Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Központi porszívó: érdemes áldozni rá a pénzt? Segítsetek a döntésben! Köszi. fórum

Központi porszívó: érdemes áldozni rá a pénzt? Segítsetek a döntésben! Köszi. (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 29. 19:44

Pontos árat nem tudok mondani,de 300.000 körüli lehet.Valóban nagyon jó,de azért nem annyira hangtalan,mint amennyire hirdetik:)))))

Nagyon sok függ attól is,hogy mekkora házba kell telepíteni,milyen teljesítményűt veszel,kitől rendeled stb.

Ez pont olyan,mintha egy mobil porszívót vennél....nagy a választék.

2008. nov. 29. 08:34
Bocs,sziasztok:)
2008. nov. 29. 08:33
Mennyibe kerül kb egy ilyen porszívó rendszer?
2008. nov. 29. 02:40
Hú nagyon sokat tanultam tőletek, köszike.
2008. júl. 11. 06:00

Üdv!


Csalódásmentes vétel: Thomas központi takarítógép

Nyugaton elég elterjedt, kényelmes megoldás.

Tutira nincs levegőbe visszakerülő por.Építkezés elött érdemes!Utána macerás...

2008. jún. 10. 11:38

szio,

en eltem olyan hazban, ahol volt - es szerettem. teny, a csovet sem egyszeru hurcolni, sztem nem ez a legnagyobb elonye, de nagyon jo dolognak tartom :)

6. ts
2008. jún. 10. 11:32

Én is csak jókat hallottam róla. Jelenleg kis lakásban lakunk, így nálunk nem aktuális a dolog, de családi háznál mindenképpen jó így kialakítani a rendszert.

Anyagilag gondolom, hogy nem olcsó mulatság, de ha valaki megteheti, akkor szerintem érdemes rá áldozni.

2008. jún. 10. 11:28

Mi becsöveztettük, de egyelőre magát a gépet még nem vettük meg - anyagiak miatt.

Állítólag nagyon jó dolog, nálunk a párom ragaszkodott hozzá - nem mintha ő sokat porszívózna... :o)

2008. jún. 10. 11:27

Szia! Nekem központi porszívóm van, és nagyon szeretem. Mivel kétszintes házban lakunk, nem kell cipelgetni a porszívót a lépcsőn, ez jó. Igaz, a csöve sem semmi, de azért jó. Jobban kell vigyázni, nehogy felszívj olyat, ami eltömheti a csöveket a falban. Fantasztikus ereje van sokkal jobban szív, mint egy síma porszívó. A legjobban szeretem a konyhában felszerelt fix szívófejet a pult alatt. Ezt lábbal lehet megpöccinteni, és az eléje söpört morzsát stb.-t egy pillanat alatt beszippantja. Nem kell hajolni, lapáttal vacakolni stb. Nagyon elmés dolog. Az Ikeában pl. lehet kapni olyan fali tartót, ami nálunk a garázsban van, és arra feltekerve tartjuk a szívócsövet. A központi porzsák és a gép a garázsban van, közvetlen szellőzővel a szabadba. De nem kerül por a szabadba, mert természetesen leülepíti a gép a porzsákba. De a porzsák nagyon nagy, ritkán kell cserélni. Azért elég nagy hangje van a gépnek, de az csak a garázsban hallható.


L.

2008. jún. 10. 11:02
köszi, nekem is tetszik, úgy képzelem én is, hogy könnyebb vele a munka, meg állítólag nincs hangja, és a por nem kerül vissza levegőbe.
2008. jún. 10. 11:00
Szerintem nagyon jó ötlet. A férjek búrotokat készít és sok helyen, ahol dolgozott már volt ilyen. Neki is könnyebb volt a munka nyomait eltűntetni. Praktikus, nem kell a porzsívót cipelgetni. Mi is szeretnénk.
2008. jún. 10. 10:57
Központi porszívó: érdemes áldozni rá a pénzt? Segítsetek a döntésben! Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook