Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki hogyan puskázik/puskázott a suliban? Vagy ha nem puskázol miért? fórum

Ki hogyan puskázik/puskázott a suliban? Vagy ha nem puskázol miért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. jún. 2. 16:28
Egyetemen én is harmonikásat szoktam. Az a "leggazdaságosabb":), tehát arra a méretéhez képest sok adat ráfér.
2009. jún. 2. 16:27

Nagyon ritkán puskázom. Általánosban-középben párszor próbáltam, mindig elkaptak (kivéve a töri, ott nem tudott elkapni a tanár), de most az egyetemen kicsit sűrűbben. :) Az első évet majdnem végigpuskáztam. Vagy ici-pici, harmonikaszerűen összehajtogatott papírcsíkjaim voltak, amit "lapozni" lehetett, vagy feldiktáltam a kérdésekre a válaszokat az MP4-esemre, szépen lassan, szünetekkel, hogy folyamatosan írjak. A fal felőli fülemben volt a fülhallgató, a tunikám ujján vezettem végig a drótot, és az alkaromnál volt a kütyü, nyomogattam a tunika ujján keresztül a gombokat, a nyakamban sál volt, és előredobtam a hajam. A szociprof mellettem állt, nézte, ahogy írok, és nem kapott el, nem jött rá, hogy amit én szépen folyamatosan írok, az az, amit magamnak diktálok. :D


Amivel mostanában puskázok (de mostmár ritkán), az ugyanaz a harmonikára hajtogatott papírcsík, de még vékonyabb, nagyon picire van hajtogatva, és össze is ragaszton őket, hogy ne ugorjanak ki a kezemből. Ahogy a kezem az asztalon tartom, elfér a mutató- és középsőujjam alatt. Csak szétnyitom a 2 ujjam, és olvasok. :) A felsőm bal ujjába szoktam tenni a "még-nem-használt" puskákat, aztán, ha mindent kiírtam, ami azon a puskámon volt, átteszem a jobb ujjamba. Ha elkapna a prof(nő), megkérné, hajtsan fel az ujjait, a csuklómnál erősen megszorítanám az anyagot, és úgy húznám fel, akár a vállamig is, mennek vele a puskák is, nem esnek ki. :D De ehhez fontos, hogy feszülős és nem átlátszó felsőt kell viselni. Máskülönben kipotyoghat a segítség. :D

2009. jún. 2. 16:27
Se puskazni nem tudtam se a sugast nem ertettem.Na ellenben a leanyaim szakertok
2009. jún. 2. 16:27

Először és utoljára: általános iskola hatodik, fizika.

Annyira rossz érzés volt, hogy a semmire kapok kettest, hogy soha többé... még ma sem, pedig néha jól jönne :)

De semmit nem segít az emberen hosszútávon, ha nincs mögötte tudás. Sztem.

2009. jún. 2. 16:25
Főiskolán csináltam puskát. Harmonikásat, melyet a kardigánom ujjába tettem.
2009. jún. 2. 16:22
Középiskola, bocsi!!
2009. jún. 2. 16:21
Középidkola, anno, régen: az első padban ültem. Előttem közvetlenül a tanári asztal, hozzátolva a padunkhoz. A tanárok hamar kiszúrták, hogy a padra írjuk a puskát és doga előtt mindig le kellett mosni. De a padtársam és én a tanári asztalra is felírtuk. azt soha senki nem nézte meg!! :-)))
2009. jún. 2. 16:18
.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook