Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mikor kezdi el az otthonát karácsonyi hangulatba "öltöztetni"? Én már legszívesebben ma megcsinálnám, de lehet, hogy még korai:) fórum

Ki mikor kezdi el az otthonát karácsonyi hangulatba "öltöztetni"? Én már legszívesebben ma megcsinálnám, de lehet, hogy még korai:) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2012. nov. 3. 11:35
Pár éve már öltöztetek...
2012. nov. 3. 11:25

Asszem én még várok vele kicsit.

A (remélem) leendő sógornőm elég kreatív, szerintem lopok tőle majd pár ötletet:))

17. a6bc29c843 (válaszként erre: 10. - 2ac8ed4feb)
2012. nov. 3. 11:23
Mi tavaly a tesómmal megtartottuk a karácsonyt, karácsony után, mivel akkor nem voltunk együtt. A kutya leverte az összes díszt a fájukról, újra kellett díszíteni. Kapcsoltunk zenét, csináltunk hangulatot, bevacsoráztunk. Spontán karácsony. Semmi stressz, meg kötelező dolog nem volt benne. Ez így volt jó. :D
16. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 12. - B81fcd1219)
2012. nov. 3. 11:21
Az más kérdés!Időre arra van amire szeretnénk....egyéni szoc.probléma...
2012. nov. 3. 11:17

Én is mindig nagyon szépen feldíszítem a házat, és már legszivesebben én is most elkezdeném, de félek a 'varázsvesztéstől', ha túl korán csinálom. Ezt kivárni is édes várakozás.

December 1 jó dátum, de akkor még csak Mikulásra fogok hangolni, illetve adventi koszorú lesz, ha eljön az ideje. Igazi feldíszítés csak 2 héttel karácsony előtt lesz. :)

2012. nov. 3. 11:16

Mi mikulás elôtti hétvégén szoktuk!

Ezzel jelezzüka gyerekekkel a télapónak hogy már nagyon várjuk!;-)

13. acuko
2012. nov. 3. 11:16

Mi december elején kezdünk díszitgetni. Mindei egy kicsivel töbebt teszünk fel és ez napokig eltart.

Én még ráérek, úgy gondolom. November 3.a van..

2012. nov. 3. 11:15
December 23-án.Kinek van ideje lakást cicomázni....
2012. nov. 3. 11:13
Még filózok rajta:)Lehet,hogy csak jövőhéten vag yután akezdem el..ki tudja:D
2012. nov. 3. 11:12
Igen,nekem is feldobja a hangulatom és egész más a lakás is Tőle!Nekem a Karácsony az egyik legszebb Ünnepaz évben!:)Nov végén már be vagyok zsongva,a hangulat a készülődés ,sütés,főzés..IMÁDOM!!!!!:)
2012. nov. 3. 11:11

Nem szoktam semmi extrát művelni vele. Max feldobok egy karácsonyi terítőt a konyhaasztalra, az üvegasztalra a pár cm es műfenyőmet(na az viszont szép szokott lenni) meg egy adventi koszorú, és viszlát! :)


Ha te akarod, csináld meg, de nem fogod addig megunni? :)))

8. babszibobó (válaszként erre: 1. - 2ac8ed4feb)
2012. nov. 3. 11:01
December 1. a kezdés :-) nálunk
2012. nov. 3. 10:58

Magánügy, ha Te így érzed jól magad kezd el.


Én még nem "ünnepelek"az adventi koszorúval kezdem amikor eljön az ideje, és az igazi karácsonyi hangulatot is csak azon a napon amikor hivatalosan eljött az ideje, ha nem így lenne, akkor számomra maga az ünnep nem lenne ünnep. Olyan lenne, mint az a szülinap, amelyet 1-2 hónappal előtte elkezdenék ünnepelni.

2012. nov. 3. 10:56

mi nem szedjük le a színes égősorokat a szobák falairól évek óta.

csak átnevezzük :D

novembertől februárig karácsony.

márciustól októberig caribien hangulat :D

bármikor, ha buli van, vagy depihangulat, csak felkapcsolom, és már jobb is a lelkemnek :D

5. pirosbegre (válaszként erre: 2. - Geridina)
2012. nov. 3. 10:56

Akkor most december elseje előtt csináld meg, mert pont aznap lesz az első vasárnap:D.

Én is addigra szoktam, előző hétvégén ha van időm, de volt h. éjszaka tudtam csak megcsinálni.

2012. nov. 3. 10:55
Ej ráérünk arra még!:))
2012. nov. 3. 10:55

Én szívem szerint egész évben pompában hagynám a házat, imádom a karácsonyi hangulatot :) Ha neked jól esik, miért ne csinálnád meg ma? Ne foglalkozz azzal,hogy mások mit gondolnak :)

Kellemes készülődést!

2012. nov. 3. 10:55
Most még korai, én december 1jén szoktam. Attól függ hogy jön ki, mindig advent első vasárnapjára már készen vagyok. MÁr én is nagyon várom, izgatott vagyok:)
2012. nov. 3. 10:52
Ki mikor kezdi el az otthonát karácsonyi hangulatbaˇöltöztetniˇ?Én már legszívesebben ma megcsinálnám, de lehet, hogy még korai:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook