Amikor én vettem fel hitelt, akkor 4-5 bankot kérdeztem meg, új szemléletet kaptam közben, és csak ezután választottam ki, hogy ki kezelje a hitelt. De még ez sem garancia a jövőre.
2007. máj. 3. 13:45

Mi most járunk a kálvária vége felé,de nem gondoltam volna, hogy ilyen nehezen megy.

Csak mi fogtunk ki hozzá nem értő mobilbankárt, vagy....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook