Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álompár (volt?) Liptai Klaudia és Gesztesi Károly? fórum

Álompár (volt?) Liptai Klaudia és Gesztesi Károly? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 24. 11:14
Mitől voltak ők álompár?
2011. nov. 24. 11:11
Nevetséges:kinek az álma az,hogy egy portán lakhasson a volt feleséggel és az egész pereputtyal?Oké,legyen normális viszony az exünkkel válás után,pláne ha gyerek is van,de ez túlmegy minden határon.
2011. nov. 24. 10:56
Ha álompár lett volna, akkor most is egyutt lennének és egyutt, szeretetben nevelnék a gyermekuket!
2009. dec. 22. 20:39
szerintem ők soha nem voltak álompár,csak a média állította be őket így,mint sok más párt is....
2009. dec. 22. 20:13

Nekem nincs bajom a Liptaival, de mindig is unszinpatikus volt, hogy hangoztatta, hogy neki a nős pasik a gyengéi, mert az aztán számára a kihívás. (Bár ez kisebbséi érzésből adódó bizonyítási vágy csupán (általában).)

Gesztesi nem volt hozzá túl hűséges (a halottak alapján), de gondolom az ilyen elvekkel rendelkező nő ezt nem kérheti ki magának, aki ezelőtt nős pasikban látta a kihívást.

2009. nov. 27. 15:31
Osztom a véleményem azokkal aki megkérdőjelezik az "álompár"ki fejezést. Nagyon messze álltak ők az álompártól.Csak a nagy felhajtás volt körülöttük. Természetesen szép összegeket bekasziroztak a róluk felröppenő hírekről. Nekem mindkettő nagyon unszimpatikus. Klaudiának még csak a szeme sem áll jól.
2009. nov. 27. 13:29

...és újra itt!


Annak idején, mikor a fúrumot indítottam, célzásnak írtam az álompár kifejezést.


Liptai Klaudia kedvenc színésznőm, Gesztesi nem egy kedvenc színészem. Kíváncsi voltam, Klaudia, mint Rák kisasszony meddig bírja Gesztesi mellett, aki túl szoros kapcsolatot tartott a volt nejeivel... most nem a gyerekekre gondolok, mert az természetes, hogy velük tartja a kapcsolatot.

Egy igazi Rák-hölgy azonban nem viseli el, szerintem jogosan, hogy rajta kívül más is legyen a szerelme életében. Hiszen, ők már külön család voltak, főleg, amikor megszületett a kis Panka. Ja, és Gesztesi akkor sem volt mellette! Még csak haza sem repült a nagy eseményre... nálam ez végképp unszimpatikussá tette!

30. ab4b6bc17d (válaszként erre: 29. - Laszlozsu)
2009. szept. 23. 12:27
Én sem. Ezért írtam ironikusan.
2009. szept. 23. 12:25
Hú, de nem szeretem ezt a kifejezést.
28. ab4b6bc17d (válaszként erre: 27. - 5193772e0c)
2009. szept. 23. 12:20
Hát, szerintem elég rossz lehet úgy élni, hogy annyira jóban vannak a volt feleséggel! Most nem a gyerekekre gondolok, mert az természetes, hogy találkoznak az apjukkal, de engem zavarna, ha a férjem még puszipajátskodna a volt nejével!
2009. máj. 15. 20:03

Bocs! De Nekem erről az egész " álompár világ " nevetséges. Abban a pillanatban, hogy már együtt jár alig pár hónapja egy fiatalpár és ugye híresség, azonnal álompárrá változtatja Őket a sajtó. De mitől azok? Ez volt a Liptaiékkal, az Ördögh Nóriva a Judy - ékkal. Ma már egyik sincs együtt, és alig a házasságaik után váltak. Ja igen és a Judy már a házassága előtt is kapcsolatot tartott fent a férje barátjával, akkor mitől volt álompár az álompár. Úgy gondolom, hogy ezekről lassan le kellene szokni. Az álompár véleményem szerint az, aki legalább 30 évig együtt van. Az már az, de hogy mitől álompár egy alig 3 hónapot kibírt páros azt nem tudom? Akit azzá kiáltanak, mintegy megcáfolván a rárótt hírnevett, azonnal elválik. EGyébként ugyanolyanok mint az átlag párok, csak nincsenek úgy előtérbe. Ők veszekednek, békülnek, csalják egymást, vagy nem, és házasodnak, - csak Ők milliókért és a sajtó nyilvánossága előtt - majd ugyanolyan gyorsan el is válnak. Nekem erről ez a véleményem. A másik, hogy minek kell nekünk mindenben a külföldet utázni. Ez is Amerikából indult. Na igen, de ott sztárok is vannak, sztár gázsival. Nálunk esetleg hírességek vannak, ki tudja milyen gázsival.

A Gesztesiékről csak annyit, jó lenne tudni, hogy az első feleségének, vajon tényleg kitől lett babája. Vajon miért akkora titok a papa kiléte? Ezen is érdemes elgondolkodni, mert az ember ennek alapján arra gondol, hogy talán csak nem a Gesztesi. EGyébként én símán feltételezem Róla.

Nektek erről mi a véleményetek? Gondolom, hogy Claudia ettől a hírtől, nem szállt a mennybe.

2009. máj. 13. 15:09
álompár? Az meg milyen?
2009. máj. 13. 15:07
Ugyan, mitől lettek volna azok
2009. márc. 11. 08:15
Szerintem kolompár.
2009. márc. 11. 08:10
Muszály a címlapon lenni, állandó újságcikk lenni.... Az is pénz. Sok kicsi sokra megy..
2009. márc. 10. 10:52
sziasztok! számomra az volt meglepő, hogy Klaudia azt nyilatkozta, hogy amíg ő a Sztárok a fejükre estek c. műsort forgatta, az alatt a 1,5 hónap alatt kihűlt a kapcsolat.ugyanez volt ördög Nóránál is :(
2009. febr. 6. 10:15
Tényleg nem. Bár ők valamilyen szinten ezt vállalják. Van, aki ebből él. Nem Liptaira gondoltam.
2009. febr. 6. 10:13
Attól, hogy valaki "Ismert ember" mindegy milyen területen, ugyanakkor magán ember is. Nem kellene az életében, dolgaiban kutakodni. Ez nagyon sértő. Azok magánéletét is ki kellene teni az ujságokba akik a cikkeket irják, vagy képeket készitenek titokban. Mindenkit sajnálok aki nehézségekkel küzd, legyen az hires, vagy csak a szomszédom. Jó az a régi mondás"mindenki söprögessen a saját portáján",akad mindig takaritani való ott is.
19. ab4b6bc17d (válaszként erre: 12. - Mama_gold)
2009. febr. 2. 13:08
Én is azért tettem macskakörömbe (lentebb már írtam), mert szerintem sem illettek össze, ráadásul nagyon sokat voltak távol egymástól - nem beszélve arról, hogy Gesztesi éppen szülés előtt hagyta itthon Klaudiát...
18. ab4b6bc17d (válaszként erre: 6. - Szanád)
2009. febr. 2. 13:05
Általában engem sem, de Liptai az egyik kedvenc magyar színésznőm. Talán ezért, nem hagy hidegen a szomorúsága.
17. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - C06c587f53)
2009. febr. 2. 13:04
Igen, ezt szépen mondtad: ugyanolyanok, mint mi. Szerintem is.
16. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - 200a1d39d3)
2009. febr. 2. 07:18
A sajtó akasztotta rájuk ezt a jelzőt, ezért írtam én is macskakörömbe, mert szerintem soha nem is voltak álompár.
15. anyuca66 (válaszként erre: 12. - Mama_gold)
2009. febr. 1. 13:12

Igazad van, a Szinetár-Bereczkiékről csend van. Vagy, Nem Hajlandóak Pénzért Árulni az Életüket.

A többi ilyen személy +lehet hogy 20.000.-Ftért árulják az életüket, csak hogy ne felejtsék el őket.

2009. febr. 1. 10:43
azt hiszem én lemaradtam valahol. Mi történt a Liptaival+Gesztesivel?
2009. jan. 31. 18:39
Mi lett velük hogy csak volt álompár?
2009. jan. 31. 18:37

Már bocsi, ez lerágott csont:(

Meg mi a fene az, hogy álompár???

Ők is ugyanúgy vitáznak, lehet, hogy verekednek is vagy röpködnek a tányérok, ki tudja mi zajlik a 4 fal között...nem számolnak be mindenről a sajtónak.

Lehet, hogy csak valami megállapodás volt köztük, Klaudia gyereket akart...ketyegett az óra nála.


Engem valahogy nem izgatnak ezek a hírek:S


Ennél jobban bírom Szinetár-Bereczki házaspárt, ha már az álompárokról beszélgetünk:-D

11. Nőci1
2009. jan. 31. 18:35
Ott a csajszi marhult,meg!Pedig nem ,kellett halálra dolgoznia magát!Kinyalták a popóját,jó élete volt,azt tett amit akart!Nem ,minimálbért kellett ,beosztania! Mentek,nyaralni-telelni.Mégis,megbolondult!!
2009. jan. 31. 18:34
De hiszen válnak nem?
9. kovaevakiss (válaszként erre: 2. - 200a1d39d3)
2009. jan. 31. 18:32
Akik példásan élnek évtizedekig együtt, azt nem tudja eladni a bulvár. Az emberek többsége /tisztelet a kivételnek/ csak a botrányra vevő.
2009. jan. 31. 18:29
Náluk több a válás a hírességeknél. Nagyon sok "puccos esküvő" után (2-3 év SE) és válnak. Mire jó ez ??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook