Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kulturtárs fórum

Kulturtárs (beszélgetős fórum)


8. rabainelly (válaszként erre: 6. - Sulawesy)
2012. febr. 20. 19:18

igen, ezt megértem!


nekem az a tapasztalatom, hogy amint megváltozik az emebr élete rögtön kiderül, hogy kik az igazi barátai... akár a közelben vannak, akár nem.

a babás barátnőim kapcsán is...


sokan vannak, akik kamubarátságokat tartanak, egy udvartartást tartanak maguk körül a saját egójuk miatt és köröket alakítanak ki, ahol ellehetnek, közben egy igaz barátjuk sincs... aztán ha jön egy változás, akkor odébb állnak :-(( sajnos én is "bedőltem" az ilyen nagyon jó barátságoknak... és mindig beigazolódott, hogy a régi barátok maradnak. ezért teljesen megételek és sajnálom, hogy ha Te tudsz energiát szánni arra, hogy felutazz Pestre, akkor a környezeted miért nem mutat hajlandóságot... főleg miért nem látogatnak, hogy lássák a két gyermekedet:-) sok minden nem pénz vagy stb kérdése...


nekem még azért is fura ez, a többiek hozzá=d) állása, mert a volt kedvesemmel is meg tudtunk tartani egy nagyon szoros baráti viszonyt, persze ez csak egy bizarr példa :-)


remélem tényleg alakul ez a dolog, főleg miattad, a hajlandóságod miatt, és remélem csak nekem volt tapaszatlatom ilyen "udvartartókkal", akik mindig odébb állnak, drukkolok a szeptemberi programokért :-)

7. Ami. (válaszként erre: 5. - Sulawesy)
2012. febr. 20. 13:32

Hát szeptember elég messze van,addig el fogsz felejteni:)

Egyébként mi arra tervezzük a babát,és amint összejön,már dolgozni sem fogok,ugyh lesz nyugis 9 hónapom,amikor bármikor ráérek bármire:)

6. Sulawesy (válaszként erre: 4. - Rabainelly)
2012. febr. 20. 08:45

Szia!


Nem bántottál meg. Vannak barátok de:

- vagy nekik is gyereke/gyerekei vannak és ő nem tudja megoldani a felügyeletet.

- vagy nagyon messze laknak és örülünk ha 3-4 havonta tudunk találkozni akkor dumcsiziunk

- vagy olyan anyagi helyzetbe vannak, hogy nem tehetik meg, de ettől nekem még kedvesek


Én 4 éve élek Ráckevén és sajnos nagyon kevés ismerősre tettem szert, főleg kismamákra, akik meg javarészt a fenti okok miatt nem tudnak velem jönni.


Netes barát, igen van pár, főleg kismamák....

2012. febr. 20. 08:42

Kedves Ami: Koncert, tényleg mindenevő vagyok. Ha van az előadóban valami akkor nincs kifogásom ellene. Csupán annyi, hogy szeptembertől, mert onnantól tudok jobban mozogni.


Tehát rajtad is áll. Szvesen megyek.

4. rabainelly (válaszként erre: 1. - Sulawesy)
2012. febr. 20. 00:41

sziasztok!


én a mamis fórum kapcsán keveredtem ide (mert azokat folyamatosan csekkolom) ás olyan furi, h 30 éves vagy, 2 babuci boldog anyukája, van párod ÉS NINCS OLYAN BARÁTOD, AKI ELTÖLTENE VELED EGY DU-T??? félre ne érts... ez nem bántás! vmi baj van? ez nekem olyan furi. ha van kedved dumcsizni... megpróbálhatunk összehozni vmit... nyílván az ember próbál időt szakítani, de olyan nehéz, family, barátok... de itt bmikor... (nyílván tom, h nem ezt írtad, "netes barát, gondolom, mint a tenger", csak érdekes, h amúgy személyesen mégsem azok...) üdv, írj

3. Ami.
2012. febr. 19. 15:19

Szia!

Kiállításra nem szeretek járni,színházba párom is szeret járni,ha meg dolgozik egyik barátommal megyek,viszont koncerten még sose voltam,és érdekelne.Te milyeneket kedvelsz,mire mennél el?

Grat a babákhoz,szépek:)

2012. febr. 19. 13:01
Úgy látom csak nekem nincs társaságom kultúrprogramok eltöltésére!! :(
2012. febr. 18. 23:05

30 éves leszek. Két gyermek boldog édesanyja vagyok. Olyan emberek társaságát keresem, akik szívesen járnának színházba, koncertre, kiállításra de nincs kivel. Ráckevén élek, de nem gond a Bp.-re utazás. Lányom szeptemberben tölti be az egy évet, az őszi színházműsorokra már vevő lennék! Addig a cél az ismerkedés, a programok ajánlása, lehetőségek keresés. Párom sajnos nem mindenevő így azokra a programokra keresek partnert amiket ő kihagyna.

Én nyitott vagyok mindenre! Ha van kedved, de nincs partnered jelezz!!

(ez nem párkeresés!! főleg hasonló cipőben járó anyukák jelentkezését várom!)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook