Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mit tenne? fórum

Ki mit tenne? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 5. 07:54
Mindenképp már most elkezdenék munkát keresni, de ha nem találnék, akkor visszamennék. Aztán ki tudja, a "teljes" csapat melyik tagja esik teherbe holnap, vagy az is kiderülhet, hogy a teljes csapat valamelyik tagja gyengébb láncszem, mint te...;)
8. adfa0d8bdb (válaszként erre: 3. - B81fcd1219)
2012. jún. 5. 07:48
Teljesen egyetértek! Biztos hogy megkeserítenék a mindennapjaidat!
7. Filemon79 (válaszként erre: 4. - 107da09275)
2012. jún. 5. 07:35

Start Bónusz van Gyes-ről Gyed-ről visszatérőknek, de csak akkor, ha már legalább 3 hónapja munkanélküli.


Kérdezőnek: nem tudom, hol élsz (melyik városban), milyen végzettséged, milyen tapasztalataid vannak, de rettenetesen nehéz munkát találni. Nekem 6 éve nincs munkahelyem, igaz, ebből 3 év Gyes volt, de az idő alatt is kerestem munkát. Kisgyerekkel sehová nem kellek. Szóval én a biztos munkát választanám, ha nem is valami jó, mint a munkakeresést. Én is úgy hagytam ott az előző (egyébként remek) munkahelyemet, hogy úgyis találok valamit, miért ne találnék?

Jó szakmával, élő nyelvtudással, sok tapasztalattal, fővárosban persze könnyebb lehet.

2012. jún. 5. 07:01
Én t_marcsival értek egyet, nekem is ez lenne a javaslatom.
5. irgum-burgum (válaszként erre: 1. - Nyuszi011)
2012. jún. 5. 06:43

Szeptembertől megyek én is vissza,nekem nem jár le még a gyedem,csak visszamondom.Nálam is rizikós,nem biztos,hogy lesz hely,de azt mondták,ha abba a boltba nem is,de máshova kötelesek elhelyezni.Szerintem is menj vissza de közben nézelődj,hátha találsz jobbat.

Ha engem is valami messzi boltba akarnak rakni,kiveszem a szabim és kilépek....

4. 107da09275 (válaszként erre: 3. - B81fcd1219)
2012. jún. 5. 06:32

Szereintem a Start kártyát csak teljesen pályakezdőknek adják. Persze lehet rosszul tudom, akkor sorry. Szerintem is menj vissza, mást nem tehetsz, és vedd ki a sok szabidat, amíg a kormány azt is el nem veszi tőled... A kisgyermekes nőknek már nincs sajnos annyit előjoguk, mint eddig volt. Addig pedig nézelődj. Nem akarlak kiábrándítani, de nehéz lesz kisgyerek mellett. A munkavállalók nem csípik a gyermekkel rendelkező alkalmazottat:(

Sok szerencsét!!

2012. jún. 5. 06:21
Ahova nem várnak vissza,ott pokol lesz az életed,míg magadtól ki nem lépsz.Inkább keress új melót,ha nem találsz,akkor menj csak vissza.Váltsd ki a Start kártyát,úgy egyszerűbb elhelyezkedni.
2012. jún. 5. 06:17

Szia!


Én keresnék munkát, és ha nem találnék, akkor belemennék, hogy módosítsa a szerződésemet, közben pedig keresnék tovább.

2012. jún. 5. 06:15

Sziasztok!

Szeptemberben jár le a gyed, vissza megyek dolgozni.Munkaadóm közölte, hogy vegyek ki a gyermekeim után felhalmozott 70 valahány napot, de közben keressek munkát, mert nincs szabad hely, teljes a csapat.Ha nem találnék,módosítjuk a szerződési feltételeket, és visszamehetek, segíteni a többieknek.Ki mit gondol erről?Ki mit tenne?Éljek azzal a jogommal, hogy még egy évig nem küldhetnek el, és bejárjak dolgozni?Ti keresnétek munkát?(2 pici gyermek, egyikük most kezdi a bölcsit).Köszönöm a tanácsokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook