Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki játszik a The West-en? V1-V2-V3 fórum

Ki játszik a The West-en? V1-V2-V3 (beszélgetős fórum)

1 2 3
2009. febr. 22. 19:52
én nem a párbajozás miatt játszom, hanem mert érdekesnek találom, és mert szeretek játszani.
2009. febr. 22. 19:47
ez most komoly vagy csak hülyülsz? nem láttam még ilyet. :O
2009. febr. 22. 17:37

a V1-en lepattanak rólam a fazonok! ott egy lámnnyal kemény szimbiózisban vagyok:))


nezizegj! rasszista alapon,leginkább indiánokat támadok!

-perce ha a város építészeit veszi le valaki,azellen indul a büntetőkommandónk,és addig lőjük,még feketére nem vált a sebezhetősége!!

láttál már olyat? az a legdurvább ami ebben a játékban valakivel előfordulhat!

--ismeretlen szállodaszobában-tapasztalatipont-életerő,pénz,és ruhanélkül ébred!!! és kezdheti előlről az egészet!!

2009. febr. 22. 17:24

nem rosszból írtam! tegnap léptem be, úgyhogy nem gondolom, hogy én lennék a valaki. :) és még csak 10-es szintű vagyok! :D a párbajra pedig nem is nagyon szoktam "gyúrni". A város neve Kisváros, a nevem pedig Edina82.

De ha mégis megtámadnál, hát.... van ismerősöm v1-en is!!! :DDD

15. szendmen (válaszként erre: 14. - Cs-Edina)
2009. febr. 22. 13:05

jóóóvanna!

azért idepötyöghetnéd a nicked! nehogy véletlenül megtámadjalak!:DDD

esetleg a 2 város köthetne szövetséget!

-nálunk a befolyásom aranyáron mérik! nemtom a te szavad ott mennyire hallik?

2009. febr. 22. 08:50
köszi szépen az alámnyúlás lehetőségét, fájó szívvel de vissza kell utasítsam. :) Már kaptam másik városba meghívót amit elfogadtam. És ahogy nem szoktam nagyot mondani, hűtlen sem vagyok. :DDD
13. szendmen (válaszként erre: 10. - Cs-Edina)
2009. febr. 22. 02:25

vissza kell hogy szívjam amit pötyögtem! valójában tényleg Texas-nál kukucskáltam és a cs-betűd megvezetett:D

inkább a V3-on áruld el a nickedet,és a hónodalá nyúlunk! vagyis kedvezményesen szamarat veheccc nálunk! ha jobban belegondolok ez nemis a hónodaljára hanem a fenekedre hat majd!:DDD

2009. febr. 21. 08:34
egyébként meg akkor elég sz.r lehet nektek "rosszfiúknak", ha csak ebben a virtuális világban "kényeztetnek" a nők benneteket. A férfiúi igényeket meg inkább hagyjuk!
2009. febr. 21. 08:31
nem is jó várost néztél. nem simán Texas, hanem Texas város, ahogy írtam is.
2009. febr. 21. 08:27
te valakivel összekeversz, szerintem . Én bizony 28-as karakterű vagyok!!! Kikérem magamnak!!! :) Dinka82 néven vagyok.
9. szendmen (válaszként erre: 5. - Cs-Edina)
2009. febr. 21. 04:10

benéztem annak a Texas városának a poros ablakán! ésbizony aztláttam hogy nagyot mondtál te lány!:D

méghogy 28-as karakter?? jóóaz 20-nak is!:P

2009. febr. 21. 04:00

a valóvilágban mindegyiknek van saját bejáratott pasija! gondolom ők helyt állnak az ágyban:D

no+aztán lehetetlen feladatot ez a nyomorult kis wirtuális városi közösség sem vehet a nyakába! hisz a nők igényei hatalmasak!!:)

2009. febr. 20. 16:53
szép elgondolás, de mi lesz a csajokkal??? Őket ki kényezteti?
2009. febr. 20. 10:33

jóól gondolod! a nőknek a testükkel is szolgálni kell a várost! a helyi masszázs-szalonunkben 60 dolcsiért férfiakat kell kényeztetni ami a város pénztárába folyik be!:D

-de lehet hogy bebukjuk,mert a játékszervezők már ráncolják érte a homlokuk!

-pedig ha akciósan szamarat és fegyvert lehet így venni,nőt miért ne lehetne, mindössze félórára!!

2009. febr. 19. 21:08
egyébként kalandoron belül én is vadász vagyok. és szerintem v3-ban is az leszek, nekem bejött ez a karakter
2009. febr. 19. 21:04
:) mit jelent az az extra feladat??? :D
3. szendmen (válaszként erre: 2. - Cs-Edina)
2009. febr. 19. 18:59

a V3 most teljesen máás!

hiszen minden csoport más küldetést kap a kocsmában!! méllyedj bele! és ha eléted a 10-es szintet ott,keress meg! vagány lányokat toborzunk a városunkban extra feladattal!:D

2009. febr. 19. 18:55
én Texas városban, 28-as szintű kalandorként játszom v2-ben. v3-ba is reggeltem, de az már annyira nem köt le, hiszen ismerősek a dolgok.
2009. febr. 19. 18:48

szeretném ha a három világ játékosai ittis farkasszemet néznének!


Én a V1-en Rainbow Valley városát erősítem egy 35-ös karaterrel! a nickem ottis szendmen


a V3-ban is játszom szendmen néven

ott a városom neve Bad-boys City és 17-es a karakterem! és mindkét helyen vadász figuraként nyomom!:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook