Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lábremegés, szájremegés babáknál - Mitől lehet? fórum

Lábremegés, szájremegés babáknál - Mitől lehet? (beszélgetős fórum)


2017. febr. 20. 19:07
Nàlunk làbremegès volt nèha nèha. Megijedtem elvittem a gyerekorvoshoz aki tovàbb utalt a neurològiàra. Megvizsgàltàk mondtàk hogy semmi baja makk egèszsèges. Azòta sincs baj :) 6 èves :)
2017. febr. 12. 10:05
Epilepszia alt másfél két év korul jön ki, akkor van egy idegrendszeri bumm, az hozzá ki. Nálunk a torna megoldotta a gondokat, de ismerős rosszul járt, másfél évesen indult el, kétévesen roham, ötévesen nem beszél. Az mri vizsgálat szerint az epilepszia pont a beszéd központot blokkolja. Vagyis a kóros agyi hullámok pont ott keletkeznek. Egyébként rajzol, szobatiszta, önálló.
2017. febr. 12. 10:00
Rohadt tablet javít. Letapadt izmok.
2017. febr. 12. 09:59
Igen. Pár hónapig belefér, viszont epilepsziara hajlamosító. Ha fáradnak, főleg akkor. Tapasztalat, hogy nehéz szülés, oxigénhiányos következménye volt, első gyereknél bevettem, hogy normális... Ettől függetlenül haromhonaposan már vittem devenytornara. Ha tapasztalat letakart izmokat, több alvást, vagy épp osszecsuklo rongybaba effektust, vidd el szakemberhez. tud e szopni, ez is egy fontos szempont!!!
2017. febr. 11. 23:26
Tapasztalt már valaki lábremegést és szájremegést a babájánál?Mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook