Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kitörő orgazmus? Hüvelyi magömlés? fórum

Kitörő orgazmus? Hüvelyi magömlés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
66. kingi7
2011. dec. 20. 00:06

Azért mert sokan nem tudjátok mi ez, nem azt jelenti, hogy nincs is!Gyakorolni kell, jó pár kell hozzá :)az élmény...hihetetlen!!!


Valaki, aki írta, hogy vizelet... próbáld meg... orgazmus-nem szex!- után menj el rögtön pisilni, menni fog?:)

65. júliusi (válaszként erre: 52. - Rittaa)
2011. dec. 18. 07:56
??? Ez érdekes....a barátnődön?
2011. dec. 18. 06:54

Azt gondolom a cikk elolvasása után, hogy oké van ilyen, önkontrollal talán minden nő meg tudna tanulni. Ha megmérnék a mennyiséget az hány dl lenne ez a bizonyos váladék / folyadék?

Amikor kb 3 - 4 dl folyadék is kilövel, azt nem nevezném ennek.

Persze ez csak vélemény.

63. Kyuuketsuki (válaszként erre: 59. - F.Meme)
2011. dec. 18. 04:22
2011. dec. 17. 22:11

Kérdeznék..

Nem lehet hogy akció előtt már kellett volna wc re mennie, nem nagyon, csak kis inger? És az élvezettel együtt megindul a hólyagban felgyülemlett vizelet? Hiszen azóta akár 10 - 20 perc is eltelhetett..

61. c6560fb39d (válaszként erre: 57. - Kiváncsi spricc)
2011. dec. 17. 14:14
Küldöm priviben.:)
60. F.Meme (válaszként erre: 59. - F.Meme)
2011. dec. 16. 18:28
szerintem*
59. F.Meme
2011. dec. 16. 18:27
Szerintes is keverik :D az egyaltalan nem a huvelybol jon hanem az maga a "HUGY" Bruhahahaha
58. c4de233d89 (válaszként erre: 52. - Rittaa)
2011. dec. 16. 18:00
nem keveritek az inkontinenciával?
2011. dec. 16. 17:54

Kitudna segíteni nekem h hogyan érjem el h a barátnőm spriccelő orgazmust érjen el

ha valaki tud segíteni irjon

2010. szept. 30. 14:46
Vállalkozásban csináljátok;-)
55. rittaa
2010. szept. 30. 14:33

Sziasztok

Igen a barátnőmön. Mi mindent megbeszélünk .

Ez az egész azon múlik hogy tudod elengedni magad

masszázzsal kezdődik és amikor teljesen el van lazulva akkor lehet próbálkozni,de ha valakit érdekel segítünk neki is

54. c6560fb39d (válaszként erre: 52. - Rittaa)
2010. szept. 30. 10:07

???? a párod a barátnődön?????

Megoszhatnád velünk,nálatok ez hogyan működik,mert elképzelni nem tudom.Nálam is működik a dolog,de ahhoz kell a szex.

53. Ncilány (válaszként erre: 52. - Rittaa)
2010. szept. 30. 08:31
Én nem örülnék ennek hogy valaki mással is csinálja, úgy hogy tudjak róla...
52. rittaa
2010. szept. 30. 07:42

sziasztok nekem sikerült spriccelve élveznem

nagyon jó érzés ,de el kell lazulni nagyon ,

A párom megtanult hogy hogyan és mit kell csinálni Most már akkor élvezek spriccelve amikor a párom akarja ez jön magától.

A filmeket hiába nézed azt a profik csinálják az csak a végtermék amit látsz .

A párom már próbálta egy barátnőmön is ,és nála is jól működött,elsőre 15 szőr élvezett spriccelve nem akartuk elhinni ,És nem kell hozzá nem kell hozzá szex kapcsolat

51. 145c12406b (válaszként erre: 50. - Missanonim)
2010. szept. 24. 21:59
Valóban érdekes de szerintem ez csak egy lenyúlás valami letölthető anyagra utalt emelt díjú sms-ben...
50. missanonim (válaszként erre: 49. - 11e0b7a6bc)
2010. szept. 24. 21:46
Én szívesen olvasnám a bővebb leírást:-)
2010. aug. 27. 15:08

SOS?

Ez úgy hangzik, mintha holnap összedőlne a világ, ha nem sikerül.


Pedig a lényeg, hogy jól el tudj lazulni. Én is sokat gyakoroltam anno a párommal és a végén néhányszor sikerült is.


A lényeg a nagyon-nagyon hosszú izgatás volt orgazmus nélkül. Hüvelyben, G-pont izgatás "orgazmusmasszázs" technikával. Keress rá a neten, még videót is találsz. Egyébként egyszerű, ha kell leírom bővebben (bár gondolom nők tanácsaira vársz).

Ezzel a technikával a nő rendkívül jól felizgatható, de amíg tart, addig nincs orgazmus. Furcsa, de tényleg. A neten is ez van, a filmen is és én is ezt tapasztaltam.

Közben jó, ha két aktus között a tenyér rajta marad a szeméremdombon. Ellazít, megnyugtat és nagyon jól esik.

Eleinte rövid ideig kell csinálni, mondjuk 40-50mp-ig, majd fokozatosan emelni kell az időt. Persze nem kell óra, a tested jelzi majd. Mikor úgy érzed, hogy a következő mozdulatnál véged, akkor kell még 6-8 ritmust csinálni és utána kihúzni.

Nőktől függ, de ezzel a technikával 10-15 perc alatt hatalmasat lehet élvezni és nem ritkán jár hüvelyi ejakulációval.

48. rittaa
2010. aug. 27. 14:58

sziasztok segítsen valaki hogy tudnám megtanulni a spisselös orgazmust 45 éves vagyok szeretek élvezni de ez valahogy nem megy . nagyon megköszönném a segitséget én Gyös Soproni vagyok ha van a megyéböl valaki találkozhatnánk is S,O,S,

rittaa@citromail.hu

47. féknyom (válaszként erre: 46. - C6560fb39d)
2010. aug. 18. 22:42
Vagyunk páran:)
2010. aug. 18. 12:37

Lám,lám még a végén kiderül nem is vagyunk olyan kevesen spriccelősök!;)

Csak itt,kevés idő alatt azért vagyunk egy páran,jó partner,teljes bizalom,szeretet,összhang,egy kis utána olvasás,akinek nem jön magától rá lehet segíteni.

45. Lyrian
2010. aug. 18. 10:06
Nekem minden alkalommal van. Én is meglepődtem először, mostani párom fedezte fel. Ő is meglepődött. Ne kérdezzétek, hogyan csinálom, mert magától jön. Talán mert jó a partner? :)
44. rittaa
2010. aug. 18. 09:57
segítsen nekem valaki hogy tudnák és is spriccelve élvezni ,nagyon szeretnék S.O.S
2009. aug. 6. 18:56

Nekem csak ritkán van, de tényleg sokkal intenzívebb! És sokkal-sokkal jobb!!

Nálam viszont csak a G-pont izgatásával tudják elérni!

Én se tudtam, hogy "tudok" ilyet, de egyszer csak előtört! Szóval nem kell görcsölni rajta, először mindenki ismerje a saját testét, és ha magának tudja, akkor mondja el a párjának hogy kell!

sok sikert;)

2009. aug. 5. 23:42

Nekem rendszeresen van spriccelős orgazmusom, és nem tanultam, hanem csak "tudom", viszont semmi köze a G-pontomhoz. Én csak a csiklóm izgatásával tudom elérni, de úgy bármikor, akár egymás után többször is. És ezek a spriccelések általában nagyon erősek, és nagy mennyiségű "folyadék" jön.

Szerencsére a párom ezt különlegesnek találta, és nem undorítónak. Az viszont időbe telt, mire az ő jelenlétében, illetve Vele is át tudtam élni, mert eleinte zavarban voltam és nem tudtam eléggé ellazulni.

Azt nem tudom, hogy mennyire tanulható, és hogy nálam miért a csiklómon keresztül működik, viszonta az biztos, hogy ezerszer intenzívebb és nagyobb mint a "sima" orgazmus.

41. kingi7
2009. júl. 3. 20:50
A g- pont izgatása váltja ki, de idő és gyakorlás kérdése, no meg megfelelő öszhang :)
40. aca3f9e234 (válaszként erre: 38. - Szabotimi)
2009. júl. 3. 20:43
Ez egyáltalán ne legyen kínos! Magyon ritka magyarországon, alig van nő, akinek sikerül. Legyél nagyon-nagyon büszke magadra!!
39. féknyom (válaszként erre: 38. - Szabotimi)
2009. febr. 11. 17:30
Igen, a nők nagy többségét nagyon zavarja, főleg eleinte. Nem merik elengedni...pedig ez egy ajándék a pasinak, mindkét félnek nagy öröm, gondolom én.:)
2009. febr. 11. 16:25

nekem volt már, és azt hitte lepi*iltem:(

Fújj

Olyan zavarba lettem, tiszta kínos volt-nekem

2009. febr. 11. 16:12

Üdv!

Istenem miket nem írnak egyesek, megáll az ész.:)

Betöltés, meg nem bizonyított orvosilag... Bizonyított orvosilag is, tehát tény! Még a monogám kapcsolat sem feltétele, meg a pár éves együttlét sem. Ha érzett már valaki vizelési ingerhez hasonlót orgazmus közeli állapotban, akkor jó helyen kapisgál... Netán ha még ráadásul nagyon oda kellett figyelnie, hogy visszatartsa... Na akkor azt ne tegye, hanem fokozza azt az ingert és engedje el magát. Elemi dolog a G pont ingerlése, sok sikert!:)

(popó alá egy nagy törölköző 2x összehajtva ajánlatos)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook