Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lactofeel hüvelygél fórum

Lactofeel hüvelygél (beszélgetős fórum)


6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lány0921)
2013. jún. 10. 21:44
Csinált az orvos tenyésztést? Mert ránézésre nem biztos, hogy meg lehet állapítani, mi a jó gyógyszer v. kúp. Pláne, ha előszörre nem találta el! Vagy visszakaptad a párodtól? Ő is kapott legalább valamit?
2013. jún. 10. 16:58

Kellemetlen szagú folyásra más nem jó, csak a tinidazol antibiotikum. Utána lehet hüvelyflóra helyreállítót.

Igen, nem vagyok orvos, csak sokat megéltem már :)

De mindenféleképpen a párodnak is be kell szednie.

2013. jún. 10. 14:37

Nekem azért a lactofeelt ajánlotta a nőgyógyász, mivel hogy várandósság alatt is lehet használni.

Tudtok esetleg mást, amit kismamaként is lehet?

A lactofeelel az a helyzet, hogy nem dobtam el magam tőle és azért ahhoz képest meg drága :S

2013. jún. 10. 14:21

Ha visszajött, akkor komolyabb kell.


Jó lenne tudni, hogy bakteriális, vagy gombás a fertőzés. Ha szagos volt a folyás, akkor valószínű bakteriális eredetű lehetett a fertőzés, a canesten nem jó rá.

Mindkettőre jó a betadine kúp, de kiírt! mindent, tehát utána szigorúan vissza kell a hüvelyflórát építeni tejsavbaktériumokkal. De ez legyen az utolsó, jó lenne tisztázni pontosan mi a helyzet, ha és hogyan fertőződöl vissza.


Szex-et kerülni mindenképpen!


Érdemes lenne a partnert is kezelni, mert átpasszolgatjátok egymásnak.

2013. jún. 10. 14:10

Mint halottnak a csók...

Ha nem akarsz visszamenni hozzá, akkor csinálj egy 3 napos Canesten Kombi kúrát, utána pedig Cikatridina vagy Vitagin C-vel próbáld visszaállítani a normál hüvelyflórát.

2013. jún. 10. 13:56

Sziasztok!

Néhány hónapja voltam nőgyógyásznál, mert kellemetlen szagokkal volt problémám. Ő Klion D 100 hüvelytablettát írt fel, ami egy ideig használt is, azonban visszatért a problémám. :(

Még anno a nőgyógyászom ajánlotta a lactofeel hüvelygélt, arra gondoltam, kipróbálom.

Használ? Vannak mellékhatásai? Mellette mennyire engedhető meg a szexuális élet?

Köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook