Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kristálypárna fórum

Kristálypárna (beszélgetős fórum)


2011. aug. 27. 20:52
El fogom olvasni amit találtam. Most csak átfutottam.
2011. aug. 25. 16:27
Ez engem is érdekelne.... válás elején járok 2 kicsi gyermekemmel és nem egyszerű az ügy!
2011. aug. 12. 21:46

Én a Női Lélek Kristálypárnát rendeltem meg.

A Női Lélek Kristálypárna Kifejezetten nők számára készült ez a Kristálypárna,speciális kristálykollekciója is a „legnőiesebb” drágaköveket tartalmazza. Segít a különböző női szerepeket (párkapcsolat,anyaság, nagyszülőség) a legteljesebben megélni. Oldja a lelki

feszültséget, a gátlásokat, erőt ad az érzések, a vágyak felvállaláshoz és természetes kifejezéséhez...

Lelki szinten válás "elején" rendeltem meg...pont akkor amikor a "lélekerőre" a legnagyobb szükségem volt. Ilyenkor az ember, akár csak egy betegség kapcsán, de próbál kapaszkodni valamibe, ami segíthet...Ezzel én is így voltam. És elmondhatom, hogy ilyen kiegyensúlyozott még sohasem voltam. Annak ellenére, hogy életem legnehezebb időszakán vagyok túl, két kicsi gyermekemmel...

2011. aug. 2. 23:13
én is kíváncsi vagyok! :)
2011. aug. 2. 23:09
Nosza!
2011. aug. 2. 23:05
A Kristálypárna először állitólag lelki szinten hat, azután segíti elő a gyógyulást is. Ha valakit érdekel, szívesen megosztom a további tapasztalataimat. Egyszerüen azt érzem, hogy beszélnem kell róla, mert sok nő életében változás történne...
2011. aug. 2. 23:02
Szeretnék veletek megosztani valamit, mert lehet sokan nem is tudtok róla, hogy létezik, ilyen "csoda". Ha saját magamon nem tapasztalom, akkor el sem hiszem, hogy működik. Már régóta hallottam a kristályok gyógyító hatásáról, és mindíg is vonzzottak a kristályok. Rátaláltam egy honlapra (véletlenül) és rendeltem az un. Kristálypárnából. Fontos megjegyeznem, hogy kb. 12 éve szenvedtem folyamatos nőgyógyászati, és szexuális problémáimtól....gyógyszeres kezelés, műtét...semmi változás. Rendeltem egy Női lélek párnát, és azóta megváltozott az életem!!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook