Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » KISBAB játékbolt fórum

KISBAB játékbolt (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 12. 22:59

Azt hiszem nincs erre szükség. Ha már játék, akkor sokkal inkább a divatos játékok legyenek, amiket a gyerekek szeretnek, pl. a jégvarázsos, Miki egeres, stb.


Ha a profit a cél, akkor inkább ebből lenne.

9. eba1645567 (válaszként erre: 8. - Babyapocakban)
2023. ápr. 12. 20:04
Köszönöm szépen a választ! A stílus mondjuk eléggé arrogáns :))
8. babyapocakban (válaszként erre: 7. - Eba1645567)
2023. ápr. 12. 18:53

Igény van rá és vannak is boltok, amik árulják őket. Sok játékboltban van montessori játék IS. Azokat csak pici korban veszik, úgyhogy jól le is korlátozod a vásárlói bázisod, ha csak azt árulsz.

Ha rákeresel a googleban, akkor számtalan lehetőség van ilyet venni online is. Szerintem nem innovatív egyfajta játékot árulni, mivel a montessoris mellett is megveszik az anyukák a másfajta játékokat, nagyon helikopternek kell lenni, hogy csak és kizárólag azokkal a játékokkal neveld fel a gyereked. Ráadásul a legtöbből jó az olcsóbb is, hiszen csak néhány hétre kell, aztán jöhet a következő.

Én nem tenném ebbe a pénzem, de nem az enyém, szóval azt csinálsz, amit akarsz :DDDD

7. eba1645567 (válaszként erre: 4. - Babyapocakban)
2023. ápr. 12. 18:43
Ezt a kérdést csupán igényfelmérés szempontjából írtam ki. Szerintem azért innovatív mert egy helyen lehetne megvenni nagyjából az összes fajta Montessori játékot. Én nem tudok róla, hogy létezne már ilyen bolt. A konstruktív meglátásokat szívesen fogadom.:)
6. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Eba1645567)
2023. ápr. 12. 18:41

Mit takar a KISBAB? Valami mozaikszó?


Magam részéről nem tartom szükségesnek egy kifejezetten ilyen bolt létrehozását. De ez csak az én véleményem.

2023. ápr. 12. 18:37
Játékbolt mindenhol van, még a kisebb városokban is több. Természetes anyagokból lévőkre meg ott a fakopáncs, az óvodák is tőlük vásárolnak szerintem.
4. babyapocakban (válaszként erre: 2. - 0e7d911424)
2023. ápr. 12. 18:30
Mi benne az innovatív? Semmi új nincs az ötletben.
2023. ápr. 12. 18:30
Persze, az ezredik ilyenre is szükség van... :DDDDD Szerintem ez a piac már elég telített, mindenhol vannak fejlesztő játékok dögivel. De ha ilyenbe vágnál, biztos van üzleti terved meg szétnéztél, hogy van-e helyed a piacon ott, ahol nyitni akarod. Vagy nem?
2. 0e7d911424 (válaszként erre: 1. - Eba1645567)
2023. ápr. 12. 18:13
Igen, mindenképpen szükségesnek tartanám! Nagyon innovatív ötlet!
2023. ápr. 12. 18:04

Sziasztok!

Mit gondoltok egy olyan játékbolt létrehozásáról, ahol kizárólag fejlesztő játékokat lehetne venni? Ezek a játékok Montessori elvei nyomán természetes alapanyagokból készülnének, és a gyermekek célzott fejlesztését szolgálnák. Ti szükségesnek tartanátok egy ilyen bolt létrehozását?

Köszönöm előre is, ha megosztjátok a véleményeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook