Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kivételezés fórum

Kivételezés (beszélgetős fórum)


2021. nov. 3. 21:27

Húúú, nem tudom, hogy milyen trauma ért, de nem rég pont ilyen témában nyitottál? fórumot?


Kérdezz konkrétumot, vagy mesélj konkrét eseményt, mert így csak ismételni tudjuk magunkat;)

13. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 19:48
Kivételezésre volt példa, de ránövésre nem. Az már pofátlanság csimborasszója lett volna.
12. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 18:26

Sajnos igen. Sok évig tartott. A főnök mindent megengedett neki, így ezt maximálisan kihasználta, visszaélt vele, fejére nőtt.

Már szívtunk mi is rendesen miatta, amikor nagyon túllőtt a célon és végre észbekapott a főnök és kirúgta.

11. BeauIieu (válaszként erre: 10. - BeauIieu)
2021. nov. 3. 18:13
...meg vegkepp szep lesz, ha az AM es az uj kisfonok is elhuz szulesi szabira par honap mulva :D
10. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 18:11

most ott tartunk, hogy a fonok fejere meg nem nottek a lieblingek, de leesett az alla az egyiknek, amikor a muszak vegen lebasztam az utolso talcat, ahogy en vegeztem a sajat melommal, es kisetaltam. A reakcio az volt:

- Most komolyan?

- Komolyan. Lehet velem bszakodni, csak nem biztos, hogy erdemes.

Se a szerzodesemben nincs, a torvenyben meg foleg nem, hogy tuloraznom muszaj, mert a vegnek nincs eleg ember, es keptelenseg idore vegezni.

En aznap mikor le lettem oltva, hogy oktatokent kussoljak, es ne adjak instukciokat a kezdoknek, akik a pultot tamasztjak a munka helyett, megmondtam, hogy en akkor is elmegyek abban a percben, ha a sajat melommal nem tudok vegezni.

Azota ez a csoppseg nem pattog nekem. Ma lattam, hogy egy hasznalaton kivuli budit valami telefeszkely eldugulasig papirral. Szepen otthagytam, ahogy annak rendje, modja, a felelos vezeto majd megcsinalja. A EC-kben a szemetes veszelyes hulladek, amit nekem tilos kiuruteni, nam erre egy ceg. Nem kotelezhetnek arra, hogy a WC-ben kotorasszak. Eddig B. jofej volt, es hogy ne legyunk szo szerint szarban, megcsinalta. Innentol kezdve nem az en bajom.

A ket kiskedvenc mar kezdi megbanni, hogy vezeto lett. Es egyre nagyobb a sansz, hogy en is lelepek. Az

2021. nov. 3. 16:19
Persze. 1,5 órával korábban mehettem haza. :)
2021. nov. 3. 15:57
Nem.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 14:57
Nem. Bár fél évig volt olyan munkahelyem, ahol volt főnököm. Annak is már 31 éve.
2021. nov. 3. 14:38
Ne akarj a Főnöknél okosabb lenni,egyik sem kultiválja,pláne ha tényleg okosabb vagy.Van számtalan lehetőség a bizonyitásra.
2021. nov. 3. 14:36
Nem tapasztaltam.
4. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 14:34
Nem. A főnököt nem zavarta.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 13:59
Tapasztaltam,,,,,de ált. a kivételezett jött ki rosszul.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 13:57

Hogy mi?

Ezt nem is értem!

A munkahely nem óvoda.

2021. nov. 3. 13:28
Tapasztaltatok olyat, hogy munkahelyen a kivételezés rosszul alakult? Például a kivételezett személy már túl sokat megengedett magának és a főnök fejére nőtt? Mint egy elkényeztetett gyerek?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook