Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Konvertáló programot keresek fórum

Konvertáló programot keresek (beszélgetős fórum)


2008. okt. 26. 15:01
szerintem egy jó konvertáló az Any Video Converter.Képes avi-ba,mpg-be,flw-be,mp4-be is konvertálni.Én is mostanában foglalkozom ezzel a témával és hát beletellet 1-2 nap mire sikerült az egész folyamat.Főként a dvd-re írás...
2008. szept. 25. 12:09
A kamera már jó, de tömöríteni még mindig nem tudok a programmal. :/
2008. aug. 21. 09:04
Nekem most a Studio Launcher 10-et tették fel a gépre. Magyar nyelvű, de mivel pont bedöglött a kamera, meg se tudom próbálni a használatát! :D Állítólag egyszerű, de bele kell jönni... Majd meglátom... :)
2008. aug. 21. 01:12
Xilisoft Video Converter van nekem, de én sem tudom használni, de ha esetleg te rájönnél hogyan kell, megköszönném ha megosztanád velem : D
2008. júl. 24. 11:44

Sziasztok!

Digitális videokamera felvételeihez lenne szükségem videokonvertáló programra. (Túl nagy méretű felvételeket készít a gép.) De igazából jó lenne minden egyben: pl. zenekonvertálás is - wma-ról MP3-ra, stb. Megbízható, lehetőleg könnyen kezelhető progira lenne szükségem. Várom a javaslatokat, legyen szó ingyen letölthető, vagy akár megvásárolható programról! Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook