Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kitartó szerelem! (Ne adjátok fel) fórum

Kitartó szerelem! (Ne adjátok fel) (beszélgetős fórum)


1 2
5. Judit36 (válaszként erre: 2. - De Luca)
2014. júl. 8. 23:37
:D
2014. júl. 8. 23:37

Apám,mintha a Romanat olvastam volna.


Hány éves is vagy?És az Andriska hány éves?

2014. júl. 8. 23:35
Nem adjuk fel! :-)
2014. júl. 8. 23:06
Ok, nem adjuk fel.
2014. júl. 8. 22:57

Andrással már 3 éve ismertük egymást. Húgom beszélt vele először egy ismerkedős fórumon. Aztán meglátogatott minket párszor. Nekem akkor volt egy 3 éves kapcsolatom ahol bár igaz nem volt minden szuper, de nem néztem úgy Andrásra , hogy potenciális pasi jelölt. Aranyos, kedves.. ennyi volt róla a véleményem. Aztán 2013. augusztus elsején újra megjelent nálunk. Én akkor pár hónapja újra szingli voltam. A húgomhoz jött látogatóba eredetileg…


Anyának és a tesómnak el kellett menniük, addig megkértek szórakoztassam és etessem meg a vendégünket J Nagy dumás csaj vagyok, de beijedtem. Miről fogunk mi beszélni?! De hamar megtört a jég. Valahogy szóba került, hogy jósolni szoktam, kérte, hogy neki is vessek kártyát. Hát megtettem, kijött egy nő és, hogy nagy szerelem várható..Nevetett, mert ő nem tud senkiről aki komolyabban tetszene neki :D


Az volt a fura, hogy éreztem felőle egy nagyon erős vonzalmat, de ami jobban meglepett, hogy én is ezt éreztem az irányába. Késöbb hazaértek tesómék és elment Andrással várost nézni, valamikor este értek haza. Feltűnt, hogy keresi a társaságomat, hozzám jött át filmet nézni, le akartunk menni sétálni, de a húgom folyton ott sertepeltélt körülöttünk. Majd másnap hazautazott Budapestre.


Kb 5 napig semmi kontakt, majd augusztus 6.-án rámírt én pedig megkérdeztem tőle, jól éreztem-e, hogy akart tőlem valamit. Nem kertelt egyikünk se a másikkal. Mindkettőnk részéről úgy nézett ki megkívántuk a másikat elég rendesen. Semelyikünk nem egy csapodár alak, de megbeszéltük, hogy kell nekünk a másik, de csak szexre.


Nem volt jövedelmem akkor, hisz nemrég kerültem ki az iskolapadból, a szüleim pedig nem nézték volna jó szemmel, hogy elmegyek 220 km-rel arrébb szexelni valakivel, szóval kölcsönkértem a húgomtól az útra pénzt. Úgy volt, hogy utazok 14.én de közben kiderült, hogy felvettek egy tanfolyamra ami azon a héten indul, tehát csak hétvégén tudok legkorábban utazni. (A tanfolyam munkaügyis, tehát fizetést kaptam érte)


Augusztus 17.én utaztam tele félelemmel, izgatottsággal. Ott várt a Népligetbe, csodajó időnk volt. Első útunk a Lánchídhoz vezetett. Csodálatos volt a kilátás. Ott csattant el az első csók. Majd elmentünk kajálni és késő délután érkeztünk hozzájuk a lakásba. Apukája illedelmesen fogadott bár sokat nem beszélgettünk. Szép hétvége volt és úgy terveztük lesz folytatása.


Hazautaztam fájó szívvel. Majd másnap kiderült az apukája viselkedése csak álca volt. Nagyon nem örült nekem, (nyilván nem tudta milyen céllal voltam ott) egyszerűen nem talált szimpatikusnak és szerinte nem vagyoka fiához való. András megingott picit, nem tudta mi legyen..én pedig elkeseredtem.. Tudtam, hogy nem lesz egyszerű, hisza távolság is elég volt akadálynak, most meg az apja is. Csak azt tudtam, hogy kell ez a fiú.


Sok beszélgetés után úgy döntöttünk, hogy kitalálunk vmit, hogy hol találkozzunk majd. Lementem egyszer augusztus végén egy napra, semmi szex nem volt, de jól eltöltttük az időt. Nagyon egy hullámhosszon voltunk és inkább viselkedtünk barátokként mint szeretőként akik csak összefekszenek. Ez már akkor több volt mint amit terveztünk.


Szeptemberbe ő volt nálunk 2 napot. Majd októberre kerestünk együtt egy pesti olcsó panziót, neki volt félrte tett pénze én pedig a tanfolyam miatt kaptam fizetést...(jobbkor nem is jöhetett volna a lehetőség)


Bújkálnunk kellett az apja miatt, de nem bántuk, mert együtt lehettünk. Szép lassan persze egymásba szerettünk és egyre erősebb volt az érzés, pedig havonta csak 1-2 napot tölthettünk együtt.


Aztán jött a szilveszter, én befejeztem a sulit és szerettük volna együtt tölteni az ó év végét és az új év elejét, de a panzió megtelt már, így megint próba elé lettünk állítva. Egy kedves ismerősömnek eszébe jutott, hogy a szomszédjának van egy üresen álló lakása, talán pár napra kiadná nekünk. Szerencsére sikerült fele annyiért mintha a panzióba mentünk volna :) Csodálatos 5 napot töltöttünk együtt.


Januárban nekiáltam dolgozni egy művelődési házban közmunkaprogram keretén belül (tudjuk, hogy nem nagy fizetés) mégis eldöntöttem, ha lejár a 4 hónap akkor pestre költözöm András közelébe. Otthon csak apu támogatott igazán, azt mondta, a városunkba nincsenek nagy lehetőségek, pest pedig jobb ennél és ott a szerelmem is. Így hát mikor lejárt áprilisban a munkám, fogtam a cókmokomat és felköltöztem Pestre :) András apja még mindíg tiltja tőlem, mert én nem vagyok diplomás és ne akarjak semmit a fiától. De nem érdekel. Sok harc, könny és nehézség árán, de a nagy szerelemnek köszönhetően 8 hónap táv kapcsolat után végre közel lakunk egymáshoz.


De amikor valami nehézség kött, segítséget is kaptunk fentről én ebben nagyon hiszek. Az üzenetem: ha igazán szeretitek egymást nincs az az akadály ami legyőzi az érzéseket! Érdemes kitartani.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook