Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Középszőkéből Liptai Claudiás szőke... fórum

Középszőkéből Liptai Claudiás szőke... (beszélgetős fórum)


2010. okt. 12. 16:46

valakitő hallottam, hogy a wellaton 9/3 aranyszőkéje nagyon hasonló mint a Claudiáé.

Igaz, nem mindegy h milyen hajszínre van rákenve..

2010. szept. 27. 21:52

Lehetséges, hogy az előző vörös hajára ráfestettek egy szőke réteget, amitől ilyen nagyon világos vöröses-szőkés színe lett...


Mert pont olyan, mintha az ő tűzvörös hajára valami svédszőkét festettek volna...

2010. szept. 27. 14:00
Nekem is nagyon tetszik a haja , én is mindig azt figyelem,hogy milyen festéket használhat. Azt tudom,hogy talán Loreal Majirel-t használ,de a szinét nem tudom és ráadásul még keverve is van,nem egyszínű. Szerintem az övé már olyan 10-es színmélység lehet.A tied milyennel vagy festve(száma?)és milyen az eredeti?
2010. szept. 27. 08:51
szerintem egy fodrász a megoldás, ő tudja milyen hidrogén kell hozzá
2010. szept. 27. 08:39

találtam még egy képet:

[link]

2010. szept. 27. 08:38

Hogyan érhetnék el középszőke(festett) hajszínemből olyat ami Liptai Claudiának van( [link] vagy valami hasonló. NAgyon tetszik a mostani szőke hajszíne,de szerintem ha én próbálkoznék itthon akkor tuti,hogy sárga hajam lenne.

Ha esetleg tudnátok segíteni,azt megköszénném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook