Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki védi meg az anyákat? fórum

Ki védi meg az anyákat? (beszélgetős fórum)


8. 5236d12e25 (válaszként erre: 5. - NomNom)
2021. júl. 10. 09:21
De nem ám. Még ő jelenthet fel mert a beleegyezése engedélye nélkül vetted fel.
7. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Lencsi.)
2021. júl. 8. 17:50
A zaklatas es a gyerek latogatasa ket masik ugy. ez igy tok vavaros nekem. Mivel zaklat?
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - NomNom)
2021. júl. 8. 17:37
Nem.
5. NomNom (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2021. júl. 8. 16:29
Bizonyítékként sem?
4. 5236d12e25 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2021. júl. 8. 16:28
Ma már nem lehet beleegyezés nélkül semmilyen videót vagy hangfelvételt rögziteni. ☝️
2021. júl. 8. 15:38
Sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy :( Én mindenképpen a NANÉ-t javaslom, hívd fel őket, nekik biztos van jó ügyvédhez kontaktjuk, meg ők azok, akik vérprofik a témában. Nagyon sok sikert és kitartást kívánok!!
2021. júl. 8. 15:27

Szia!

Ez nagyon nehéz, a családvédelem Mo-n a béka s*gge alatt van sajnos.

Ami a leggyorsabb, ha telefonon vagy írásban szokott téged fenyegeti, azt vedd fel, mentsd el, gyűjts össze belőle minél többet és azzal menj ügyvéd elé.

Tapasztalatból mondom, nem velem történt de családban. Utána egyből ráállt a rendőrség a faszira...


De hátha tud neked valaki itt ajánlani ügyvédet, vagy jobb megoldást!

2021. júl. 8. 15:08

Sziasztok!

8 éve elváltam egy lelki terrorista, pszichopata férjtől. 3 éve van egy jó kapcsolatom, de azóta a gyerekek (2) apja folyamatosan fenyeget, és feljelentget mindenért. A gyerekeket elviszi két hetente hétvégén, de semmilyen kapcsolatot nem ápol velük. Ami információhoz hozzá jut, azt is arra használja fel, hogy bántsa őket, engem és a családomat pocskondiázza szegényeknek. De mivel az apáknak jogai vannak, ezért két hetente mennie kell már csak a kicsinek, - mert a nagy 19 éves - aki 11 éves és utál ott lenni. Mivel neki mindössze KAPCSOLATTARTÁSI minősége van a kislányommal, ezért informálnom kell őt mindenről ami történik a gyerekkel. Ő ezt arra használja fel, hogy kiskapukat keres és feljelentget itt-ott. Nem együttműködő, hazudik és sunnyog, amíg nem jön egy bírósági papír, vagy egy gyámügyi. A kérdésem az,hogy hol találok egy olyan ügyvédet, aki helyre tudná már tenni ezt az egész történetet egyszer s mindenkorra? 8 éve zaklat és lelkileg annyira fáradt vagyok már, hogy szavakban nem lehet kifejezni. Komárom-Esztergom megyében kellene valaki, aki igazán ért ehhez. Nagyon köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook