Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki tud megbízható otthoni munkát? fórum

Ki tud megbízható otthoni munkát? (beszélgetős fórum)


29. Channa* (válaszként erre: 22. - Michelle.r)
2023. jan. 11. 20:00

Én tuti, hogy ilyennel nem foglalkoznék.

Csak akkor lenne pénzem, ha...


Szerintem Fi sem ilyenre gondolt.


Ez olyan, mintha avont vagy egyéb árut értékesítenék. Meghagyom a kereskedőknek én nem vagyok az...

28. Channa* (válaszként erre: 24. - Michelle.r)
2023. jan. 11. 19:52
Én erre nem vagyok alkalmas.
27. Amaunet (válaszként erre: 22. - Michelle.r)
2023. jan. 11. 17:49
Vagy pl. [link]
26. 55Judit (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2023. jan. 11. 17:47
Dehogyis! Csak azt reméltem valami konkrét munkát ajánlsz.😀
25. 68a20912f0 (válaszként erre: 24. - Michelle.r)
2023. jan. 11. 16:53
Tanulható az értékesítés is egyébként, igazad van. Jordan Belfort könyvét olvastam el az értékesítésről. Több, mint érdekes.
24. michelle.r (válaszként erre: 7. - Bichi)
2023. jan. 11. 16:48
A teleshopos értékesítési stílusra igen 😄de a kulturált értékesítés szerintem megtanulható. Ugyanaz a feladat, mint egy személyi bankárnak, területi képviselőnek, bolti eladónak. Csak az eszközök és a platform más.
23. michelle.r (válaszként erre: 21. - Channa*)
2023. jan. 11. 16:43
Bocsánat, fogalmam sem volt róla, hogy ezt a szót ennyien nem ismerik. Évek óta egyre több cég építi ki így az értékesítési rendszert.
22. michelle.r (válaszként erre: 20. - Channa*)
2023. jan. 11. 16:42

Canva, Revolut, Wise, booking.com Philip Morris - ez utóbbi a világ nagy részében így értékesíti az Iqost, Magyarországon nem ment át, itt dohányboltokan kapod.


De a foxposttól is kaptam már olyan e-mailt, hogy ha ajánlom, fizetnek jutalékot.

21. Channa* (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2023. jan. 11. 14:36

Nem a szó jelentésével van gondom, csak fogalmam sincs, hogy mi ez az egész.


Ha leírod 'ember nyelven', hogy pontosan miről szól, akkor tán sikerül megértenem;)

20. Channa* (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2023. jan. 11. 14:34
Írsz példát?
19. michelle.r (válaszként erre: 17. - Gabbbicica)
2023. jan. 11. 12:52
Nem.
18. michelle.r (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2023. jan. 11. 12:51
Olyannak ismertél meg, aki össze-vissza hablatyol olyan dolgokról, amihez lövése sincs?
17. gabbbicica (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2023. jan. 11. 12:02
Ez amúgy a Betterware, Tupperware, Nuskin és ilyesmi?
16. michelle.r (válaszként erre: 9. - Channa*)
2023. jan. 11. 12:00

Ezért gondolkodom én azon, hogy leszerződöm egy amerikai céghez affiliate-nek. A fiam szerencsére érdeklődik az informatika iránt, és nem is hülye hozzá. Én viszont a jogon kívül szinte semmihez nem értek, a közgazdasági diplomám meg akkor volt a kezemben utoljára, amikor megkaptam 😇


Nagyon sok olyan szakember van, aki szuper a szakmájában, nem fizetik meg, saját vállalkozást meg vagy anyagi okokból nem tud indítani, vagy fogalma sincs, hogy kell vállalkozni.

15. michelle.r (válaszként erre: 8. - Bichi)
2023. jan. 11. 11:53
Pontosan. Aki lehetőséget keres, és nem akarja a saját tőkéjét - már ha van neki - kockáztatni, annak remek lehetőség. Gyakorlatilag teljesen készen kapja a rendszert, neki csak dolgoznia kell.
14. Amaunet (válaszként erre: 1. - Janosom1)
2023. jan. 11. 11:50

Kérdés, hogy mihez értesz? Milyen IT-s, netes múltad, tudásod van? Milyen területen tudod magad elképzelni?


IT területen rengeteg hirdetést lehet találni kifejezetten távmunkára. Persze, ezek képzett IT-soknak szólnak (fejlesztők, programozók, szervezők).

13. michelle.r (válaszként erre: 4. - Channa*)
2023. jan. 11. 11:49
Melyik szót nem érted? 🙃
2023. jan. 11. 11:30
Barmelyik multinál van a covid óta home office, heti 3-4-5 nap is akár.
11. tien
2023. jan. 11. 11:06

Követem a fórumodat ,de sajnos nem látok rá reális esélyt,hogy van ilyen munka.


Vagy kell befektetni (eszköz,pénz stb),vagy ..🤷tudás .

10. Channa* (válaszként erre: 8. - Bichi)
2023. jan. 11. 10:08

Na, én inkább ezt nem teszem meg.


Minden bántás és egyéb nélkül, nem egymás munkahelyén vagyunk és nem egy közös meetingen ötletelünk, ahol elvárható, hogy értsük miről beszél a másik.


Bár én a munkahelyemen is szoktam ilyet kérni. Mármint azt, hogy mondja el emberi nyelven is, hogy rajta kívül más is értse miről beszél. Persze, nagyon okosnak tűnhet valaki amikor ilyeneket puffogtat, csak hát utána ne számítson arra, hogy a közös meló menni fog;)

9. Channa* (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2023. jan. 11. 10:03

Majd meglátjuk.


Szeretem, ha egyszerűen és érthetően fogalmaznak az emberek. Bár tudom, hogy emiatt sokszor karcosnak tűnik amit mondunk, de legalább érthető.


Vállalkozást lehet indítani, bár én nem vagyok rá alkalmas, de ha valakinek olyan szakmája vagy tudása van, ami kelendő, akkor kivitelezhető.


Példának a tesómat hozom, aki villanyszerelő. Sokat dolgoznak, koszos a munkájuk, rossz körülmények között (hideg, meleg, víz, stb. nélkül), de csinálható, és ha van megrendelésük (jellemzően van), akkor jól élnek belőle. De ehhez el kell menni otthonról.


Otthoni melónak én valami informatikai munkát tudok elképzelni, de ehhez meg kell egy 'speciális' tudás.

8. Bichi (válaszként erre: 4. - Channa*)
2023. jan. 11. 10:00

Hát én ne voltam rest rákeresni :DDD

"nevezett egyén egy terméket vagy szolgáltatást reklámoz egy vállalat számára. A partner a vállalat nevében jár el, alapvetően úgy, mint egy értékesítő. Ezért minden kívánt művelet befejezése után a partner jutalékot kap."

7. Bichi (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2023. jan. 11. 09:57
Szerintem meg pont amit te írsz, arra kell születni. Én pl. sosem lennék alkalmas rá...
6. 55Judit (válaszként erre: 4. - Channa*)
2023. jan. 11. 09:53

Szerintem nem tudja, és konkrétan oda se tudja a kérdezőt irányítani.

A vállalkozásról meg annyit, hogy a fiam 30 éves körül volt mikor belefogott a vállalkozásba. Volt kb. 30 ezer forintja, és az a másik 30, amit én kerestem hajó takarítással a Balatonon. Nem minden vállalkozáshoz kell nagy befektetés, és a veszteség is egyénfüggő. Egy ami nagyon kell hozzá. Ész.

Az otthoni munkáról meg nem hablatyolni kell ha valaki ezt a kereseti lehetőséget szeretné, de tanácstalan.

5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2023. jan. 11. 09:48
:D
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2023. jan. 11. 09:43
Ezt lefordítod emberi nyelvre?
3. michelle.r (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2023. jan. 11. 09:31

De van. Rengeteg olyan affiliate lehetőség van, amivel nagyon jól lehet keresni. Csak jól kell megválasztani a céget, és jól kell felmérni a saját képességeidet, lehetőségeidet.


És persze persze nem a múlt kudarcaiból kell kiindulni. Vállalkozónak vagy születik valaki, vagy sok év alatt, nagy anyagi veszteséggel bele tanul. De affiliate-ként készen kapsz mindent, csak az infót adod, de még a pénzedet se invesztálod bele.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Janosom1)
2023. jan. 11. 09:21
2 évtizedes tapasztalat alapján mondom neked, nincs olyan. Hacsak nem saját vállalkozást indítasz, amit otthon végezhetsz.
2023. jan. 11. 09:09

Számtalanszor csalódtam a netes otthoni munkákban!

Merem állitani,hogy 90 vagy ennél jóval több %-ban csalás!

Befektettem pénzt, időt, energiát és végül csalódtam.

Tudnál nekem bizonyitotan becsületes, fizetős munkát ajánlani?

Ha igen, kérlek beszéljünk rólla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook