Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kicsinálni a szeretőt! fórum

Kicsinálni a szeretőt! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. máj. 15. 07:35

Sikerrel jártál fi?


Kicsináltad?

61. Morcika22 (válaszként erre: 49. - Epresturmix)
2022. márc. 25. 11:20
Szerintem saját magával küzd és az egojával. ;)
60. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 23:35

Nőstényördög

(She-Devil, 1989)

2022. márc. 23. 21:39

Ha elég fostos a férj, akkor nem kell ráparázni a szitura. Majd megoldódik magától minden.

Ha FI hisztizik, azzal csak a tüzet lobogtatja.

58. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 17:23

A bosszú nem vezet semmire ,minek?


Nekem mindig a hiradóban szereplő kiscsaládok nőneműi jutnak eszembe ,akik rikácsolva neki mennek a másiknak.Primitív.


Valószínű ,hogy beledöglenék ha megcsalna a férjem ,de nem csinálnám ki a nőt.

57. Hekate (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 15:30

Abszolút értelek. Simán megérdemelné minden szerető, hogy a belei a nyakuk köré tekeredjenek egy kicsit... De...minden hűtlen férj is.


Úgyhogy.. én...a helyedben, kiraknám férjurat a bánatos pi@ba. Menjen ahova akar..nekem már nem kéne.....semmit sem ér. Bukott ember..bukott férfi.. és bukott férj. Lapozz! Van ezer másik a helyére....

56. Napsugár8 (válaszként erre: 54. - Alnisa)
2022. márc. 23. 15:25
Engem már nem! :))
55. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 15:18
Mi jó abban ha megtéped a szerető haját a férjed meg röhög a markában? Két hülye tyúk összeverekedik érte? A férjed farkára kellene rálépni de úgy hogy soha többet ne jusson eszébe másfelé kurelni, vagy ki kell rúgni a fenébe. Egyszer megteszi, máskor is megteszi mert ráérzett az ízére, főleg úgy ha nem ő húzza a rövidebbet hanem a szeretőjét agyalod meg.
54. Alnisa (válaszként erre: 47. - Napsugár8)
2022. márc. 23. 14:12

Nem, erre nem :)

Sztem téged is érnének meglepetések.

53. Ervina
2022. márc. 23. 14:10
Ne legyél már szánalmas :D
52. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 13:26

Aha, a férjed ott se volt...


Ha a férjed olyan férfi, aki nem bírja a gatyájában tartani a farkát, akkor nem mész sokra a nő kicsinálásával, mert a férjed attól még marad olyan, amilyen.

Ha viszont belebolondult a nőbe, akkor meg azért nem mész sokra a nő kicsinálásával, mert elviselhetetlen hárpiának fogsz tőle tűnni, ami egy jó (utólagos) ürügy a megcsalásra és arra, hogy inkább vele van, mint veled.


Szóval, bármennyire is sérti az önérzetedet a dolog, ez nem jó út, szvsz.


Inkább próbáld megacélozni az önbizalmadat, és boldognak lenni nélküle. Akkor vonzó leszel.

51. kannanana (válaszként erre: 39. - Sütikee)
2022. márc. 23. 12:07
Pontosan, nekem is ez jutott eszembe rögtön, hogy egy ilyen rosszindulatú nővel/emberrel én sem akarnék együtt élni.
50. 37e1ff8723 (válaszként erre: 48. - Auróra2010)
2022. márc. 23. 10:32
Hatásosabb, ha ő csinálja. 😄
49. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 10:08
Attól, hogy kicsinálod, még a férjed a férjed marad. Nem a szeretője csalt meg téged, hanem a kedves férjed. Nem a szerető el kell megküzdened, hanem a férjeddel. Az nem bír magával. 😀
2022. márc. 23. 10:04
vudu baba kedvező áron. E-mag.hu
47. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Alnisa)
2022. márc. 23. 10:02
Sajnálom, ha szerinted nem lehet észrevenni. Vagy esetleg nem vagyunk egyformák?? Erre nem gondoltál?
46. Kacsahercegno (válaszként erre: 45. - Pasionella)
2022. márc. 23. 09:30
Jahh sajnos én is voltam ilyen helyzetben, engem is egy férjezett nővel csalt az exem... Én mondjuk az elején úgy voltam, hogy megbocsátok, de végül nem úgy alakult. Néha én is gondolkoztam ezen, hogy kitálalok a férjének bosszúból, de mi értelme lett volna? Igaz, ott gyerekek sem voltak, de onnantól kezdve hogy kiléptem a szituációból, semmi közöm nem volt hozzájuk...
45. Pasionella (válaszként erre: 43. - Kacsahercegno)
2022. márc. 23. 09:23

Annak idején én megtehettem volna, hogy borítom a bilit mert a nőnek szintén volt családja, gyerekeik stb... de nem tettem hogy a gyerekek ne sérüljenek és a két pasi ne veszítse el a munkahelyét mert valószínűleg összeverekedtek volna...

Egyébként az a vicc, hogy a pasi akit megcsaltak az exemmel a mai napig azt hiszi azért nem vagyunk már együtt mert én megcsaltam :-D ezen a mai napig nevetek :-D

44. Pasionella (válaszként erre: 36. - Dream Renee)
2022. márc. 23. 09:21
Olvasd már el még egyszer amit írtam mert úgy látom továbbra sem értem és le lehet rólam szállni, a fórumindítónak válaszolj köszi mert semmi kedvem feleslegesen idegenekkel vitatkozni, főleg ha nem értik a mondandóm :-)
43. Kacsahercegno (válaszként erre: 38. - Andi6020)
2022. márc. 23. 09:18
Szerintem sokaknak ez megküzdési stratégia is. Hiszen ha úgy nézem, hogy jött a gonosz harmadik és megpróbálta elvenni a férjemet aki (kicsit eltúlozva) nem tehet semmiről, csak hosszas nyomás után engedett a szirén énekének, akkor könnyebb feldolgozni a sokkot és megbarátkoznom a gondolattal, hogy megbocsássak neki.
42. Solar-Tochter (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 09:17
Hidd el, az ilyen felelőtlen pasitól jobb megszabadulni.
41. Solar-Tochter (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2022. márc. 23. 09:16
A férj azért kapható, mert ilyen.
40. andi6020 (válaszként erre: 38. - Andi6020)
2022. márc. 23. 09:12
És aztán a házasságnak ugyan sok esetben annyi, mert a tényleges megbocsájtás nem megy, de a szerető-feleség harcból azért igyekszik mindenki győztesen kijönni.
39. Sütikee (válaszként erre: 34. - Kannanana)
2022. márc. 23. 09:10
Ebből a megnyilvánulásából az jön le, hogy az élet más területein is ilyen a hozzáállása... Nem kell csodálkozni...
2022. márc. 23. 09:10

Mi köze a feleségnek a szeretőhöz? Semmi.

Könnyebb a szeretőt utálni, hisz a férjet a legtöbb esetben meg akarják tartani.

37. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 09:09
Nem olvastam el minden kommentet, lehet már írta valaki, de azt ugye tudod, hogy nem a nő aláz meg téged, és szégyeníti meg és szakítja szét a családod, hanem a férjed...? Mondhatjuk hogy a nő elcsábított egy nős férfit blabla, de ha a nős férfi nem a farka után ment volna, akkor az egész helyzet nem lenne. 🤷‍♀️ Aki hűséges, az a világ legcsábítóbb nőjének is nemet mond ha megpróbál rámászni, aki meg félre akar kúrni az úgyis megtalálja a módját. Szóval a szerető kicsinálása helyett lehet érdemesebb az energiát a házasság helyrehozására/férj kihajítására fordítani.
36. Dream Renee (válaszként erre: 35. - Pasionella)
2022. márc. 23. 09:03
De akkor is basszus úgy csinálsz, mint ahogy leírtam. A férfiaknak van szabad akaratuk. Attól, mert van csábítás, még lehet neki ellenállni. Nem a farkuk irányítják, hanem ahogy te fogalmaztál: "ergo értékrendje szerintem 0, ne várjuk el tőle, hogy sajnálja azt a családot amit rombol mert nem fogja."
35. Pasionella (válaszként erre: 30. - Dream Renee)
2022. márc. 23. 08:58

Ember!

Egy szóval sem írtam le, hogy MINDEN férfi ilyen, azt írtam mint a férfiak, nem azt, hogy mint az összes férfi. Ne akarj belemagyarázni az írásomba olyat amit le sem írtam.

2022. márc. 23. 08:57

Itt a szerető legkevésbé hibás. Férjednek kell gratulálni első körben. Viszont a te hozzáállásod is elég undorító, már ne is haragudj.

Inkább próbálj továbblépni, mint egy nőt tönkretenni… valószínűleg úgy sem sikerülne..

2022. márc. 23. 08:54
Amig ilyen nők és kikacsingótós férjek lesznek addig "kicsinálhatsz" akármennyi olyan nőt,akkor is meg fog történni a megcsalás.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook